Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Garvan SN120 Outdoor

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 22359
  • Producent: Garvan

  • Historia ceny
  • 15 993,60 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Garvan Outdoor SN120


Głośnik zewnętrzny SN120 został zaprojektowany do instalacji w ogrodach i na tarasach, aby zapewnić doskonałe wrażenia słuchowe na zewnątrz. Dzięki swojemu minimalistycznemu wzornictwu i maksymalnej mocy oferowanej w najmniejszych rozmiarach wzbogaca najlepsze przestrzenie zewnętrzne. Naturalny i jasny dźwięk 360 ° zapewnia doskonałe wrażenia słuchowe.

 

 

 

Zaprojektowany do przestrzeni zewnętrznych

Głośniki zewnętrzne LOTO są przeznaczone do montażu na zewnątrz i charakteryzują się zasadniczym i geometrycznym wzornictwem, zoptymalizowanymi rozwiązaniami montażowymi do basenów, parków, tarasów, werand, również w Corianie oraz w szerokiej gamie wykończeń.

 

 

Doskonałe wrażenia słuchowe na zewnątrz


Podchodzimy do każdego aspektu projektowania i budowania, mając na celu zapewnienie najwyższej jakości dźwięku na zewnątrz. Dźwięk jest naturalny, lekki i rozchodzi się we wszystkich kierunkach, minimalizując liczbę wymaganych głośników dzięki soczewce akustycznej i maksymalnemu stosunkowi mocy do rozmiaru. Głośniki zewnętrzne zaprojektowane przez firmę Garvan są w 100% wyprodukowane we Włoszech i zawierają najnowocześniejsze komponenty elektroniczne.

 

Solidność

Wykonany z materiałów odpornych na najtrudniejsze warunki pogodowe, takie jak deszcz, słońce, mróz i sól, SN120 to głośnik zewnętrzny, którego urok pozostaje niezmieniony z upływem czasu, któremu towarzyszy 3-letnia gwarancja na wszystkie komponenty.

 

Dostosowywanie

Oprócz standardowych kolorów białego, zielonego i szarego, na życzenie dostępna jest powłoka Corten® lub lakierowana we wszystkich kolorach z palety RAL, zgodnie z życzeniami naszych klientów.

 

 

 

 

 

 

Dane techniczne:

Głośnik Ø (cm) 1 x 20,0
Moc RMS / MAX (W) 120/240
Wymiary wys. X szer. X gł. (Cm) 62,5 x 26,0 x 26,0
Impedancja nominalna (Ω) 8Głośniki ogrodowe

Głośniki ogrodowe

04-05-2022
  Zaprojektowany do przestrzeni zewnętrznych Głośniki zewnętrzne LOTO są przeznaczone do montażu na zewnątrz i charakteryzują się zasadniczym i geometrycznym wzornictwem, zoptymalizowanymi rozwiązaniami montażowymi do basenów, parków, tarasów, werand, również w Corianie oraz w szerokiej gamie wykończeń.         Doskonałe wrażenia słuchowe na...