CANTON GLE 90 BLACK Kolumna głośnikowa podłogowa

  • Dodaj recenzję:
  • 22723
  • Producent: Canton
  • 2 599,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Kolumna głośnikowa podłogowa

 

 

Nowa edycja - Nasza bestsellerowa seria

 

Do słuchania muzyki i oglądania filmów
Głośniki z serii GLE są technicznie przekonujące i atrakcyjne wizualnie: dzięki tym cechom atrakcyjne i wszechstronne modele GLE od wielu lat należą do najpopularniejszych głośników w Europie. Teraz całkowicie zmieniliśmy udaną gamę modeli GLE - zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. To, co pozostało, to dobry stosunek ceny do wydajności i oczywiście przekonująco dobry dźwięk Canton. Na czele nowej serii GLE stoi flagowy GLE 90, potężny i dynamiczny głośnik podłogowy w konstrukcji trójdrożnej, który nie tylko stawia na linii swoje wyjątkowe właściwości dźwiękowe, ale także zdobywa punkty wśród słuchaczy dzięki atrakcyjnemu, harmonijnemu wzornictwu. Najdoskonalsza technologia zajmuje miejsce na smukłej przegrodzie i tworzy unikalny dźwięk Canton - ostatnio z naszymi wybitnymi przetwornikami wykonanymi z tytanu, które zostały wprowadzone do obecnej serii GLE.

 

 

Technologia: lepsza niż kiedykolwiek

 

Dążenie do jak najlepszego dźwięku to dużo ciężkiej pracy i zastosowanie najnowszych technologii. Nasze głośniki GLE czerpią korzyści z postępów, które stale rozwijamy w rozwoju głośników, zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Precyzyjny, mocny bas to domena dwóch 192 mm głośników niskotonowych, które w obszernej obudowie bass-reflex dostarczają fenomenalnie niski bas. Zamiast poprzednich przetworników z aluminiowymi membranami, teraz są w użyciu specjaliści od głośników niskotonowych z bardzo stabilnymi tytanowymi membranami: mogą one jeszcze dokładniej podążać za szybkimi impulsami muzycznymi. W niezwykle ważnej akustycznie średnicy również używamy tytanowych przetworników w obecnej serii GLE. Dzięki dużemu przetwornikowi średniotonowemu 174 mm, GLE 90 brzmi niesamowicie zwinnie i błyszczy najlepszą dynamiką, wyjątkową rozdzielczością i niezrównaną równowagą. Jako idealni partnerzy do gry używamy naszych dojrzałych i sprawdzonych systemów głośników wysokotonowych aluminiowo-manganowych z kopułkami 25 mm, które są wyposażone w wyrafinowane falowody zapewniające idealne rozproszenie i sprzężenie dźwięku, a dzięki zoptymalizowanym zwrotnicom umożliwiają reprodukcję do 40 000 Hz. Znakomite wyposażenie techniczne obecnej generacji GLE jest dodatkowo podkreślone przez przetworniki głośnikowe ze stabilnymi koszami z poliwęglanu, silnymi napędami magnetycznymi i potrójnie zagiętymi obramowaniami fali.

 

 

 

Nowoczesny i potężny

 

Głośniki trójdrożne GLE 90 są zarówno nowoczesne, jak i neutralne pod względem wzornictwa, a dzięki harmonijnym proporcjom można je zintegrować z każdym otoczeniem mieszkalnym. Dostępne są w atrakcyjnych wykończeniach „Black Vinyl”, „White Vinyl” i „Makassar Vinyl” - przegrody głośników podłogowych bass-reflex wykończone są w matowej czerni lub satynowej bieli. Cechą dekoracyjną obecnej serii GLE są czarne osłony z tkaniny, które są magnetycznie mocowane do przegród. Są hojnie zaokrąglone w rogach, co nadaje kolumnom wolnostojącym niezależne, atrakcyjne oblicze. Głośniki podłogowe GLE 90 o odpowiednich proporcjach mają 105 centymetrów wysokości, ale tylko 21 centymetrów szerokości i 30 centymetrów głębokości. Cztery nóżki zintegrowane z dnem szafy zapewniają stabilne oparcie na podłodze.

 

Gracz zespołowy

Możesz rozszerzyć potężne 3-drożne głośniki podłogowe GLE 90 o inne modele z serii GLE, aby stworzyć potężny, wysokowydajny wielokanałowy system kina domowego. Na przykład możesz użyć naszego GLE 90 jako głównego głośnika, połączyć go z pasującym głośnikiem centralnym GLE 50 i GLE 30 jako głośnikiem surround. Subwoofer POWER SUB 12, który doskonale harmonizuje z GLE 90, przejmuje aktywną część systemu o niskich częstotliwościach i zapewnia mocne basy w Twoim kinie domowym. W zależności od preferencji i wymagań możesz również stworzyć swój własny, wielokanałowy sen z bogatego portfolio GLE i doświadczyć niesamowitej zabawy filmowej we własnych czterech ścianach. Podłącz głośniki do naszego inteligentnego komponentu elektronicznego Smart Amp 5.1 i wkrocz do bezprzewodowego świata strumieniowego przesyłania muzyki. Bez trudu zastępuje klasyczny amplituner AV i oferuje niezrównaną różnorodność kombinacji i połączeń - z najlepszym dźwiękiem i minimalnymi wymiarami.

 

Dane techniczne:

rodzaj: głośniki podłogowe
zasady konstrukcji: 3-drożny bass reflex
moc nominalna/muzyczna: 150 / 320 W
pasmo przenoszenia: 20 - 40.000 Hz
częstotliwość podziału zwrotnicy: 300 / 3.200 Hz
głośnik niskotonowy: 2x 192 mm (7,6"), tytanowy (Wave surround)
głośnik średniotonowy: 1x 174 mm (6,8"), aluminiowy (Wave surround)
głośnik wysokotonowy: 1x 25 mm (1"), aluminiowo-mangaganowy
impedancja nominalna: 4 - 8 omów
wymiary produktu: 210 x 1060 x 310 mm
waga netto: 19,60 kg
ilość minimalna: 2 szt.