Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

SONY VPL-XW5000ES White Zapytaj o swoją spersonalizowaną wycenę już teraz! Projektor laserowy SXRDTM Sony o natywnej rozdzielczości 4K

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 23356
 • Producent: SONY

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 20 499,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Dostępne
 • 24 999,00 zł 19 995,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Pasjonująca rozrywka dzięki projektorom laserowym SXRDTM Sony o natywnej rozdzielczości 4K, które łączą obraz 4K HDR o wysokiej jasności z małymi wymiarami.

 

 

 

 

Właściwości

 

 

 

 

Odkryj jaśniejszą, odważniejszą rozrywkę

 

Rozkoszuj się akcją dzięki wysokiej jasności do 2000 lumenów, generowanej przez trwałe laserowe źródło światła, zapewniające żywe obrazy, nawet na dużych ekranach.

 

 

 

 

Live Colour Enhancer*

 

Nowa funkcja Live Colour Enhancer nadaje realistyczny wygląd odcieniom skóry i zapewnia żywy obraz. Jej działanie polega na selektywnym rozszerzaniu zakresu barw, aby obraz HDR stał się żywy, ale bez nienaturalnie przesyconych kolorów. Intensywne, wiernie oddane barwy uzyskasz zarówno w świetle dziennym, jak i ciemnym pomieszczeniu.

 

 

Nowe technologie, zapewniające wyjątkową wyrazistość obrazu, rozszerzony zakres dynamiczny i większe bogactwo kolorów, zwiększają intensywność wrażeń podczas oglądania

 

 

Nowy panel Native 4K SXRDTM

 

 

Zanurz się w niezwykle realistycznym obrazie o natywnej rozdzielczości 4K, złożonym z 8,3 miliona pikseli (3840 × 2160). Nowy panel SXRD 0,61′′ pozwala połączyć dużą jasność z głęboką czernią. Zapewnia żywe kolory, bogate przejścia tonalne i faktury, wyraźny, filmowy ruch oraz gładkość obrazu.
Nowa optyka Wide Dynamic Range Optics

Nowy system optyczny Wide Dynamic Range Optics lepiej wykorzystuje możliwości laserowego źródła światła i pozwala zmniejszyć wymiary projektora.
Zwiększa również bogactwo kolorów, dzięki czemu nawet bardzo jasny obraz ma naturalną kolorystykę i niezwykły kontrast.

 

 

 

 

Najbardziej zaawansowany procesor X1TM Ultimate for projector

 

Procesor X1 Ultimate for projector wykorzystuje technologię przetwarzania obrazu z telewizorów BRAVIA.
Ogromna wydajność tego procesora otwiera możliwości zaawansowanego przetwarzania danych, włącznie z ulepszaniem w czasie rzeczywistym obiektów na ekranie. W rezultacie powstaje autentyczny obraz o dużym zakresie dynamicznym, z fakturami, kolorystyką, kontrastem i realizmem, jakie oferują tylko projektory Sony do kina domowego.

 

 

 

 

 

Realistyczne kolory dzięki technologii TRILUMINOS PROTM

 

 

Technologia TRILUMINOS PRO pozwala wyświetlić ponad miliard żywych barw. Unikatowy algorytm TRILUMINOS PRO wykrywa kolory na podstawie nasycenia, odcienia i jasności, by zapewnić naturalne odcienie każdego detalu. W rezultacie oglądane kolory wierniej oddają rzeczywistość.
Bogactwo kolorów

Nowy system optyczny Wide Dynamic Range Optics, pokrywający 95% szerokiej przestrzeni barw DCI-P3, pozwala nadać obrazowi imponującą jasność i niezwykły realizm.

 

 

 

 

Nowy obiektyw Advanced Crisp-Focused (ACF)*

 

Obiektyw Advanced Crisp-Focused nadaje wyświetlanemu obrazowi nieskazitelną klarowność. 70-milimetrowa przednia soczewka asferyczna rozszerza strefę ostrości obrazu aż po same rogi. Szybujący układ soczewek ostrości, w którym wykorzystano dwie ruchome grupy soczewek i szkło o bardzo niskim poziomie dyspersji, zapobiega zniekształceniom w obrazie i zapewnia dokładną reprodukcję barw.
Jeszcze lepszy i większy obraz w kinie domowym

Projektory 4K Sony są zgodne z materiałami IMAX Enhanced, dzięki czemu mogą wyświetlać większe, wspanialsze obrazy IMAX. Wykorzystaj duży ekran do oglądania filmów, które w trybie IMAX Enhanced stają się jeszcze bardziej wciągające.

 

 

Najbardziej kompaktowy na świecie projektor laserowy o natywnej rozdzielczości 4K*

 

 

Aby projektor VPL-XW5000ES mógł być mniejszy i lżejszy od swoich poprzedników, zaprojektowaliśmy nowy panel Native 4K SXRDTM
i kompaktowy system optyczny Wide Dynamic Range Optics. W rezultacie objętość nowego modelu jest około 30% mniejsza, a waga około 35% mniejsza niż modelu VPL-VW790ES, mającego tak samo wysoką jasność.

