Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Loewe home cinema set 553 Zestaw kina domowego z technologią 5.1.2 Dolby Atmos i DTS:X oferuje fascynująco realistyczny dźwięk 3D i pełne przesyłanie strumieniowe muzyki z dźwiękiem przestrzennym.

  • 18 599,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Poczuj krystalicznie czysty, potężny dźwięk 3D dzięki kompatybilności z Dolby Atmos i DTS:X. Obsługa tych systemów zapewni imponujący, wypełniający pomieszczenie dźwięk, który całkowicie Cię otoczy. Zanurz się w trójwymiarowym dźwięku Loewe.

 

 

 

Loewe to nie tylko telewizory, ale też sprzęt audio, który zapewnia elastyczność rozszerzania systemu o głośniki i urządzenia audio Loewe. Klang bar 5, czyli soundbar z obsługą multiroom wspiera także Dolby Atmos. Dostarcza urzekające, wielowymiarowe wrażenia dźwiękowe, które pozwalają całkowicie zanurzyć się w filmie. System cyfrowego wzmacniacza o potężnej mocy 440 W oraz soundbar z obsługą multiroom spełniają nawet najwyższe wymagania.

 

 

 

 

 

 

Autentyczne wrażenia dźwiękowe 3D dzięki Dolby Atmos


Klang bar5 mr jest wyposażony w Dolby Atmos, DTS:X, Atmos virtual i Virtual X i emituje potężne dźwięki do pomieszczenia dzięki zintegrowanym odbiciom od ścian i sufitu. Rezultat: wypełniający przestrzeń, zapierający dech w piersiach trójwymiarowy dźwięk przestrzenny, jak w kinie lub sali koncertowej.

 

 

 

 

 

Nie przegap ani słowa dzięki doskonałemu miksowaniu głosu


Niezależnie od ustawienia głośności telewizora, dialogi są odtwarzane dynamicznie tak głośno, jak to konieczne i tak wyraźnie, jak to możliwe. Idealne połączenie słowa mówionego w połączeniu z tonem i efektami dźwiękowymi zapewnia doskonałą zrozumiałość i jakość mowy.

 

 

 

 

Nieskończona rozbudowa dzięki HDMI i automatycznej synchronizacji zdalnej


Soundbar klang bar5 mr i subwoofer klang sub5 można rozbudować o różne urządzenia za pośrednictwem ich platformy wielokanałowej. Z łatwością można podłączyć Loewe i inne popularne modele telewizorów, starsze urządzenia audio Loewe, odtwarzacze UHD, dekodery i konsole do gier.

 

 

 

 

Potężna rozrywka - potężny dźwięk o mocy 800 W


7 głośników skierowanych do przodu z 4 przetwornikami pełnozakresowymi i 3 głośnikami wysokotonowymi, a także dwa tylne kanały z kanałami wysokości klangbar i powiązany subwoofer z dwoma 6-calowymi aktywnymi głośnikami i czterema pasywnymi radiatorami gwarantują realistyczne wrażenia dźwiękowe 3D z ich 800 watami

 

 

 

 

 

Wszechstronny w użyciu z konfiguracją przesyłania strumieniowego i multiroom


Soundbar i subwoofer można podłączyć do istniejących środowisk multiroom. Dzięki najnowszym technologiom strumieniowego przesyłania dźwięku, takim jak DTS Play-Fi, Google Chromecast i Apple AirPlay 2, możesz przesyłać strumieniowo usługi muzyczne lub odtwarzać listy odtwarzania ze smartfona przez Bluetooth.

 

 

 

 

Czysty dźwięk dzięki bezwibracyjnym subwooferom

 


Domowa rozrywka z pełną głośnością bez przeszkadzania sąsiadom: Bezprzewodowo połączone i harmonijnie zestrojone dwa 6-calowe aktywne głośniki i cztery pasywne radiatory subwoofera sub5 zapewniają stabilne, mocne wrażenia dźwiękowe bez irytujących wibracji.

 

 

Subwoofer


Soundbar może współpracować w jednym systemie nagłośnieniowym ze znajdującym się w komplecie bezprzewodowym, designerskim subwooferem Loewe klang sub5. Wykorzystanie dodatkowego, walcowatego głośnika niskotonowego znacznie poprawia przetwarzanie basów podczas odtwarzania różnego rodzaju materiałów audio – od nagrań pochodzących z serwisów streamingowych (np. Spotify, Tidal, Deezer), po filmowe ścieżki dźwiękowe. Zestaw jest kompatybilny ze standardem Bluetooth i zapewnia łącznie 800 W mocy muzycznej. Ponadto projektanci przygotowali specjalny stojak Loewe stand flex z uchwytem na soundbar klang bar5 mr, który można wygodnie stosować z telewizorami bild v, bild i, bild c 43” oraz We. See 43-55”.

 

 

 

 

Dane techniczne:

 

Loewe klang bar5 mr Wideo 4K, Dolby Vision, HDR10, HDR10+
Przekazywanie dźwięku Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS X, DTS Virtual
Całkowita moc muzyczna 440 watów
Zakres częstotliwości 60 Hz - 20 kHz
Wymiary 120 cm x 7,1 cm x 16 cm (szer. x wys. x gł.)
Waga 6,5 kg


Aktywny subwoofer
Cechy 2 aktywne głośniki, 4 pasywne membrany
Całkowita moc muzyczna 360 watów
Zakres częstotliwości 35 Hz - 150 Hz
Wymiary 38 cm x 21,4 cm x 38 cm (szer. x wys. x gł.)
Waga 8,8 kg

 

 

Nagradzany projekt.


Wysokiej jakości, starannie dobrane materiały stanowią podstawę eleganckiego wyglądu i wielokrotnie nagradzanego projektu baru Loewe klang5 mr & sub5.

 

 

 

 

5.1.2 Dolby Atmos and DTS:X

home.cinema set 553

TV Loewe jako opcja dodatkowa.