Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

LEICA CINE 1 100" Smart TV z układem Triple Laser i tunerem TV, oraz dźwiękiem Dolby Atmos Sound

  • 37 990,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Leica Cine 1

Smart TV z układem Triple Laser i tunerem TV, oraz dźwiękiem Dolby Atmos Sound

 

 

 

 

Leica Cinema TV. Nowa Era Telewizji

 

Kultowa czerwona kropka zawsze była synonimem innowacji wykraczającej poza znane granice. Teraz słusznie znajduje

swoje miejsce na froncie najnowszego produktu ze stajni Leica: Leica Cine 1.

 

Leica z dumą prezentuje pierwszy telewizor kinowy (Cinema TV) gwarantując najwyższą jakość obrazu, do której ta marka przyzwyczaiła nas przez wszystkie lata funkcjonowania na rynku. Dzięki stałemu obiektywowi Summicron o ultrakrótkim rzucie, Leica Cine 1 idealnie integruje się z nowoczesnym salonem oszczędzając cenne miejsce, a jej elegancka aluminiowa, charakterystyczna dla marki Leica obudowa elegancko wtapia się w otoczenie jako klasyczna ikona stylu. Dumna deklaracja purystycznego wzornictwa, podnosząca rangę każdego domu poprzez redukcję do tego, co najważniejsze: klasyka i umiarkowani. Jest to po prostu nowy niezbędnik dla tych, którzy tęsknią za najlepszymi wrażeniami kina domowego. Po raz pierwszy, niepowtarzalny charakter i wyjątkowa jakość obrazu Leica może być doświadczona w 80, 100 lub 120 calowym formacie kina domowego.

 

 

 

 

LIOTM (Leica Image Optimalization)

 

 

Cine 1 korzysta z wieloletniego doświadczenia firmy Leica w dziedzinie cyfrowej optymalizacji obrazu. Własne przetwarzanie obrazu Leica (Leica Image Optimization LIO ™) optymalizuje obraz za pomocą specjalnych algorytmów, dzięki czemu uzyskuje szczególnie naturalne odwzorowanie kolorów, bogatą w szczegóły gradację kolorów i wyjątkowy współczynnik kontrastu.

 

 

 

 

Dolby Atmos Surround Sound

 

Imponujący dźwięk Dolby Atmos o mocy 2x25 W,

System głośników w formacie 4.0 skutecznie dostarcza o 30% większe natężenie dźwięku niż porównywalne

systemy, koncentrując się na centralnym punkcie odsłuchu,

Dolby Atmos przenosi dźwięk przestrzenny na wyższy poziom, zapewniając prawdziwe wrażenia dźwiękowe 3D,

Zintegrowany system nagłośnienia jest w pełni zdolny do uzyskania dźwięku immersyjnego w kinie domowym, bez

potrzeby korzystania z zewnętrznych urządzeń nagłaśniających.

 

 

Rozdzielczość 4K

 

Rozdzielczość określa ilość szczegółóww obrazie. Leica Cine 1 oferuje rozdzielczość 4K z 3840 x 2160 pikseli, teraz możesz cieszyć się ulubionymi filmami i serialami w najwyższej jakości. Powiązany cyfrowy procesor światła (DLP) ma natywną rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, co umożliwia  powiększenie obrazu Full HD do rozdzielczość 4K dzięki technologii XPR Pixelshift.

 

 

 

 

Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos® o mocy 50 W

 

Doświadcz czystego dźwięku kinowego z Leica Cine 1 we własnym salonie. Dźwięk przestrzenny Dolby Atmos® o mocy 50 W zapewnia wyjątkowe wrażenia dźwiękowe w kinie domowym. Dolby Atmos® to zaawansowana technologia audio, która sprawia, że dźwięk filmów i seriali wydaje się jeszcze bardziej realistyczny dzięki skierowaniu dźwięku do sufitu i odbijaniu go stamtąd. Ta technologia tworzy przestrzenny format wrażeń dźwiękowych, który wcześniej można było znaleźć tylko w kinach. Zanurz się w swoich ulubionych filmach i serialach i ciesz się dźwiękiem, który przeniesie Cię w sam środek akcji.

