Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Garvan Outdoor SA225

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 22364

Garvan Outdoor SA225

 

Głośnik zewnętrzny SA225 wzbogacony materiałem Corian® jest przeznaczony do instalacji na zewnątrz i wrażeń słuchowych. Dzięki dużej mocy i wydajności ten niewielkich rozmiarów głośnik zapewnia intensywne i wciągające wrażenia dźwiękowe, nawet w dużych otwartych przestrzeniach. Naturalny i jasny dźwięk 360 ° zapewnia doskonałe wrażenia słuchowe.

 

 

 

Zaprojektowany do przestrzeni zewnętrznych

Głośnik zewnętrzny SA225 jest przeznaczony do instalacji na zewnątrz i charakteryzuje się podstawowym i geometrycznym wzornictwem, zoptymalizowanymi rozwiązaniami mocującymi do basenów, parków, tarasów, werand, również z Corianu oraz w szerokiej gamie wykończeń.

 

Doskonałe wrażenia słuchowe na zewnątrz

Podchodzimy do każdego aspektu projektowania i budowania, mając na celu zapewnienie najwyższej jakości dźwięku na zewnątrz. Dźwięk jest naturalny, lekki i rozchodzi się we wszystkich kierunkach, minimalizując liczbę wymaganych głośników dzięki soczewce akustycznej i maksymalnemu stosunkowi mocy do rozmiaru. Głośniki zaprojektowane przez firmę Garvan są w 100% wyprodukowane we Włoszech i zawierają najnowocześniejsze komponenty elektroniczne. Ponadto każdy głośnik zewnętrzny jest indywidualnie testowany.

 

Solidność

Wykonane z materiałów odpornych na najcięższe warunki atmosferyczne takie jak deszcz, słońce, mróz czy sól. SA225 to zewnętrzny głośnik o ponadczasowym uroku, oferujący 3-letnią gwarancję na wszystkie komponenty.

 

Dostosowywanie

Oprócz standardowych wykończeń w kolorze białym, zielonym i szarym, głośnik zewnętrzny SA225 jest również dostępny z efektem Corten® i Gres i na życzenie może być lakierowany we wszystkich kolorach z palety RAL, aby zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów.

 

Dane techniczne:

Wersja: 8 omów
Typ: 2-drożny kabel koncentryczny
Moc RMS / MAX (W): 280/560
Wymiary WxSxG (cm): 56,0 x 28,0 x 28,0Głośniki ogrodowe

Głośniki ogrodowe

04-05-2022
  Zaprojektowany do przestrzeni zewnętrznych Głośniki zewnętrzne LOTO są przeznaczone do montażu na zewnątrz i charakteryzują się zasadniczym i geometrycznym wzornictwem, zoptymalizowanymi rozwiązaniami montażowymi do basenów, parków, tarasów, werand, również w Corianie oraz w szerokiej gamie wykończeń.         Doskonałe wrażenia słuchowe na...