LOEWE bild i.77 DR+ GRATIS Klang S3 + Uchwyt naścienny | Chcesz poznać najlepszą cenę? Zadzwoń teraz! 607 615 717 - Czekamy na Twój telefon!

 • Dodaj recenzję:
 • 24339
 • Producent: Loewe

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26 998,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej wyceny.
 • 26 690,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Fascynująca wszechstronność. Nowy bild Loewe i


Nowa linia produktów bild i zdobywa punkty dzięki pierwszorzędnym panelom OLED 4K 
najnowszej generacji w rozmiarach 77, 65, 55 i 48 cali.W połączeniu z nowym podwoziem Loewe SL7, potężny procesor NT7 i nowe oprogramowanie Loewe os7 to gwarantowane doskonałe wrażenia z oglądania szerokiej gamy treści, niezależnie od tego, czy filmy, seriale, wydarzenia sportowe czy gry wideo. 
Ciesz się najnowszymi standardami jakości obrazu i dźwięku, takimi jak Dolby Vision™ i Dolby Atmos™.

 

Całkowicie nowo opracowana i ekskluzywna obudowa SL7 oferuje najwyższą wydajność, a także liczne połączenia, np. cztery wejścia HDMI z rozszerzonymi funkcjami, takimi jak eARC, HFR, ALLM i cztery złącza USB. Nowe oprogramowanie Loewe os7 umożliwia niezwykle szybki dostęp do wszystkich obecnych i natywnie zintegrowanych serwisów streamingowych, takich jak Netflix, YouTube czy Amazon Prime.

 

 

 

 

 

Technologia OLED.


Technologia OLED oznacza jasne i naturalne kolory, doskonały kontrast — od najgłębszej czerni po czystą biel — oraz szczegółową ostrość nawet przy bardzo szybkich ruchach. Oprócz imponującej czerni i najdrobniejszych niuansów w ciemnych częściach obrazu, technologia OLED w Loewe bild i umożliwia doskonałe odwzorowanie kolorów. Ponieważ na czarnym jak smoła tle kolory wydają się szczególnie jasne i żywe. Dzięki temu ekrany są idealne do filmów HDR i treści z Dolby Vision, które zawierają więcej i dokładniejszych kolorów oraz większy zakres jasności.

 

 

 

 

 

Nagraj swój ulubiony program.


Dzięki zintegrowanemu dyskowi twardemu DR + nic nie stoi na przeszkodzie, aby godziny nagrywania były przyjemne. Dzięki pojemności 1TB Loewe bild i opiera się całkowicie na Twoim harmonogramie. Program telewizyjny można wstrzymać i kontynuować w późniejszym czasie.

 

 

Niewidzialny dźwięk.

 


Loewe bild i ma ukryty głośnik „niewidzialnego dźwięku”, który zapewnia niewidzialne wrażenia dźwiękowe. Jest również kompatybilny z nowym Loeweklang bar5mr - aw przyszłości również bezpośrednio z nowym systemem Loeweklang mr.

 

 

 

 

Zmaksymalizuj wrażenia dźwiękowe Loewe bild i jest opcjonalnie dostępny w połączeniu z potężnym soundbarem Loewe i, który można również doposażyć w dowolnym momencie. Instalacja pod ekranem jest bardzo prosta. Nowy pasek Loeweklang i imponuje potężnym dźwiękiem stereo z przodu z ośmiu zintegrowanych przetworników, który generuje 80 watów obszernej całkowitej mocy muzycznej. Ponadto soundbar zapewnia ciepłe, niskie tony i wypełnia pomieszczenie bogatym dźwiękiem.