 

Inteligentny element inteligentnego domu

 

Projektor jest przystosowany do integracji z systemami automatyzacji domu i monitoringu zdalnego. Obsługuje rozwiązania Control4, Crestron, Savant i AMX, a także OvrC
i Domotz, dzięki czemu rozrywka idzie w parze z większą wygodą i inteligentnymi funkcjami.

 

Zaprojektowany z myślą o środowisku

 

Projektor został zaprojektowany nie tylko z myślą o domowej rozrywce w jakości 4K, lecz także zrównoważonej przyszłości. Aby zmniejszyć wpływ na środowisko, stworzyliśmy produkt bez rtęci, z laserowym źródłem światła. W porównaniu z modelem VPL-VW790ES ilość plastiku z surowców pierwotnych używanego w projektorze zmalała o ponad jedną czwartą. O ponad 15% zmniejszyła się też ilość materiałów opakowaniowych.


Trwała jasność laserowego źródła światła

 

Projektor eliminuje konieczność wymiany lamp i nie wymaga praktycznie żadnej konserwacji.
Jego niezawodne, laserowe źródło bardzo czystego światła umożliwia wyświetlanie idealnie wyraźnego obrazu 4K

o optymalnej jasności nawet przez 20 000 godzin.

 

4K MotionflowTM XW7000ES/XW5000ES

 

 

 

Wydajny procesor obrazu w projektorze umożliwia użycie technologii Motionflow, płynnie i wyraźnie ukazującej ruch nawet na filmach 4K. Technologia Motionflow doskonale sprawdza się przy oglądaniu szybkich akcji sportowych, ponieważ generuje dodatkowe klatki, które zapobiegają zamazywaniu się obrazu bez obniżenia jego jasności.

Dla purystów przeznaczony jest tryb True Theatre, zachowujący pierwotne tempo wyświetlania obrazu: 24 klatki na sekundę.

 

 

 

Wszystkie projektory 4K Sony mają funkcję redukcji opóźnienia sygnału wejściowego. Ta ważna dla graczy cecha eliminuje opóźnienia w przekształcaniu sygnału źródłowego na obraz na dużym ekranie.
W przypadku tych modeli opóźnienie sygnału wejściowego 4K 60 Hz nie przekracza 21 ms, a sygnału 2K 120 Hz — 13 ms.

 

 

VPL-GTZ380/XW7000ES  Pamięć położenia obrazu


W pamięci urządzenia można zapisać ustawienia ostrości, powiększenia i przemieszczenia obiektywu, jak również pięć ustawień formatu ekranu. Pamięci położenia obrazu zawierają główne parametry i umożliwiają szybkie wyświetlenie filmu we właściwym formacie. Można w nich zapisać między innymi proporcje obrazu, w tym 16:9 i Cinemascope.

 

VPL-GTZ380/XW7000ES

Elektryczna regulacja powiększenia i szeroki zakres zmiany osi obiektywu
Instalację projektora laserowego 4K w różnych pomieszczeniach ułatwia elektryczna regulacja powiększenia i szeroki zakres zmiany osi obiektywu. Obraz można przemieszczać pionowo i poziomo, uzyskując optymalne warunki w pomieszczeniach różnej wielkości.

 

VPL-GTZ380/XW7000ES/XW5000ES

 

Zgodność z obiektywami anamorficznymi do wyświetlania obrazu 4K
Zgodność z szerokim wachlarzem obiektywów oznacza możliwość użycia tarszych obiektywów anamorficznych, również do projekcji obrazu 4K. Dzięki funkcji rozciągania w pionie uzyskasz pełnowymiarowy obraz w ulubionym formacie.

 

 

 

 Kino Domowe: Przegląd Najlepszych Rozwiązań

Kino Domowe: Przegląd Najlepszych Rozwiązań

28-02-2024
  Witajcie na naszym blogu! Dziś porozmawiamy o czymś, co dla wielu miłośników filmu jest marzeniem - własnej sali kinowej w domu.   Zastanawiasz się, jak stworzyć idealne miejsce do oglądania ulubionych filmów bez konieczności wychodzenia z domu? Podzielę się z Wami najnowszymi trendami, poradami dotyczącymi projektowania oraz propozycjami sprzętu, który sprawi, że Twoje...
Specjalna oferta na kino domowe! SONY VPL5000

Specjalna oferta na kino domowe! SONY VPL5000

11-10-2023
    Pasjonująca rozrywka dzięki projektorom laserowym SXRDTM Sony o natywnej rozdzielczości 4K, które łączą obraz 4K HDR o wysokiej jasności z małymi wymiarami.         Właściwości       Odkryj jaśniejszą, odważniejszą rozrywkę   Rozkoszuj się akcją dzięki wysokiej jasności do 2000 lumenów, generowanej przez trwałe laserowe źródło...
Promocja

Promocja

18-05-2023
Oferta promocyjna ważna jest do końca czerwca 2023 lub do wyczerpania stocku. Startujemy z ofertą specjalną na najnowsze modele kina domowego Sony VPL-XW w zestawach z rozszerzeniem gwarancji – pakietem wsparcia Elite:   ZESTAW SONY  VPL-XW5000 + PSP.VPLXW5.EC.5   ZESTAW SONY  VPL-XW7000 + PSP.VPLXW7.EC.5