Głośniki ogrodowe

04-05-2022

 

Zaprojektowany do przestrzeni zewnętrznych


Głośniki zewnętrzne LOTO są przeznaczone do montażu na zewnątrz i charakteryzują się zasadniczym i geometrycznym wzornictwem, zoptymalizowanymi rozwiązaniami montażowymi do basenów, parków, tarasów, werand, również w Corianie oraz w szerokiej gamie wykończeń.

 

 

 

 

Doskonałe wrażenia słuchowe na zewnątrz

 

Podchodzimy do każdego aspektu projektowania i budowania, mając na celu zapewnienie najwyższej jakości dźwięku na zewnątrz. Dźwięk jest naturalny, lekki i rozchodzi się we wszystkich kierunkach, minimalizując liczbę wymaganych głośników dzięki soczewce akustycznej i maksymalnemu stosunkowi mocy do rozmiaru. Głośniki zewnętrzne zaprojektowane przez firmę Garvan są w 100% wyprodukowane we Włoszech i zawierają najnowocześniejsze komponenty elektroniczne.

 

 

 

 

Solidność


Wykonany z materiałów odpornych na najtrudniejsze warunki pogodowe, takie jak deszcz, słońce, mróz i sól, SN120 to głośnik zewnętrzny, którego urok pozostaje niezmieniony z upływem czasu, któremu towarzyszy 3-letnia gwarancja na wszystkie komponenty.

 

Dostosowywanie


Oprócz standardowych kolorów białego, zielonego i szarego, na życzenie dostępna jest powłoka Corten® lub lakierowana we wszystkich kolorach z palety RAL, zgodnie z życzeniami naszych klientów.

 

 

 

 

 

 

Polecane produkty