CANTON GLE 70 Black Kolumna głośnikowa podłogowa

  • Dodaj recenzję:
  • 23007
  • Producent: Canton
  • 2 099,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Nowa edycja: Nasza bestsellerowa seria

 

Do słuchania muzyki i oglądania filmów
Głośniki z serii GLE są technicznie przekonujące i atrakcyjne wizualnie: dzięki tym cechom atrakcyjne i wszechstronne modele GLE od wielu lat należą do najpopularniejszych głośników w Europie. Teraz całkowicie zmieniliśmy udaną gamę modeli GLE - zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. To, co pozostało, to dobry stosunek ceny do wydajności i oczywiście przekonująco dobry dźwięk Canton. Najmniejszy głośnik podłogowy w dużej gamie modeli o silnym stosunku ceny do jakości nosi nazwę GLE 70. Chociaż głośnik o umiarkowanych wymiarach obudowy jest wizualnie powściągliwy, przekonuje dynamicznym i dojrzałym obrazem dźwiękowym. Trzy doskonałe technicznie przetworniki głośnikowe na smukłej przegrodzie dzielą pracę akustyczną. Rezultatem jest wyjątkowy dźwięk Canton z głębokim basem, neutralną średnicą i szczegółową, doskonale rozdzieloną górą

 

 

 

Technologia: lepsza niż kiedykolwiek

 

Dążenie do jak najlepszego dźwięku to dużo ciężkiej pracy i zastosowanie najnowszych technologii. Głośniki GLE czerpią korzyści z ciągłego postępu, jaki dokonujemy w rozwoju głośników, zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Przede wszystkim chcielibyśmy wspomnieć o naszych wybitnych tytanowych przetwornikach, które zostały włączone do obecnej serii GLE. Dwa tytanowe przetworniki o średnicy 174 mm w optymalnie zwymiarowanej obudowie bass-reflex odtwarzają głębokie tony w sposób czysty i mocny. Są one wyposażone w solidne kosze z poliwęglanu, potężne napędy magnetyczne i najnowszą generację potrójnie składanych obramowań wave, które pozwalają głośnikom działać bardzo dynamicznie przy minimalnych zniekształceniach: jest to prawie wyjątkowe w tej klasie wielkości i ceny. Idealnym uzupełnieniem jest nasz wyrafinowany i sprawdzony system głośników wysokotonowych aluminiowo-manganowych z kopułką 25 mm: wyszukane falowody dla idealnego promieniowania dźwięku i sprzężenia oraz zoptymalizowane zwrotnice umożliwiają reprodukcję do 40 000 Hz.

 

 

Dyskretny wygląd - potężna akustyka

 

Głośniki 2,5-drożne GLE 70 mają nowoczesny i dyskretny design. Dzięki harmonijnym proporcjom i atrakcyjnym wersjom obudów w kolorze czarnym lub białym, te kompaktowe głośniki podłogowe wtapiają się w każdą żywą atmosferę. Przegrody GLE 70 są wykończone w matowej czerni lub satynowej bieli. Cechą dekoracyjną obecnej serii GLE są czarne osłony z tkaniny, które są magnetycznie mocowane do przegród. Są hojnie zaokrąglone w rogach, co nadaje kolumnom wolnostojącym niezależne, atrakcyjne oblicze. Dobrze dobrane głośniki podłogowe GLE 70 bass-reflex mają 19 centymetrów grubości, 95 centymetrów wysokości i 28 centymetrów głębokości. Cztery nóżki zintegrowane z dnem szafy zapewniają stabilne oparcie na podłodze.

 

Gracz zespołowy

 

Możesz rozszerzyć dyskretne 2,5-drożne głośniki podłogowe GLE 70 o inne modele z serii GLE, aby stworzyć potężny, wysokowydajny wielokanałowy system kina domowego. Na przykład możesz użyć naszego GLE 70 jako głównego głośnika, połączyć go z pasującym głośnikiem centralnym GLE 50 i GLE 20 jako głośnikiem surround. Subwoofer Power Sub 10, który doskonale harmonizuje z GLE 70, przejmuje aktywną część systemu o niskich częstotliwościach i zapewnia mocne basy w Twoim kinie domowym. W zależności od preferencji i wymagań możesz również stworzyć swój własny, wielokanałowy sen z bogatego portfolio GLE i doświadczyć niesamowitej zabawy filmowej we własnych czterech ścianach. Podłącz głośniki do naszego inteligentnego komponentu elektronicznego Smart Amp 5.1 i wkrocz do bezprzewodowego świata strumieniowego przesyłania muzyki. Bez trudu zastępuje klasyczny amplituner AV i oferuje niezrównaną różnorodność kombinacji i połączeń - z najlepszym dźwiękiem i minimalnymi wymiarami.

 

 

 

Dane techniczne:


rodzaj: głośniki podłogowe
zasady konstrukcji: 2½-way bass reflex
moc nominalna/muzyczna: 110 / 170 W
pasmo przenoszenia: 25 - 40.000 Hz
częstotliwość podziału zwrotnicy: 300 / 3.200 Hz
głośnik niskotonowy: 1x 174 mm (6,8"), tytanowy (Wave surround)
głośnik średniotonowy: 1x 174 mm (6,8"), tytanowy (Wave surround)
głośnik wysokotonowy: 1x 25 mm (1"), aluminiowo-mangaganowy
impedancja nominalna: 4 - 8 omów
wymiary produktu: 190 x 960 x 290 mm
waga netto: 15,20 kg
cena za sztukę, sprzedawane w parze