Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Definitive Compact Wireless HiFi

18-01-2023

 

Witamy w świecie dźwięku High-Fidelity, który jest tak prawdziwy, że można go dotknąć. Ten wszechstronny system głośników drugiej generacji: ulepszony, aby zapewniać bardziej zrównoważony dźwięk w wyższej rozdzielczości z pełną łącznością. Po prostu przesyłaj strumieniowo wszystko, w tym AirPlay 2, Chromecast, Spotify i Tidal, lub bezproblemowo podłącz LSX II do laptopa, telewizora i wielu innych urządzeń.

Bezprzewodowe głośniki HiFi

Słuchaj muzyki na swój sposób dzięki bezprzewodowym głośnikom HiFi KEF. Pięknie zaprojektowany i skonstruowany do cyfrowego przesyłania ulubionej muzyki w prawdziwym dźwięku Hi-Fi.

 

Idealny partner do… wszystkiego


Dźwięk odgrywa dużą rolę w domowej rozrywce, a LSX II podnosi poziom wszystkich wrażeń dzięki dźwiękowi o wysokiej wierności. W pełni wyposażony w połączenia przewodowe i bezprzewodowe, LSX II jest idealny do muzyki, gier, telewizji, filmów, a nawet do osobistej przestrzeni roboczej.

 

Ta sama muzyka, ta sama przyjemność w każdym pokoju

 

W połączeniu z innymi zestawami systemów głośników LS Wireless, w tym LSX II, LS50 Wireless II i LS60 Wireless, możesz użyć AirPlay 2, Chromecast lub Roon, aby wypełnić cały dom muzyką. Jest idealny na imprezy, na których wszyscy w różnych pokojach mogą słuchać tej samej listy odtwarzania.

 

 

 

Wydajność: Dźwięk o wysokiej wierności
 

KEF ma obsesję na punkcie zapewniania doskonałych wrażeń słuchowych niezależnie od wielkości głośnika. Dzięki wbudowanej obsłudze przesyłania strumieniowego do 24 bitów/384 kHz i dedykowanym wzmacniaczom w każdym głośniku, LSX II oferuje najwyższą jakość dźwięku w swojej wielkości i sprawia, że dźwięk o wysokiej wierności jest dostępny dla szerszego grona słuchaczy.

 

Stereofoniczny. Poczuj wydajność.
 


Dzięki dwóm głośnikom oddalonym od siebie, LSX II tworzy trójwymiarową scenę dźwiękową prawdziwego dźwięku stereo, ożywiając Twoje ulubione utwory, zapewniając wrażenia słuchowe, do których nie może się zbliżyć głośnik jednoczęściowy.

 

Łączność. Cała muzyka świata
 

Zaawansowana platforma bezprzewodowa W2 w LSX II zapewnia, że bez względu na to, jak lubisz słuchać muzyki, możesz to robić przy minimalnym zamieszaniu i nieskazitelnej jakości dźwięku.

 

Małe głośniki, duży dźwięk
 

LSX II został zaktualizowany w stosunku do pierwszej generacji, aby zapewnić bardziej zrównoważony dźwięk w wyższej rozdzielczości. Jest precyzyjnie dostrojony dzięki ulepszeniom opracowanych na zamówienie algorytmów cyfrowego przetwarzania sygnału w Music Integrity Engine (MIE™). Zoptymalizowany pod kątem układu przetworników Uni-Q, MIE zapewnia idealnie zgraną w czasie wydajność z czystym, dokładnym i bardziej zrównoważonym dźwiękiem.

 

Podłącz i graj do telewizora, laptopa i nie tylko

 

Dzięki LSX II możesz podłączyć telewizor przez HDMI ARC, laptopa przez USB-C, a nawet gramofon, odtwarzacz CD lub konsolę do gier. Jeśli chcesz, aby Twoje filmy i muzyka były wzbogacone o dodatkowe basy, dostępne jest dedykowane wyjście do podłączenia subwoofera KEF.

 

Zorientowany na użytkownika Natychmiastowa kontrola w Twojej dłoni
 

Aplikacja KEF Connect przeprowadzi Cię przez prostą konfigurację i zapewni Ci pełną kontrolę nad grą na LSX II. Jest intuicyjny w użyciu z dowolnym źródłem w domu i umożliwia proste bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania układowego, które zapewniają nowe i ulepszone funkcje przy minimalnym zamieszaniu

 

Element składowy charakterystycznego brzmienia KEF
 

Wiele pionierskich innowacji firmy KEF ma na celu zapewnienie naturalnego dźwięku; dźwięk, który pozwala cieszyć się muzyką tak, jak powinna być słyszana. Spośród wszystkich tych pionierskich rozwiązań to układ przetworników Uni-Q® znajduje się w sercu prawie wszystkich naszych głośników.

 

 

 

 

 

Polecane produkty