 

60 Hz

 

Płynne i naturalne przejścia: Częstotliwość odświeżania 60 Hz zapewnia wyjątkowo płynne ruchy, szczególnie w dynamicznych scenach, transmisjach sportowych i grach.

 

 

 

 

Uniwersalny system rozrywki

 

Leica Cine 1 oferuje wszystkie najnowocześniejsze funkcje nowoczesnego inteligentnego telewizora i nie tylko: Intuicyjny interfejs Smart TV obejmuje sterowanie głosowe VIDAA, zintegrowany potrójny tuner, Apple Airplay oraz bezpośredni dostęp do wszystkich usług telewizyjnych i platform streamingowych . Wszystkie treści, których potrzebujesz, są odtwarzane w najlepszej jakości, od programów telewizyjnych, przez gry, po Twoją własną bibliotekę filmów.

 

 

 

 

ALR płótna i ekrany

 

Leica zaleca stosowanie ekranu o wysokim kontraście z funkcją ALR (Ambient Light Rejection) w celu uzyskania najlepszej możliwej jakości projekcji, zaprojektowanego specjalnie dla Leica Cine 1. Funkcja ALR zapewnia, że przeszkadzające światło otoczenia jest tłumione, a rzucane światło jest kierowane w stronę widza. Ci, którzy preferują większą elastyczność, mogą zdecydować się na ekrany zwijane, które idealnie nadają się do montażu w meblach. Więcej informacji na temat różnych opcji można uzyskać w sklepie Leica Store lub u sprzedawcy Leica.

 

 

 

 

 

Łączność

 

Leica Cine 1 łączy: Niezależnie od tego, czy używasz go przez Bluetooth, Wi-Fi czy Apple Airplay. Inteligentny telewizor laserowy jest również wyposażony w zintegrowany potrójny tuner, trzy porty HDMI i dwa porty USB oraz gniazdo CI+. Od programów telewizyjnych po gry i swoją osobistą bibliotekę — ciesz się treściami, które chcesz, w najlepszej możliwej jakości Leica.

 

 

 

 

Dolby Vision®

 

Dolby Vision® to dynamiczny system optymalizacji obrazu, którego celem jest odtworzenie obrazu jak najbardziej zbliżonego do rzeczywistości. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy urządzenia nagrywające, a także urządzenia do transmisji obrazu i urządzenia końcowe są w stanie przesyłać i przetwarzać ten standard – co Cine 1 jest w stanie zrobić dzięki potężnemu procesorowi obrazu i algorytmom przetwarzania obrazu.

 

 

 

 

 

Ochrona przed kurzem

 

Unikalny projekt jest podkreślony wysokiej jakości, dokładnie przemyślaną formą projekt i funkcjonalność Leica Cine 1. Forma jest też bardzo funkcjonalna dzięki ochronie przed kurzem. Nie musisz się martwić o cenną technologię wewnątrz. Klasyczne wzornictwo  nawiązujące do stylu Bauhaus dodaje wartości pomieszczeniu nawet gdy jest wyłączone.

 

 

 

Przyjazny dla oczu

 

W przeciwieństwie do tradycyjnych telewizorów, Leica Cine 1 kieruje światło na ekran lub ścianę, a nie bezpośrednio na oczy. Dzięki temu wysokoenergetyczna i szczególnie stresująca część niebieskiego światła jest zredukowana i nie męczy oczu.

 

 

 

 

Filmmaker Mode™

 

Opcjonalny tryb Filmmaker Mode™ zapewnia, że obraz pozostaje jak najbardziej zbliżony do oryginalnego wyglądu filmu, określonego przez reżysera podczas produkcji. Obraz jest reprodukowany w wysokiej i autentycznej oryginalnej jakości dzięki zmniejszonemu przetwarzaniu. Oznacza to, że po włączeniu trybu Filmmaker Mode™ wszystkie potencjalnie zakłócające działanie efekty przetwarzania obrazu są usuwane, na przykład: redukcja szumów, ostrość obrazu i dynamiczne podświetlenie.

