Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Garvan Outdoor SA115 kolor biały

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 22363

  • Historia ceny
  • 7 439,04 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Garvan Outdoor SA115

 

Głośnik SA115 do przestrzeni zewnętrznych, uszlachetniony materiałem Corian®, jest przeznaczony do instalacji w ogrodach i na tarasach w celu zapewnienia wrażeń słuchowych na zewnątrz. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu i maksymalnej mocy oferowanej w najmniejszych rozmiarach wzbogaca najlepsze przestrzenie zewnętrzne. Naturalny i jasny dźwięk 360 ° zapewnia doskonałe wrażenia słuchowe.

 

 

 

 

 

Zaprojektowany do przestrzeni zewnętrznych

Głośnik SA115 do przestrzeni zewnętrznej charakteryzuje się niezbędnym i geometrycznym designem, zoptymalizowanymi rozwiązaniami mocującymi do basenów, parków, tarasów, werand, również w Corianie oraz w szerokiej gamie wykończeń.

 

Doskonałe wrażenia słuchowe na zewnątrz

Oznacza to, że podchodzimy do każdego aspektu projektowania i budowania w celu zapewnienia najwyższej jakości dźwięku na zewnątrz. Dźwięk jest naturalny, lekki i rozchodzi się we wszystkich kierunkach, minimalizując liczbę wymaganych głośników dzięki soczewce akustycznej i maksymalnemu stosunkowi mocy do rozmiaru. Głośniki zaprojektowane przez firmę Garvan są w 100% wyprodukowane we Włoszech i zawierają najnowocześniejsze komponenty elektroniczne. Ponadto każdy głośnik do przestrzeni zewnętrznych jest indywidualnie testowany.

 

Solidność

Wykonane z materiałów odpornych na najcięższe warunki atmosferyczne takie jak deszcz, słońce, mróz czy sól. SA225 to głośnik outdoorowy o ponadczasowym uroku, oferujący 3-letnią gwarancję na wszystkie komponenty.

 

Dostosowywanie

Oprócz standardowych wykończeń w kolorze białym, zielonym i szarym, głośnik SA225 do zastosowań zewnętrznych jest również dostępny z efektem Corten®, w kolorze Gres i na życzenie może być polakierowany we wszystkich kolorach z palety RAL, aby zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów.

 

Dane techniczne:

Wersje: 8 omów i 100 V.
Typ: Bass Reflex
Moc RMS / MAX (W): 60/120
Wymiary WxSxG (cm): 28,0 x 28,0 x 28,0

 

 Głośniki ogrodowe

Głośniki ogrodowe

04-05-2022
  Zaprojektowany do przestrzeni zewnętrznych Głośniki zewnętrzne LOTO są przeznaczone do montażu na zewnątrz i charakteryzują się zasadniczym i geometrycznym wzornictwem, zoptymalizowanymi rozwiązaniami montażowymi do basenów, parków, tarasów, werand, również w Corianie oraz w szerokiej gamie wykończeń.         Doskonałe wrażenia słuchowe na...