Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

CAMBRIDGE AUDIO EVO CD Compact Disc Transport

  • 5 690,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Transport CD Cambridge Audio EVO CD


Nowe życie na CD


Evo CD to transport płyt kompaktowych opracowany z myślą o wyłącznych partnerach odtwarzaczy typu „wszystko w jednym” firmy Evo. Ma ten sam przyciągający wzrok design, jest wykonany z tych samych materiałów najwyższej jakości i został zaprojektowany zgodnie z tymi samymi rygorystycznymi standardami. Evo CD wyodrębnia każdy szczegół muzyczny z twoich płyt, a następnie bezproblemowo przekazuje go do Evo. Twoja kolekcja płyt CD jest teraz gotowa do przyłączenia się do ewolucji hi-fi.

 

 

Precyzyjna jazda


Evo CD wykorzystuje nasz nowy S5 Servo, ulepszenie uznanego S3 znalezionego w CXC. Charakteryzuje się jeszcze lepszą precyzją prędkości i odtwarzaniem danych muzycznych niż jego poprzednik. Evo CD nie wykorzystuje uniwersalnego napędu dysków, ale specjalnie zaprojektowany element inżynierii, którego jedynym celem jest odtwarzanie płyt audio CD z niezawodną dokładnością.

 

 

Zaprojektowany dla dźwięku


Anodowane aluminium, które otacza precyzyjne komponenty Evo CD, nie tylko pasuje do celowego projektu Evo, ale także przyczynia się do jego wydajności. Akustycznie wytłumiona metalowa obudowa i taca napędu zapewniają, że nic nie zakłóca sygnału, gdy przechodzi on do przetwornika cyfrowo-analogowego Evo za pośrednictwem pojedynczego, specjalnie zaprojektowanego kabla wyjściowego „Evo Link”.

 

 

Ponadczasowy styl


Zaprojektowany wyłącznie do parowania z Evo, Evo CD ma te same wysokiej jakości materiały i wymiary - do umieszczenia poniżej lub obok odtwarzacza all-in-one. To Twoja decyzja, podobnie jak decyzja, który z dwóch stylów paneli bocznych wybrać. Razem Evo i Evo CD mają pewny siebie styl, który uznaje nasze dziedzictwo, ale także patrzy w przyszłość.

 

 

 

Forma i funkcja


Jedynym celem Evo CD jest obracanie płyt, aby przekazywać dokładne informacje muzyczne do Evo, co pozwala na minimalistyczny projekt - z jednym przyciskiem na desce rozdzielczej, do otwierania/zamykania metalowej tacy CD. Wszystko inne jest obsługiwane za pomocą pilota Evo lub aplikacji StreamMagic na urządzeniu inteligentnym. Okładki albumów CD i informacje o utworach są pięknie wyświetlane na kolorowym wyświetlaczu Evo o przekątnej 6,8 cala.

 

Najważniejsze cechy:


Wysokiej jakości transport audio CD – zaprojektowany specjalnie dla odtwarzaczy all-in-one Evo
Specjalnie zaprojektowane serwo S5 – doskonała prędkość dysku i odtwarzanie bez błędów
Niestandardowe wyjście cyfrowe do Evo – dla czystego cyfrowego sygnału audio i wyszukiwania okładek albumów do wyświetlenia przez Evo
Odtwarzanie bez przerw – idealne do klasycznych utworów i miksów DJ-skich
Akustycznie wytłumiona metalowa obudowa i taca CD – izoluje komponenty, zapewniając najwyższą wydajność muzyczną
Wymienne panele boczne — pasujące do odtwarzacza all-in-one Evo


Dane techniczne:


Wyjście    Niestandardowe połączenie z jednostką główną Evo
Zgodność  Tylko CD-DA, CD-R, CD-RW
Maksymalne Zużycie Energii    20 W
Zużycie Energii W Trybie Czuwania    <0,5 W
Wymiary (SZER. X WYS. X GŁ.)    317x89x352mm
Waga    5kg