 

 

 

 

 

HDR10+

 

HDR10+ to dynamiczny standard poprawy obrazu, który jest obsługiwany przez wielu nadawców i dostawców usług przesyłania strumieniowego. HDR10+ oznacza High Dynamic Range, w tym 10-bitową głębię kolorów i dynamiczną regulację jasności. Widocznie lepsze dopasowanie obrazu możliwe jest w większym zakresie jasności niż w dotychczasowym standardzie SDR, HDR czy HDR10, od najciemniejszej do najjaśniejszej tonacji.

 

 

 

 

Obiektyw Leica Summicron

 

Innowacyjny i mocny obiektyw ultrakrótkiego rzutu z kilkoma soczewkami asferycznymi jest montowany i regulowany zgodnie ze standardami Leica, aby zapewnić niezmiennie wysoką jakość obrazowania. Obiektyw jest precyzyjnie dostosowywany do stałego rozmiaru obrazu 80*, 100 lub 120 cali. Gwarantuje to, że ustawienia fabryczne i dokładne dostrojenie, w przeciwieństwie do soczewek z regulacją ostrości, są trwale optymalnie zachowane. Ponadto w trybie dynamicznym i standardowym optyka i cyfrowe przetwarzanie obrazu zostały do siebie dopasowane w taki sposób, że dobrze znany Leica Look jest widoczny również w Leica Cine 1.

 

 

 

 

LIO™ (Leica Image Optimization)

 

Leica przenosi wieloletnie doświadczenie marki w optymalizacji obrazu cyfrowego do Leica Cine 1. Możesz cieszyć się imponującymi właściwościami obrazu na ekranie we własnym domu bez utraty jakości dzięki specjalnym algorytmom wykorzystywanym przez Leica Image Optimization (LIO ™), osiągając naturalne odwzorowanie kolorów, szczegółowe przejścia tonalne i doskonały kontrast.

 

 

 

 

Micromirror (DMD, Digital Micromirror Device)

 

Mikrolustro jest mikroelektromechanicznym elementem służącym do dynamicznej modulacji światła. Ze względu na zminiaturyzowaną budowę oraz właściwości elektryczne, mechaniczne i optyczne należy do grupy MEMS lub MOEMS (Micro-Electro-Mechanical lub Micro-Opto-Electro-Mechanical System). Powszechnym zastosowaniem jest projekcja obrazu w rzutnikach, zwłaszcza potężnych projektorach DLP. DLP to skrót od Digital Light Processing. Mikrosystem (MEMS) to zminiaturyzowane urządzenie, zespół lub komponent, którego elementy mają najmniejsze wymiary rzędu 1 mikrometra i współpracują ze sobą jako system.

 

 

 

 

Ponad 100% BT.2020

 

Ciesz się wspaniałymi kolorami jak nigdy dotąd! Rozszerzona przestrzeń kolorów standardu radiowego BT.2020 (Rec.2020), który jest specjalnie dostosowany do projektorów i telewizorów 4K/8K, tworzy żywy świat kolorów, który znacznie przewyższa istniejący standard Full HD BT.709 (Rec.709) . Warto wiedzieć: ta szczególnie przewymiarowana przestrzeń kolorów jest praktycznie całkowicie pokryta tylko przez telewizory laserowe z potrójnymi laserami, takie jak Leica Cine 1, podczas gdy inne technologie telewizyjne nie są w stanie wyświetlić tej przestrzeni kolorów.

 

 

 

 

 

Ponad 25 000 godzin żywotności

 

Laser RBG w Leica Cine 1 ma żywotność ponad 25 000 godzin, co oznacza: 12 000 filmów lub cztery godziny użytkowania dziennie - przez ponad piętnaście lat zrównoważonego użytkowania.

 

 

 

 

Opcja dodatkowa.  Rozwijany ekran / płótno

 

Ruchomy, napędzany silnikiem ekran do podnoszenia jest najlepszym warunkiem projekcji na najwyższym poziomie. Smukły ekran wykonany z wysokiej jakości tkaniny ukryty jest w lekkiej aluminiowej obudowie, zintegrowany przegub nożycowy z pneumatycznym podnośnikiem zapewnia stabilność i trwałość. Wysuwany ekran nie wymaga montażu - ekran wystarczy po prostu wyciągnąć z obudowy. Bardzo smukła i lekka aluminiowa obudowa posiada dwa zatrzaski chroniące ekran podczas transportu.

