Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Spectral Cocoon Wielofunkcyjny mebel multimedialny

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 15075
  • Producent: Spectral

Spectral Cocoon Wielofunkcyjny mebel multimedialny

 

Choć jesteście dumni ze swojego sprzętu multimedialnego, nie oznacza to, że chcecie patrzeć na to cały czas. Cóż, z Cocoon, wielofunkcyjnym meblem multimedialnym od Spectral, nie musisz. Oprócz stacji dokującej dla iPhone'a, iPoda i iPada, Cocoon oferuje mnóstwo miejsca na integrację szerokiej gamy systemów dźwiękowych. Aby podłączyć wszystkie kable, wystarczy wyjąć przymocowaną magnetycznie szklaną półkę.

 

 

 

 

 

 

Zarządzanie kablami

Szybkie i łatwe okablowanie dzięki wyjmowanym magnetycznie zamocowanym szklanym blatom.

 

 

 

 

 

Obrotowy uchwyt do telewizora

 

Praktycznie wszystkie komercyjne telewizory mogą być montowane na tym uniwersalnym obrotowym uchwycie TV. Kable są prowadzone w kolumnie ukrytej przed wzrokiem. Wspornik obraca się we wszystkich kierunkach, umożliwiając oglądanie filmów pod każdym kątem.

 

 

 

 

Charakterystyczny design

 

Konstrukcja kokonu charakteryzuje się charakterystycznym uchwytem i polerowanymi prowadnicami ze stali nierdzewnej.

 

 

 

 

Szlachetne powierzchnie lustrzane

Szlachetna optyka dzięki wewnętrznym lustrom i elementowi szufladowemu z lustrzanym frontem (akcesoria).

 

System łącza IR

Za pomocą systemu łącza IR można obsługiwać do 8 urządzeń audio i wideo, gdy klapy lub drzwi mebli są zamknięte. Odbiornik podczerwieni zamontowany zewnętrznie na meblu przekazuje sygnał z pilota do modułu podczerwieni wewnątrz mebli jako sygnał elektryczny. Moduł przekształca sygnał elektryczny z powrotem w sygnał podczerwieni i przekazuje go przez diodę IR Blaster do urządzeń audio / wideo. Dioda IR Blaster LED może być umieszczona w dowolnym miejscu w meblu zgodnie z potrzebami, aby obsługiwać wszystkie urządzenia A / V (odtwarzacz CD Z.B., odtwarzacz DVD, odtwarzacz Blu-ray, odbiornik satelitarny itp.) W tym przedziale.

 

Szklane powierzchnie w ponad 2000 kolorów

Indywidualność jest biodra, nawet jeśli chodzi o kolory. Oprócz 5 kolorów podstawowych i 21 akcentów można wybierać spośród ponad 2000 kolorów NCS. Szklane powierzchnie są wyjątkowo odporne na zarysowania i łatwe do czyszczenia.

 

Satynowane szklane powierzchnie

Cocoon dostępny jest również z satynowymi powierzchniami szklanymi. Matowy wygląd szkła stanowi ekscytujący kontrast z polerowanymi prowadnicami ze stali nierdzewnej.

 

Pokryta tkaniną klapa

Pokryta tkaniną klapa dostępna jest w kolorze srebrnym, szarym, karbonowym lub czarnym.

 

Dwa razy sześć jest nieskończonością.

Cocoon to uniwersalne mebel multimedialny firmy Spectral. Dzięki modułowej konstrukcji Cocoon może być rozbudowywany na wiele sposobów. Tylko dwanaście elementów to wszystko, czego potrzebujesz, aby uporządkować meble tak, jak tego chcesz.


Połącz swój Cocoon indywidualnie z elementami mebli CO2 (-SL) i CO3 (-SL) oraz elementami technicznymi CO4 i CO5. Masz wybór pomiędzy klapką lub szufladą, frontem szklanym lub pokrytym tkaniną.

