Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

LG 50US662H

  • 3 430,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue
 

Telewizor LG 43US662H Smart Hotel z efektywnym zarządzaniem treścią

 

Telewizor LG Smart Hotel z efektywnym zarządzaniem treścią

 

Seria US662H obsługuje wyraźny Ultra HD i wydajne zarządzanie treścią dzięki rozwiązaniom Pro:Centric. Ponadto, nowy webOS 5.0 dla różnorodnych potrzeb klientów, w łatwiejszy sposób dostarcza spersonalizowane treści.
 
 
Pro:Centric Direct

 

PRO:Centric ROZWIĄZANIE DO ZARZĄDZANIA HOTELEM

Pro:Centric Direct

Rozwiązanie do zarządzania treścią hotelową Pro:Centric Direct oferuje łatwe i proste narzędzia do edycji, ułatwiające wykonywanie usług i zdalne zarządzanie w oparciu o sieć IP za pomocą jednego kliknięcia. Rozwiązanie Pro:Centric Direct umożliwia użytkownikom łatwą edycję interfejsu poprzez zapewnienie spersonalizowanego interfejsu i efektywne zarządzanie wszystkimi telewizorami w pomieszczeniu.
Najnowsza wersja PCD zapewnia sterowanie w pomieszczeniu w oparciu o IoT, a także funkcję sterowania głosowego za pośrednictwem LG Natural Language Processing (NLP). Te funkcje związane z Internetem Rzeczy i głosem będą Twoim punktem wyjścia do przygotowania się do pokoi hotelowych nowej generacji dzięki sztucznej inteligencji.

* Niektóre funkcje mogą nie być obsługiwane w zależności od wersji PCD.
Szybkie menu

 

Szybkie menu

Teraz firma LG udostępnia nowe Szybkie menu (wersja 4.0), dzięki czemu jest łatwiejsze i bardziej przyjazne dla użytkownika niż kiedykolwiek. Rozwiązanie menu głównego zostało znacznie zmodernizowane dzięki dodaniu nowego narzędzia do tworzenia filmów promocyjnych hotelu. Użytkownicy mogą teraz również korzystać z Quick Managera do łatwej dystrybucji informacji w tej samej sieci bez serwera lub funkcji klonowania USB, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla samodzielnych scen użytkowania.
 
Więcej innowacyjnych rozwiązań LG webOS 5.0

 

Więcej innowacyjnych rozwiązań LG webOS 5.0

Poznaj najnowsze funkcje telewizorów LG Smart TV i odkryj telewizory, które zapewniają innowacyjną technologię, niezwykłą wyrazistość i realistyczne kolory. Nowo dodany tryb wyświetlania nastroju i galerii umożliwia wykorzystanie telewizora jako niestandardowego zegara i grafiki, która doskonale harmonizuje z Twoją przestrzenią i życiem.
 
Rozpoznawanie głosu

 

Rozpoznawanie głosu

Od bezproblemowej interakcji po spójne wrażenia użytkownika, firma LG idzie o krok dalej, aby stać się liderem na rynku komercyjnych telewizorów, wprowadzając funkcję rozpoznawania głosu, umożliwiając użytkownikom łatwe sterowanie telewizorami LG. Nasze stabilne i niezawodne rozwiązania oparte na webOS i Pro:Centric Direct znacznie zwiększą konkurencyjność naszych produktów i usług, pomagając Ci osiągnąć sukces w biznesie w przyszłości.

* Natywne sterowanie TV
* Sterowanie oparte na serwerze
* Wymagany pilot Magic Motion (sprzedawany oddzielnie)
 
 
Miękki AP

 

Soft AP

Punkt dostępu z obsługą oprogramowania (Soft AP) to „wirtualna” funkcja Wi-Fi, która wykorzystuje oprogramowanie do tworzenia bezprzewodowego punktu dostępowego. Obecna wersja obsługuje tryb Bridge Mode, który umożliwia administratorom sieci zarządzanie podłączonymi urządzeniami i zbieranie przydatnych informacji, takich jak poziom sygnału, hasła Soft AP itp.

* SoftAP należy ustawić w menu instalacji po włączeniu telewizora.
* Funkcja Smart Mirroring może nie działać w tym samym czasie.
 
 
Tryb hotelowy (publiczny tryb wyświetlania)

 

Tryb hotelowy (publiczny tryb wyświetlania)

Od wyboru kanału po poziom głośności, możesz kontrolować ustawienia telewizora w obszarach biznesowych. Tryb wyświetlania publicznego umożliwia również przywrócenie domyślnych ustawień telewizorów zgodnie z wymaganiami.
 
 
Wideo powitalne / ekran

 

Wideo powitalne / ekran

Dzięki możliwości wyświetlania kilku obrazów, telewizory Commercial Lite pozwalają na większą różnorodność komunikatów powitalnych w pokojach hotelowych, dzięki czemu klienci czują się bardziej mile widziani i otoczeni opieką.
 
Klonowanie USB

 

Klonowanie USB

Klonowanie danych USB sprawia, że ​​zarządzanie wieloma wyświetlaczami jest wydajniejsze w celu zapewnienia optymalnej pracy. Zamiast konfigurować każdy wyświetlacz jeden po drugim, dane można kopiować na USB dla jednego wyświetlacza i przesyłać do innych wyświetlaczy za pomocą wtyczki USB.
 
Zdalna diagnostyka

 

Zdalna diagnostyka

Oszczędzaj duże wydatki dzięki zarządzaniu telewizją komercyjną za pomocą zdalnej diagnostyki. Zdalna diagnostyka w czasie rzeczywistym zgłasza i wykrywa błędy z wyprzedzeniem, aby zapobiec nieprawidłowemu działaniu telewizora.
 
 
Wyjście IR

 

Wyjście IR

Korzystając z interaktywnego dekodera, wszystkimi telewizorami LG można sterować za pomocą jednego pilota.
 
Wyjście głośnika zewnętrznego

 

Wyjście głośnika zewnętrznego

Zwiększ doznania rozrywkowe dzięki dodatkowemu głośnikowi. Goście mogą słuchać i sterować dźwiękiem z telewizora z dowolnego miejsca, nawet z toalet.