Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

PIONEER PD-50AE Hi-End CD/SACD Player Silver

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24788
 • Producent: Pioneer

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 6 999,00 zł brutto
 • 4 999,00 zł
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Działa jako konwerter USB D/A

 

Oprócz tego, że jest odtwarzaczem SACD/CD, PD-50AE działa również jako konwerter USB D/A, zapewniając doskonały dźwięk. Starannie zaprojektowana jakość wykonania wydobywa pełny potencjał wysokowydajnego przetwornika cyfrowo-analogowego ESS, pozwalając cieszyć się solidnym dźwiękiem pełnym bogatych szczegółów z podłączonych urządzeń USB.

 

Analogowe/cyfrowe Dyskretne Obwody Zasilania

 

Obwody cyfrowe i analogowe mają oddzielny zasilacz. PD-50AE został zaprojektowany z najkrótszym i najbardziej optymalnym stopniem zasilania, a także ścieżką sygnału audio, aby zapewnić czystą i bogatą reprodukcję dźwięku.

 

 

 

Cichy napęd SACD/CD z konstrukcją o strukturze plastra miodu i doskonałe tłumienie

 

Rozbudowana wiedza na temat sterowania przetwornicą optyczną, którą Pioneer zdobył w ciągu swojej długiej historii, wyposażyła PD-50AE w niezrównany poziom precyzji odtwarzania płyt.

Konstrukcja o strukturze plastra miodu wokół mechanizmu napędowego - taka jak ta używana do pokrywania elementów mechanicznych renomowanego PD-70AE firmy Pioneer - pomaga chronić DAC i inne elementy elektroniczne, podczas gdy PD-50AE ma również nowo opracowaną konstrukcję do montażu na spładzie.

 

MQA (uwierzytelniony Master Quality)

 

MQA to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która zapewnia dźwięk oryginalnego nagrania głównego. Główny plik MQA jest w pełni uwierzytelniony i jest wystarczająco mały, aby przesyłać strumieniowo lub pobierać.

Dzięki wysokiej jakości usłudze przesyłania strumieniowego TIDAL, która obsługuje teraz MQA w ramach doskonałego katalogu mistrzów poziomu HiFi, rośnie impuls do szerszego przyjęcia tej nowej technologii. Katalogi muzyczne niektórych z największych studiów są przekształcane w MQA. PD-50AE zawiera pełny dekoder MQA, który rozłoży plik, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość dźwięku. Na tym poziomie odtwarzania słyszysz, co artyści stworzyli w studiu.

 

Płyta CD MQA

 

Oprócz korzystania z mobilnych usług przesyłania strumieniowego, wymagający audiofil może kupować treści zakodowane w MQA na nośnikach fizycznych, aby cieszyć się nimi w domu.

PD-50AE to odtwarzacz CD, który rozpoznaje MQA-CD. Wbudowany dekoder MQA automatycznie przywróci sygnał o wysokiej rozdzielczości słyszany w studiu i potwierdzi go, używając podpisu uwierzytelniającego. Ponadto PD-50AE obsługuje również odtwarzanie plików MQA zapisanych na DVD-R.

 

Niestandardowe kondensatory elektrolityczne do wysokiej jakości dźwięku

 

Niestandardowy kondensator elektrolityczny do wysokiej jakości dźwięku został wybrany w wyniku wielokrotnych prób słuchania dźwięku SACD i CD. Kondensator wydobywa to, co najlepsze z płyt audio, pozwalając cieszyć się stabilną wydajnością mocnego i dynamicznego dźwięku.

 

Funkcja regulacji zakresu blokady

 

Funkcja umożliwia dokonywanie drobnych regulacji w zakresie blokady przetwornika cyfrowo-analogowego w celu zmniejszenia jittera sygnału wejściowego. Korekty można dokonać w sześciu krokach, z domyślnym ustawionym na Zakres 6. Zakresy od 1 do 3 są przeznaczone do dostrajania przez doświadczonych użytkowników, ze zwiększoną częstotliwością cięć audio.

 

Filtr cyfrowy

 

Filtr cyfrowy pozwala cieszyć się trzema rodzajami charakterystyk dźwięku poprzez zmianę przetwornika cyfrowo-analogowego - "Slow" dla miękkiego i ciepłego, "Sharp" dla solidnego i ciasnego oraz "Short" dla szybkiego i do przodu dźwięku.

 

Próbkowanie w górę

 

Technologia up-sampling podnosi jakość dźwięku CD do poziomów wysokiej rozdzielczości, co skutkuje bardziej naturalnym, dynamicznym dźwiękiem.

 

 

Izolator falowy

 

Izolator fali antystającej został opracowany w wyniku powtarzających się testów odsłuchowych, ze specjalną formą bez równoległych boków wewnątrz, aby zapobiec rezonansowi wnęki. To sprawia, że lokalizacja dźwięku, ton i skala są wyraźniejsze, a jednocześnie poprawiają reakcję na szybki dźwięk.

 

 

 

 

 

Funkcje Audio


Może pracować jako przetwornik C/A USB* 
Dyskretne obwody analogowego/cyfrowego zasilania
Niestandardowe kondensatory elektrolityczne dla wysokiej jakości dźwięku
Wysokiej jakości przetwarzanie dźwięku przez 4-kanałowy napęd równoległy ESS ES9026PRO DAC
Funkcja regulacji zakresu blokady w celu eliminacji zakłóceń jittera poprzez regulację dokładności zakresu blokady
Ip Sampling (do 384 kHz)
Filtr cyfrowy z 3 trybami (SHARP/SLOW/SHORT)


KONSTRUKCJA


Tłumienie i cichy napęd SACD/CD z mechanizmem o strukturze plastra miodu
Dwuwarstwowy aluminiowy panel boczny tłumiący wibracje zewnętrzne
Pływająca konstrukcja mechanizmu napędu
Dwuwarstwowa pokrywa górna
Izolatory zapobiegające fali stojącej
Grube kable typu AC


NOŚNIKI I FORMATY


SACD, MQA-CD, CD, CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW
WAV/FLAC/AIFF/ALAC/MP3/WMA/AAC/DFF/DSF/MQASPECYFIKACJA


Stosunek S/N: 116 dB > THD: 0,0020%
Pasmo przenoszenia: SACD 2 Hz-50 kHz (-3 dB), CD 2 Hz-20 kHz
Wymagania dotyczące zasilania: AC 220-230 V, 50/60 Hz
Pobór mocy/tryb czuwania: 43 W/0,3 W
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 435 x 138 x 413 mm
Waga: 13,1 kg