Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Loewe Iconic

15-12-2022

Przekształć swój salon w galerię sztuki.

 

Połączenie telewizora i systemu audio w ramach jednego rozwiązania stałej konfiguracji jest dostępne od różnych marek w różnych przedziałach cenowych.

Jednak niewiele z tych rozwiązań oferuje unikalny design, łącząc wszystkie elementy techniczne w jeden stylowy komponent. Często brakuje soundbara z możliwością umieszczenia na froncie.

Jeszcze mniej produktów oferuje doskonałe połączenie historycznej wiedzy inżynierskiej, projektowej i rzemieślniczej dotyczącej zarówno telewizora, jak i soundbara.

 

Tylko Loewe iconic jest w stanie spełnić najwyższe wymagania dotyczące szczytowych osiągnięć technologicznych i projektowych.

 

Dla wyjątkowego i imponującego rozwiązania konfiguracji TV ze zintegrowanym, aktywnym soundbarem umieszczonym z przodu.

 

 

Rozwiązania projektowe stanowią ważne połączenie

 

luksusowej technologii TV i audio.

 

 

Loewe rozwija się, aby wzmocnić swoją markę, będąc punktem odniesienia dla luksusu wśród wszechstronnych rozwiązań TV i audio. Podstawą jest połączenie arcydzieł inżynierii i produkcji z unikalnym wzornictwem, tworząc ikony luksusu,
które dają ludziom najwyższą przyjemność.

Symbioza nowo powstałej kategorii audio z tradycyjną kategorią TV osiąga szczyt w nowym, niezwykłym dziele projektowym Loewe iconic. Produkt ten wzmocni portfolio swoim wyjątkowym designem, wyznaczając nowe standardy aranżacji urządzeń audiowideo.

 

 

 

"Szukam idealnego rozwiązania w zakresie konfiguracji telewizora, które łączy w sobie niezwykły design z wysokiej jakości funkcjami technicznymi dla najlepszych wrażeń wizualnych i dźwiękowych, jednocześnie unowocześniając moją przestrzeń życiową. Nie może on wyglądać jak standardowy telewizor - chcę czegoś, co pasuje do mojego stylu wnętrza o artystycznych inspiracjach, a jednocześnie jest ponadczasowe. Coś wyjątkowego, klasyka przyszłości, która jest w stanie wypełnić pomieszczenie i przynosi mu powiew świeżości."

 

Wyjątkowo zaprojektowane rozwiązanie oferujące dwa różne warianty obudowy i dwa rozmiary wyświetlacza, a także połączenie z aktywnym soundbarem, idealne do spełnienia najwyższych standardów w zakresie technologii i wzornictwa.

 

Niemieccy projektanci i inżynierowie pracowali ramię w ramię, aby stworzyć ten klejnot zintegrowanego systemu, łącząc najnowsze technologie telewizyjne i audio Loewe w jednym urządzeniu. Telewizor i soundbar są wykonane jakby z jednego odlewu, tworzą wspaniałe arcydzieło, symbolizujące rzeźbiarską sztukę nowoczesną.

 

 

 

Krótko o produkcie

 

Przekształć swój salon w galerię sztuki.

Rzeźbiarski design nowego Loewe iconic łączy najnowszą technologię OLED z wypełniającym pokój doświadczeniem dźwiękowym i niezwykłym designem, wykonanym z kamienia.

W ten sposób Twój dom staje się czymś więcej niż tylko pokojem do mieszkania: Staje się miejscem, w którym możesz oddać się sztuce, rzemiosłu i kulturze - z Loewe iconic jako potężnie zaprojektowanym, centralnym oświadczeniem projektowym z naszej ekskluzywnej produkcji.

Kluczowe USP:
Rzeźbiarski design dzięki jednolitemu wyglądowi elementów TV i audio
Wykonane z wyłącznie ręcznie robionego i misternie produkowanego materiału Syno-Stone
Dwie obudowy, dwie wielkości - dopasowanie do potrzeb każdego użytkownika
Wygodne rozwiązanie typu "wszystko w jednym" zapewniające najlepsze wrażenia z oglądania telewizji i słuchania dźwięku

 

Rzeźbiarski ikoniczny wzór dzięki spójnej bryle audio-video

 

Wszystko w jednym rozwiązaniu w wyjątkowej formie. W Loewe iconic, doskonały telewizor i zaawansowany technologicznie aktywny soundbar łączą się w unikalne rozwiązanie o imponująco rzeźbiarskim wyglądzie.

To rozwiązanie dla telewizorów jest czymś więcej niż tylko nowoczesnym elementem przyciągającym wzrok: Loewe iconic to wyjątkowa symbioza sztuki, kultury, rzemiosła i technologii - ikona stylu dla luksusowej rozrywki domowej przyszłości.

Wykonany w niemieckiej manufakturze ten unikalny element wzornictwa jest podkreśleniem długiej tradycji Loewe w dziedzinie TV i audio: Stapiając najnowszą technologię, najlepszą inżynierię i ponadczasowy design w dzieło sztuki.

 

Wykonane wyłącznie ręcznie i misternie wyprodukowane z materiału Syno-Stone

 

Wykonane z kamienia. Wyjątkowe, wysokiej jakości rozwiązanie montażowe Loewe iconic jest wykonane ręcznie z Syno-Stone. Solidny materiał z mieszanki mineralnej, który jest mocny i trwały, ciężki i zimny w dotyku jak kamień.

Gładki, mocny i masywny Syno-Stone jest idealny do utrzymania telewizora i systemu audio na właściwym poziomie.

Doświadcz połączenia telewizora i systemu audio w jedną całość dzięki tej trwałej instalacji. Wyprodukowana z wykorzystaniem doświadczonego rzemiosła, instalacja jest gotowa przetrwać przemijające trendy w projektowaniu oraz pokonać upływ czasu.

 

Dwie obudowy, dwa rozmiary - dopasowanie do potrzeb każdego.

Mieszaj i dopasowuj

Wybierz dwa rozmiary wyświetlacza i dwa warianty obudowy według własnego uznania.

Wyświetlacze o przekątnej 65 i 55 cali, pasujące do różnych rozmiarów pomieszczeń mieszkalnych

Loewe iconic jest obecnie dostępny w wariancie kolorystycznym grafitowo-szarym.

 

 

 

 

Loewe iconic oparty na płycie Loewe SL7


- dla bardziej zaawansowanego strumieniowania

Bezpośredni dostęp do usług Video on Demand z natywnymi aplikacjami Netflix, Amazon prime video, Disney+, YouTube, HD+, FIFA+, Zattoo i bibliotekami mediów
Dolby Atmos i HDMI eARC
Słuchanie muzyki i przeglądanie internetu
Super szybki i nowoczesny interfejs użytkownika ekranu głównego
Pilot Loewe z Bluetooth, sterowaniem głosowym i podświetleniem

 

Wygodne rozwiązanie typu


"wszystko w jednym" zapewniające najlepsze doznania wizualne i dźwiękowe

Jakość obrazu Made in Germany

Obrazy o wysokim kontraście i imponujące spektrum kolorów: Dzięki ultra wysokiej rozdzielczości 4K OLED, HLG, HDR 10 i Dolby VisionTM możesz cieszyć się doskonałym kinem domowym dzięki modelom telewizorów skalibrowanym fabrycznie.

Płyta SL7 jest opracowywana i produkowana w siedzibie Loewe w Niemczech, co gwarantuje wyjątkową trwałość, możliwość naprawy, a tym samym wysoką trwałość.

 


 

 

 

Polecane produkty