Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

KEF LS50 II Titanium Grey Wireless Bezprzewodowe głośniki HiFi

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24035
 • Producent: KEF

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 948,00 zł brutto
 • 4 999,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

LS50 Wireless II

 


Wielokrotnie nagradzany system muzyczny LS50 Wireless ustawił wysoko poprzeczkę dla wysokiej jakości głośników bezprzewodowych. W tym samym duchu inwencji i innowacji, który stworzył pierwszy system, LS50 Wireless II to znacznie więcej niż tylko nowa generacja.

 

 

 

 

 

KEF LS50 Wireless II to w pełni aktywny bezprzewodowy system głośników, który zapewnia charakterystyczny dźwięk KEF z instynktowną łatwością użytkowania i potężnymi możliwościami przesyłania strumieniowego. Aktywna elektronika, cyfrowe przetwarzanie sygnału, nowa platforma do bezprzewodowego przesyłania strumieniowego i nowa aplikacja KEF Connect zapewniają najwyższej klasy akustykę i wrażenia dla użytkownika.

 

 

 

 

Absolutna wolność

 


Nowa platforma bezprzewodowa, która stanowi cyfrowe serce LS50 Wireless II, zapewnia, że ​​bez względu na to, jak chcesz słuchać swojej muzyki, możesz to zrobić przy minimum zamieszania i z fantastyczną jakością dźwięku. LS50 Wireless II zapewnia bezpośredni dostęp do ulubionych usług muzycznych, takich jak Spotify (przez Spotify Connect), Tidal, Amazon Music, Qobuz i Deezer.

 

 

 

 


Nowe możliwości (połączenia)

 


Możesz nawet odbierać internetowe stacje radiowe i słuchać najnowszych podcastów za pośrednictwem aplikacji KEF Connect. AirPlay 2 i Google Chromecast bezproblemowo łączą kompatybilne urządzenie Apple lub Android, a nawet obsługują Roon - idealny do przesyłania strumieniowego muzyki multiroom w całym domu. Bluetooth dodatkowo rozszerza ich możliwości.

Wejścia HDMI, analogowe, optyczne i koncentryczne zapewniają również połączenia przewodowe dla telewizora, gramofonu, odtwarzacza CD i konsoli do gier.

 

 

 

 

 

 

 

MAT Metamaterial Technologia absorbowania

 

Sterowniki głośników wytwarzają dźwięki do przodu i do tyłu. Dzwięki  skierowane do tyłu wracają do przodu i zakłócają dźwięk. Technologia Meta Absorber opracowana wspólnie z pionierem   w tej dziedzinie Acoustic Metamaterials Group (AMG) może temu zapobiec

Rozwinięta struktura z 30 kanałami. W połączeniu z 99% tylnych zakłóceń wychodzących z głośnika wysokotonowego jest absorbowane przez 620Hz – tzw. "czarną dziurę" dla niepożądanych dźwięków.

 

 

 

Rezultat: krystalicznie czysty dźwięk bogaty w szczegóły!

KEF jest pierwszym producentem na świecie, który korzysta z tej technologii!


Nowa aplikacja

 


Zupełnie nowa samodzielna aplikacja KEF Connect poprowadzi Cię przez konfigurację systemu i sterowanie, w tym intuicyjne ustawienia dźwięku, dzięki czemu możesz skonfigurować LS50 Wireless II według własnego gustu.

 

 

 


Szczegóły techniczne

 


Pod względem technologii, LS50 Wireless II wyprzedzają pasywne głośniki KEF LS50 Meta. Prawdziwie rewolucyjny instrument w arsenale akustycznym KEF, Metamaterial Absorption Technology (MAT) to wysoce złożona struktura labiryntowa, w której każdy ze splecionych kanałów skutecznie pochłania określoną częstotliwość. Po połączeniu kanały te działają jak akustyczna czarna dziura, pochłaniając 99% niechcianego dźwięku dochodzącego z tyłu głośnika wysokotonowego, eliminując wynikające z tego zniekształcenia i pozwalając na czystszy, bardziej naturalny dźwięk.

 

 

 


MAT & Uni-Q 13 generacji

 


LS50 Wireless II wykorzystuje 13-centymetrową matrycę przetworników Uni-Q z technologią absorpcji materiałów (MAT), która redukuje 99% fal dźwiękowych dochodzących z tyłu przetwornika, zapewniając czysty i naturalny dźwięk.