 

Szafy ścienne

W celu dopasowania do desek podłogowych znajdują się zamknięte szafki ścienne COH1 i COH2, każdy dostępny z klapką lub szufladą, oraz COH3, jak również szafki naścienne COH4.

 

Elegancki rozdzielacz do pokoju

Dzięki opcjonalnemu rozdzielaczowi na ścianie tylnej Cocoon wygląda dobrze od tyłu. Idealny do pozycjonowania jako dzielnik pokoju pomiędzy jadalnią i częścią dzienną

 

Smart Dock lub opcjonalna technologia Smart Charge zamieniają Cocoon w stację ładującą dla iPhone'a, iPoda touch i iPada. Dzięki rozwiązaniu dokujących zapisana muzyka, zdjęcia i filmy na urządzeniu mobilnym mogą być przesyłane przez stację dokującą bezpośrednio do telewizora lub systemu dźwiękowego. Dzięki rozwiązaniu bezprzewodowym wszystko może być transmitowane przez WLAN lub Bluetooth.

 

Inteligentne ładowanie

Możesz teraz ładować swój smartfon, po prostu umieszczając go na meblach dzięki nowej technologii Smart Charge. Inteligentne ładowanie działa poprzez indukcję. Moduł ładujący jest osadzony pod powierzchnią mebla. Po umieszczeniu smartfona na jednym z wyznaczonych obszarów mebli, ładuje się automatycznie.

 

Podstawowe dane techniczne:

 

Powierzchnie szklane: podstawowy kolor (bez dopłaty), kolor akcentujący (5% dopłaty za odcień), wybór koloru NCS (10% dopłaty za kolor), wybór szkła błyszczącego lub satynowanego (SAT, dopłata obowiązuje)
Panel górny: szkło barwione, wymienne (wyjątek: COH3)
Kolor szafki: Wnęki na tablice i zamknięte ściany szafek: Czarny
Otwarte szafki ścienne: czarny (SW), biały (WS) lub węgiel (CB)
Front: Elementy mebli: kolorowe szkło; elementy techniczne: klapa z tkaniny
Front materiału: wybór srebra (SF), szarości (GRF), węgla (CF) lub czerni (BF)
Szklane półki: przezroczyste szkło, regulowane (rozstaw 32 mm)
Szklany panel boczny: W przypadku łączenia kilku elementów należy wskazać położenie szklanych paneli bocznych (L na lewo, R na prawo, LR na lewo i prawo). 
Element techniczny CO5 ze szklanymi panelami bocznymi w lewo i w prawo: Numer artykułu CO5-LR
Wyjątek: szafa ścienna otwarta COH4: boczne panele szklane nie są dostępne
Pionowa szafka ścienna COH3: szklane panele boczne zawsze LR
Typ instalacji: Płyty podłogowe: podstawa (polerowana stal nierdzewna, regulowana)
Mechanizm: Meble / elementy techniczne: pociągnij, aby otworzyć, klapy mają rozpórki gazowe
Szafki ścienne: naciśnij, aby otworzyć
Otwór na subwoofer: Zawiera pokrowiec z tkaniny (czarny)
Obciążenie: Całkowite obciążenie: maks. 50 kg na element, górny panel: max. 50 kg na element, szklane półki: max. 15 kg, szuflady: max. 20 kg na komorę szufladową,
otwarte szafki ścienne: całkowite obciążenie max. 10 kg
Inne: Modele z wkładką szufladową / szufladową należy zamontować na ścianie (wspornik w zestawie).Just.Alpha TV to oaza spokoju w Twoim salonie.

Just.Alpha TV to oaza spokoju w Twoim salonie.

18-02-2022
  Szafka RTV Just.Alpha   TV-Lowboard Just.Alpha         Minimalistyczny wygląd bez uchwytów i odporne na zarysowania szklane powierzchnie sprawiają, że system szafek Just.Alpha TV to oaza spokoju w Twoim salonie. Ale w środku dużo się dzieje: dzięki szklanym półkom z regulacją wysokości, półce na soundbar i zintegrowanemu otworowi na subwoofer,  Dostępne...