 

 

 

 

Potrójny laser RGB

 

Potrójny laser RGB w Leica Cine 1 wykorzystuje trzy oddzielne jednostki laserowe dla kolorów podstawowych: czerwonego, zielonego i niebieskiego jako źródło światła do projekcji. W porównaniu z konwencjonalnymi projektorami, które wykorzystują tylko jeden lub dwa różne kolorowe lasery lub lampy jako źródło światła, potrójne lasery RGB są znacznie trwalsze, zużywają mniej energii i mogą wyświetlać znacznie więcej kolorów.
Potrójne lasery RGB wykorzystują tak zwaną „technologię czystego lasera”. Czerwone, zielone i niebieskie światło lasera jest dostarczane bezpośrednio do układu obrazu DLP (Digital Light Processor) bez generowania dodatkowych mieszanych kolorów. Technologia ta umożliwia stworzenie szczególnie dużej i stabilnej przestrzeni barw, która może pokryć nawet ponad 100% wymagającej przestrzeni barw BT.2020.

 

 

 

 

Potrójny tuner

 

Programy telewizyjne można obecnie odbierać na trzy sposoby za pomocą potrójnego tunera: przez kabel (DVB-C), przez satelitę (DVB-S) lub przez antenę (DVB-T). Leica Cine 1 ma potrójny tuner i dlatego jest w stanie obsłużyć wszystkie rodzaje odbioru, ponieważ odbiornik jest zintegrowany bezpośrednio z projektorem. Cine 1 posiada również interfejs CI+, za pomocą którego można odbierać zaszyfrowane kanały telewizyjne i treści w wysokiej rozdzielczości.

 

 

 

 


Projektor o ultrakrótkim rzucie

 

Leica Cine 1, z obrazem o przekątnej 100 cali, jest umieszczona w odległości zaledwie około 25 cm od ściany, a dzięki specjalnemu obiektywowi z systemem lusterek odchylających wyświetla obraz z bliskiej odległości. Obiektywy Leica Summicron są ustawione na stały rozmiar obrazu, aby zapewnić, że obiektyw projekcyjny jest zawsze precyzyjnie dostrojony.

 

 

 

 

Do lumenów 3000 ANSI

 

Zachwycający detal o każdej porze dnia! Dzięki jasności do 3000 ANSI lumenów możesz zanurzyć się w swoich ulubionych filmach, serialach lub grach, nawet w biały dzień, bez konieczności stosowania zasłon zaciemniających. Lumeny ANSI to jednostka miary jasności projektorów i telewizorów laserowych. Im wyższa wartość, tym jaśniejszy wyświetlany obraz w świetle dziennym. Leica Cine 1 oferuje jasność do 3000 ANSI lumenów, umożliwiając uzyskanie doskonałych obrazów w każdym środowisku. Każdy szczegół jest wyświetlany z niezwykłą ostrością.

 

 

 

 

System operacyjny VIDAA

 

Oparty na systemie Linux system operacyjny VIDAA Smart TV charakteryzuje się szczególnie intuicyjną obsługą. Platforma VIDAA zapewnia bezpośredni dostęp do ponad 200 serwisów streamingowych znanych w kraju i za granicą, takich jak Netflix, YouTube, Prime Video, Disney+, Deezer, Red Bull TV, DAZN i wielu innych partnerów. Dzięki uniwersalnej funkcji wyszukiwania możesz szybko i łatwo znaleźć potrzebne treści. VIDAA sugeruje również programy odpowiadające Twoim zainteresowaniom – niezależnie od tego, czy wolisz oglądać filmy dokumentalne, hity kinowe czy filmy dla dzieci. Możesz także podłączyć swój smartfon do Cine 1 za pomocą aplikacji VIDAA, sterować głosem lub przesyłać strumieniowo zawartość do Cine 1 za pośrednictwem Apple AirPlay.