 

 


Music Integrity Engine

 


Wydajność LS50 Wireless II jest wspierana przez specjalnie zaprojektowany silnik KEF Music Integrity Engine, z innowacyjną kolekcją niestandardowych algorytmów cyfrowego przetwarzania sygnału, które zostały zoptymalizowane dla nowego Uni-Q z układem sterowników MAT, dzięki czemu działa jak idealnie zestrojony dla obrazowania i dostarczania mocniejszego, wyraźniejszego dźwięku.

 

 

 

 


Ewolucja wzmacniacza

 


LS50 Wireless II oferuje również dużą moc poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Każdy głośnik wysokotonowy jest napędzany nowym wzmacniaczem klasy A / B o mocy 100 W, który zapewnia płynną, niewiarygodnie szczegółową reprodukcję wysokich częstotliwości. Dedykowane wzmacniacze klasy D o mocy 280 W napędzają głośniki średnio / niskotonowe i zapewniają zrównoważony dźwięk wypełniający pomieszczenie. Staranny rozwój wzmacniacza został przeprowadzony przez firmę KEF w celu utrzymania pełnej kontroli nad jakością oferowanego brzmienia.

 

 

 

 

Idealny kolor dla Ciebie

 

LS50 Wireless II jest dostępny w trzech matowych wykończeniach: karbonowej czerni, tytanowej szarości i mineralnej bieli, a także w specjalnej edycji karmazynowej czerwieni. Wszystkie opcje kolorystyczne są odzwierciedlone zarówno na jednostkach napędowych, jak i tylnym porcie. Panel sterowania montowany na górze został zaprojektowany tak, aby był stylowy i funkcjonalny.

 


LS50 Wireless II ma dwa wyjścia do subwoofera, po jednym w każdym głośniku, dla jeszcze większej mocy i wzmocnienia basów. W połączeniu z serią KUBE firmy KEF lub subwooferem KF92 muzyka i filmy stają się jeszcze bardziej imponujące.

 

 

 

 


Dopasowane nóżki

 


Na spodzie LS50 Wireless II każdy narożnik ma gwintowaną wkładkę, za pomocą której można przymocować głośnik do górnej części nowych nóżek KEF S2, które mają również zintegrowane zarządzanie kablami i stabilną konstrukcję. Kolory nóżek są całkowicie dopasowane do każdej wersji LS50 Wireless II.

 

 

 

 

 

Dane techniczne:

 

Głośniki:  5,25-calowy Uni-Q 12. generacji z technologią MAT
Moc wyjściowa wbudowanego wzmacniacza (na system) 760 W
Optymalny rozmiar pokoju 10-100 m2
Maks. rozdzielczość źródła
Do 24bit/384kHz
Obsługiwane MQA^
Obsługiwane DSD
Platforma bezprzewodowa
Platforma bezprzewodowa W2
Obsługa protokołów przesyłania strumieniowego
Air Play 2
Google Chromecast
Kompatybilny z DLNA
Roon gotowy
Bluetooth 4.2
Usługi przesyłania strumieniowego
Spotify Tidal
Muzyka Amazona
Qobuz
Deezer
Radio internetowe
Podcast
Wejścia HDMI eARC TOSLINK optyczny Cyfrowy koncentryczny Analogowy pomocniczy 3,5 mm USB typu A (serwis)
Ethernet RJ45 (sieć) RJ45 Ethernet (intergłośnik)
Wyjście subwoofera RCA x 2

 

Cena za sztukę/dostępne jako para. 

 

 

 

 Definitive Compact Wireless HiFi

Definitive Compact Wireless HiFi

18-01-2023
Bezprzewodowe głośniki HiFi Słuchaj muzyki na swój sposób dzięki bezprzewodowym głośnikom HiFi KEF. Pięknie zaprojektowany i skonstruowany do cyfrowego przesyłania ulubionej muzyki w prawdziwym dźwięku Hi-Fi.   Idealny partner do… wszystkiego Dźwięk odgrywa dużą rolę w domowej rozrywce, a LSX II podnosi poziom wszystkich wrażeń dzięki dźwiękowi o wysokiej...