Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

LOEWE ICONIC COLLECTION 65 Rzeźba dla zmysłów Idealna symbioza designu i technologii

  • 43 950,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Dzięki kultowej kolekcji Loewe możesz dostosować swój osobisty telewizor za pomocą naszych ekskluzywnych opcji wyboru kolorów.

 

 

Wybierz swój preferowany schemat kolorów dla kultowego stojaka podłogowego Loewe, aby płynnie wkomponować się w Twoją przestrzeń życiową. Maskownica głośników oferuje wystarczającą powierzchnię, aby nadać Twojemu domowi wyjątkowy charakter dzięki osobistemu wyborowi wysokiej jakości tkaniny. Konstrukcja 360° zmienia ikonę Loewe w rzeźbiarskie arcydzieło, które można umieścić  w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

 

 

 

 

 

 

 

Sam bądź projektantem i stwórz swoją unikalną ikonę projektu.

 

 

Przekształć swój salon w galerię sztuki.

 

Rzeźbiarski projekt nowego kultowego Loewe łączy najnowszą technologię OLED z dźwiękiem wypełniającym pomieszczenie i niezwykłym rozwiązaniem instalacyjnym wykonanym z kamienia.
W ten sposób Twój dom staje się czymś więcej niż tylko pokojem do życia: Staje się miejscem, w którym możesz oddać się sztuce, rzemiosłu i kulturze - z ikoną Loewe jako silnie zaprojektowanym, centralnym elementem projektu z naszego ekskluzywnego zakładu produkcyjnego Loewe  w Kronach w Niemczech.

 

 

 

Wybierz swój rozmiar: 65” lub 55” OLED


Wybierz jeden z dwóch rozmiarów wyświetlacza, jak chcesz.
Rozmiary wyświetlacza 65 cali i 55 cali, pasujące do różnych wielkości przestrzeni mieszkalnych.
Wszystkie telewizory Loewe OLED korzystają z indywidualnej kalibracji.
Wraz z algorytmami zoptymalizowanymi przez dziesięciolecia zapewnia to najbardziej naturalne i harmonijne obrazy. Każdy telewizor jest indywidualnie mierzony pod koniec naszej produkcji i dopasowywany pod kątem najlepszego komfortu oglądania.

Każde urządzenie, które opuszcza linie produkcyjne Loewe, jest dopasowywane do zoptymalizowanych parametrów obrazu. Gwarantuje to Tobie doskonały obraz premium z każdym telewizorem Loewe

 

Ekskluzywny wariant kolorystyczny.


Dla idealnej atmosfery w mieszkaniu.
Kultowy Loewe płynnie wtapia się w twoją żywą atmosferę, zamieniając ją w artystyczną, galeryjną przestrzeń życiową. Ekskluzywny wariant kolorystyczny w kolorze grafitowo-szarym został celowo zaprojektowany, aby podkreślić niepowtarzalny urok tego designerskiego modelu telewizora.
Idealnie skoordynowana koncepcja projektowa spełnia w ten sposób najwyższe wymagania wyrafinowanego wnętrza. W każdym razie rozwiązanie do konfiguracji telewizora to coś więcej niż tylko nowoczesny element przyciągający wzrok.
Loewe iconic to wyjątkowa symbioza sztuki, kultury, rzemiosła i technologii - ikona stylu luksusowej domowej rozrywki przyszłości.

 


 

 

Ekskluzywne rozwiązanie typu „wszystko w jednym”: kultowy stojak podłogowy Loewe


Po prostu podłącz, usiądź i ciesz się: Loewe iconic jest gotowy do użycia jako innowacyjne rozwiązanie konfiguracyjne, wstępnie skalibrowane połączenie telewizora i aktywnego soundbara. Niezależnie od tego, czy jest oparty na wariancie SL5 lub SL7 Loewe, z przekątną ekranu 55” lub 65” – kultowy Loewe łączy doskonałą jakość TV i dźwięku w wysokiej jakości całościowym rozwiązaniu.
Ikona Loewe wyznacza mocne akcenty i nowe standardy luksusowej rozrywki domowej dzięki swojemu rzeźbiarskiemu, spójnemu wzornictwu. 

 

 

 

 

 

Wykonane wyłącznie z ręcznie i misternie wyprodukowanego Syno-Stone


Unikalne, wysokiej jakości rozwiązanie do konfiguracji kultowego Loewe jest wykonane ręcznie z materiału kompozytowego Syno-Stone. Syno-Stone to solidny materiał mineralny, który dzięki nieporowatej powierzchni jest trwały i higieniczny.
Gładki, mocny i masywny Syno-Stone jest idealny do łatwego przenoszenia telewizora i rozwiązań audio.
Doświadcz konfiguracji telewizyjnej i audio połączonej w
jeden z tą trwałą instalacją. Wykonany z doświadczonym rzemiosłem, jest gotowy do przetrwania krótkotrwałych trendów wzorniczych.

 

 

 

 

Wygodne rozwiązanie typu „wszystko w jednym” zapewniające najlepsze wrażenia z oglądania telewizji i dźwięku

 

Potężny dźwięk kinowy Zaprojektowany w Niemczech

Zintegrowany soundbar 3.1 z trzema przednimi głośnikami i dwoma wbudowanymi subwooferami zapewnia
całkowita moc muzyczna 360 watów dla wypełniającego pomieszczenie, naturalnego i imponującego dźwięku - w tym wielokanałowy Dolby Atmos, DTS X, Loewe Wireless Digital Audiolink (WDAL 2.0) i analogowe połączenia cinch 5.1 AVR, a także dźwięk multiroom przez Play-Fi, przez DTS Play-Fi. Doskonałość dźwięku Zaprojektowana w Niemczech.
Ukryty pod specjalnie przygotowaną tkaniną dźwiękową, jego potężny dźwięk dociera do każdego zakątka pomieszczenia – nie będąc widocznym.

 

 

 

 

Nagraj - zabierz.


Dzięki wbudowanemu dyskowi twardemu DR+ możesz nagrywać godzinami. Dzięki pojemności 1 TB Twój kultowy Loewe będzie działał zgodnie z harmonogramem: możesz nagrywać dwa programy jednocześnie i oglądać telewizję na innym kanale. Program telewizyjny można zatrzymać i kontynuować później z opóźnieniem czasowym. Dzięki aplikacji Loewe możesz także oglądać program na urządzeniu mobilnym, gdy jesteś w ruchu

 

Wybierz swoją platformę: Loewe SL5 lub SL7


Loewe SL5 do klasycznego telewizora i  SL7 do inteligentnego przesyłania strumieniowego.

Loewe SL5:
Wygodny w użyciu i łatwy w obsłudze
System Loewe dr+ z dyskiem twardym o pojemności 1 terabajta,
Dwukanałowy system Loewe i multi tuner do
komfort jednoczesnego oglądania, nagrywania i zmiany czasu • Mimi Sound Personalizacja dla najlepszej mowy
zrozumiałość
Loewe wspomaga klasyczny pilot i Easy TV


Loewe SL7: Bezpośredni dostęp do usług wideo na żądanie z natywnymi aplikacjami Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, YouTube, HD+, FIFA+, Zattoo i bibliotekami multimediów
Dolby Atmos i HDMI eARC
Słuchanie muzyki i surfowanie po Internecie
Super szybki i nowoczesny użytkownik ekranu głównego
interfejs Pilot Loewe z Bluetooth, sterowaniem głosowym