Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Just.Alpha TV to oaza spokoju w Twoim salonie.

18-02-2022

Minimalistyczny wygląd bez uchwytów i odporne na zarysowania szklane powierzchnie sprawiają, że system szafek Just.Alpha TV to oaza spokoju w Twoim salonie

 

Szafka RTV Just.Alpha

 

TV-Lowboard Just.Alpha

 

 

 

 


Minimalistyczny wygląd bez uchwytów i odporne na zarysowania szklane powierzchnie sprawiają, że system szafek Just.Alpha TV to oaza spokoju w Twoim salonie. Ale w środku dużo się dzieje: dzięki szklanym półkom z regulacją wysokości, półce na soundbar i zintegrowanemu otworowi na subwoofer,  Dostępne również z tkaniną akustyczną — dla optymalnej jakości dźwięku z soundbara.

 

 

 

 

 

Otwór subwoofera z osłoną

 

Zamontowany po prawej wewnętrznej stronie otwór subwoofera umożliwia rozchodzenie się niskich częstotliwości w dół. Pokrywa jest w tym samym kolorze co szafka, można ją łatwo zdjąć do góry i licuje z szafką. Standard w każdym lowboard Just i idealnie pasuje do subwooferów Sonos i wielu innych marek.

 

 

 

 

 

Wysokiej jakości amortyzatory gazowe i zawiasy płaskie

 

Zapewnia płynne otwieranie przedniej klapy i optymalne wykorzystanie wnętrza bez naruszania okuć. Niezwykle długa trwałość i sprawdzona technologia made in Germany.

 

 

 

 

 

Opcjonalne podświetlenie LED

 

Zamontowane na górnej tylnej krawędzi oparcia na całej szerokości mebla, podświetlenie LED tworzy wyjątkową atmosferę. Ciepłobiałe światło można przyciemniać z drobnymi gradacjami. Zawiera zestaw przyłączeniowy z pilotem.

 

 

 

 

 

Metody montażu

 

 

 

 

 

 

 

Konfigurator cenowy w Euro

 

Polecane produkty