Spectral ART TV-Stand Oak Grey

  • Dodaj recenzję:
  • 21825
  • Producent: Spectral

  • Historia ceny
  • 4 499,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Cóż za kontrast: technologia Premium OLED powyżej, lity dąb poniżej - pasuje idealnie. Elegancki, pełen pasji projekt sztalugi zapewnia idealną inscenizację ekranu telewizora. Wtyczki i kable połączeniowe są niewidoczne, zasłonięte

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak malowany. Co za kontrast: technologia Premium OLED powyżej, lity dąb poniżej. Ale jest dobrze. I naprawdę. Elegancki, emocjonalny design w wyglądzie sztalugi zapewnia doskonałą inscenizację zredukowanego telewizora. Nic Ci nie przeszkadza, ponieważ wtyczka i kabel połączeniowy są zasłonięte płytą tylną i wyprowadzone do środka przez podstawę.

 

Lity dąb w najwyższej jakości wykonania

 

 

 

Nogi eleganckiego statywu są wykonane z jednego elementu i świadczą o najwyższej jakości stojaka telewizyjnego. Lite drewno jest dostępne w kolorze naturalnego dębu lub można je zamówić w kolorze czarnym lub szarym bejcowanym. Wysoka jakość wykonania zapewnia nie tylko stabilność i bezpieczeństwo, ale również całkowitą nośność do 40 kg.

 

Sprytne zarządzanie kablami z osłoną magnetyczną

 

 

 

Wszystkie kable zasilające i połączeniowe stojaka na telewizor Art AX można wygodnie ukryć w tylnej podstawie. Dzięki temu kable są zawsze uporządkowane i doskonale chronione przed kurzem i wpływami zewnętrznymi. Magnetyczna osłona zapewnia szybki i łatwy dostęp w dowolnym momencie. Dwa zintegrowane metalowe profile pomagają również w układaniu kabli.

 

Zintegrowane wyjście kablowe w tylnej podpórce.

 

 

 

 

Podstawka pod telewizor Art AX posiada dyskretne wycięcie z tyłu tylnej podstawy do podłączenia do najbliższego gniazdka. Ułatwia to również podłączanie dodatkowych urządzeń zewnętrznych. Wielkość wyjścia kablowego umożliwia jednoczesne doprowadzenie do czterech kabli.

 

W zestawie uchwyt TV z uniwersalnym adapterem.

 

Telewizory o przekątnej ekranu od 55 "do 65" doskonale współgrają z Art AX. Dostarczony uchwyt TV z uniwersalnym adapterem jest odpowiedni dla prawie wszystkich dostępnych na rynku telewizorów z VESA 100 x 100 do 600 x 400. Dokładną wysokość telewizora na podstawie telewizora można określić indywidualnie podczas instalacji adaptera uniwersalnego.

 

 

 

 

Adapter soundbara do różnych modeli

 

Dla wszystkich, którzy chcą rozszerzyć dźwięk telewizora za pomocą listwy dźwiękowej, dostępne są opcjonalnie różne adaptery listwy dźwiękowej zapewniające doskonałe połączenie. Za pomocą odpowiedniego adaptera można podłączyć B&O Beosound Stage, Sonos Arc lub Sonos Beam, różne modele Bose i modele soundbarów innych producentów. Podczas montażu adaptera zawsze można wybrać trzy różne wysokości.

 

 

 

Dostarczony kompaktowy i łatwy w konfiguracji

 

Stojak na telewizor jest kompaktowo zapakowany w praktyczne płaskie opakowanie, które można dostarczyć do domu lub odebrać w sklepie specjalistycznym. Dzięki wysokiej jakości połączeniom śrubowym z osadzonymi metalowymi gwintami, ustawienie Art AX jest nieskomplikowane i może być wykonane w kilka minut, nawet dla laików. Oczywiście dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu.