Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

JBL L75 Music System WiFi streaming, Bluetooth 4.2

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 22785
 • Producent: JBL

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 7 499,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Dostępny.
 • 4 690,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Dźwięk JBL: Dziedzictwo doskonałości

 

 

JBL L75 MS opracowany został z myślą o współczesnych entuzjastach muzyki. To najwyższej klasy esencja naprawdę wspaniałego systemu dźwiękowego, który już został określony „natychmiastowym klasykiem”. Prosty sposób słuchania ulubionej muzyki bez poświęcania jakości akustycznej. Jako nowoczesna forma tradycyjnego systemu Hi-Fi, JBL L75 MS czerpie inspirację z serii JBL Classic, z którą dzieli obudowę z forniru z drewna orzechowego i czarną piankową maskownicę Quadrex. Za tym wyglądem retro kryje się całkowicie nowoczesna technologia akustyczna, w tym możliwość odtwarzania dźwięku o wysokiej rozdzielczości oraz bogactwo połączeń przewodowych i bezprzewodowych. Dla większości współczesnych słuchaczy streaming audio zapewnia łatwy i wygodny dostęp do całego świata muzyki. Właśnie dla nich idealnym rozwiązaniem jest JBL L75 MS. Zintegrowany mechanizm przesyłania strumieniowego zapewnia zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe funkcje audio przez sieć Ethernet, wbudowany Google Chromecast, Apple AirPlay 2 i dźwięk Bluetooth. Przetwornik cyfrowo-analogowy (32-bitowy/192kHz) o wysokiej rozdzielczości zapewnia, że ​ulubiona muzyka będzie odtwarzana z najwyższą wiernością. Oprócz wysokiej jakości bezprzewodowego dźwięku, JBL L75 MS zapewnia szereg połączeń dla fizycznych źródeł, w tym wejście analogowe 3,5 mm. Miłośnicy płyt winylowych mają do dyspozycji wejście phono (MM) do podłączenia gramofonu oraz wejście HDMI ARC zapewniające doskonały dźwięk z filmów i gier po podłączeniu do telewizora. Aby uzyskać jeszcze większy efekt akustyczny, dostępne jest dedykowane wyjście do podłączenia zewnętrznego subwoofera. Wszystko po to, aby stworzyć naprawdę świetny system dźwiękowy, nie zajmując dużo miejsca.

 

 

 

 

 

Zaprojektowany i skonstruowany w Harman Center of Acoustics Excellence w Northridge w Kalifornii, JBL L75 MS wykorzystuje 75-letnie doświadczenie JBL, by zapewnić naprawdę wyjątkowy dźwięk. Za piankową maskownicą Quadrex i zakrzywionym panelem przednim, JBL L75 MS zawiera parę 1-calowych kopułkowych przetworników wysokotonowych z aluminium z falowodami, parę 5,25-calowych głośników niskotonowych z białymi stożkami i jeden 4-calowy przetwornik średniotonowy usytuowany centralnie. Każdy z pięciu przetworników ma dedykowany kanał wzmocnienia i strojenia DSP, aby zapewnić niezwykle szeroką scenę dźwiękową na dużym obszarze odsłuchowym. Obsługa systemu L75 MS odbywa się za pomocą aluminiowego panelu sterowania na górze obudowy z forniru z drewna orzechowego, dołączonego bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania lub łączności bezprzewodowej z Google Chromecast, Apple AirPlay 2 lub urządzeniem obsługującym Bluetooth.

 

 

„System muzyczny L75 MS z pewnością przyciągnie nowych klientów, którzy marzą o niesamowitym dźwięku JBL, ale bez całej złożoności i bałaganu systemu komponentowego”, powiedział Jim Garrett, starszy dyrektor ds. strategii produktu i planowania w Luxury Audio firmy Harman. „Dzięki rozbudowanej łączności i atrakcyjnemu wyglądowi serii Classic nie ma dziś na rynku po prostu nic podobnego!”

 

 

 

 


System muzyczny JBL L75ms jest przeznaczony dla entuzjastów, którzy szukają łatwiejszego sposobu słuchania swojej kolekcji muzycznej bez poświęcania wydajności akustycznej. Jako nowoczesne przeobrażenie tradycyjnego systemu Hi-Fi, L75ms czerpie inspirację z serii JBL Classic, z którą dzieli obudowę z forniru z drewna orzechowego i czarną kratkę piankową Quadrex. Za tym wyglądem retro kryje się całkowicie nowoczesna technologia akustyczna, w tym możliwość odtwarzania dźwięku o wysokiej rozdzielczości oraz bogactwo połączeń przewodowych i bezprzewodowych.

 

 


Zintegrowany system muzyczny JBL L75ms


Zaprojektowany i skonstruowany w światowej sławy zakładzie inżynierii akustycznej JBL w Northridge w Kalifornii, L75ms to kompletny system muzyczny, który łączy sprawdzone technologie JBL z rozbudowaną łącznością bezprzewodową i tradycyjną. Jako nowoczesne przeobrażenie klasycznego stołowego systemu Hi-Fi, L75ms łączy łączność bezprzewodową przez Apple Airplay2, wbudowany Google Chromecast i Bluetooth, z wysokowydajnymi dedykowanymi wejściami dla gramofonu, źródeł cyfrowych, a nawet wejścia HDMI do poprawy dźwięku telewizora. Wewnątrz inspirowanej stylem retro obudowy szereg przetworników głośnikowych i potężny wzmacniacz współpracują ze sobą, tworząc szerokie, równe pole dźwiękowe na dużym obszarze odsłuchowym, zapewniając nowy poziom wydajności.

 

 

 

 

 

Najważniejsze cechy systemu muzycznego JBL L75ms

 

Zintegrowany system muzyczny o wysokiej wydajności
5 Konstrukcja przetwornika: dwa 5,25-calowe głośniki niskotonowe, podwójne 1-calowe aluminiowe głośniki wysokotonowe i centralny 4-calowy przetwornik średniotonowy
Całkowita moc systemu 350 W
Wbudowany Google Chromecast, Apple AirPlay 2 i bezprzewodowy dźwięk Bluetooth
Wejścia HDMI ARC, gramofon z ruchomym magnesem i dodatkowe wejścia 3,5 mm
Wybieralne elementy sterujące Soundfield Expander i Bass Contour
Wykończenie fornirem z drewna satynowego orzecha
Czarna kratka piankowa Quadrex
Bezprzewodowy pilot i sterowanie przez aplikację MusicLife

 

 

 

 

 

 

JBL L75 MS - specyfikacja techniczna:

• Przetworniki niskotonowe: dwa głośniki niskotonowe 5,25" (133 mm) ze stożkami z czystej celulozy
• Przetworniki wysokotonowe: dwa przetworniki wysokotonowe 1" (25 mm) z aluminiową kopułką i falowodami
• Przetwornik średniotonowy: jeden średniotonowy przetwornik 4" (100 mm) ze stożkiem z czystej celulozy
• Moc wzmacniacza: sekcja niskotonowa 2 x 125 W RMS, sekcja średniotonowa 1 x 50 W RMS, sekcja wysokotonowa 2 x 25 W RMS (łącznie 350 W RMS).
• Kontrola dźwięku: Sound-field Expander, Bass Contour
• Wejścia bezprzewodowe: przesyłanie strumieniowe Wi-Fi, Bluetooth 4.2
• Wejścia przewodowe: HDMI ARC, Ethernet, phono (MM), AUX 3,5 mm
• Rozdzielczość: do 32 -bit, 192 kHz
• Pasmo przenoszenia: 45 Hz -25 kHz (-6 dB)
• Maksymalny poziom SPL: 106 dB @ 1 m
• Wyjście subwoofera: 2 V RMS z automatycznym wykrywaniem/włączaniem HPF

System został zaprojektowany i skonstruowany w Harman Center of Acoustics Excellence w Northridge w Kalifornii.

 

Prasa:

Test do pobrania w załącznikach. 

 

https://audio.com.pl/testy/stereo/zintegrowane-systemy-audio/3508-jbl-l75ms SONUS FABER OMNIA Wysokiej klasy głośnik bezprzewodowy All-in-One

SONUS FABER OMNIA Wysokiej klasy głośnik bezprzewodowy All-in-One

16-08-2022
  Wysokiej klasy głośnik bezprzewodowy All-in-One Omnia to ekosystem, który ucieleśnia wartości i dziedzictwo Sonus faber, od włoskiej tradycji po nowoczesne technologie. Organiczna architektura technologicznych pragnień, zilustrowana w jednym, bezprzewodowym systemie.         Innowacyjna technologia akustyczna łączy się z naturalnymi elementami Sonus faber, łatwo...