Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Denon PerLTM wyznacza standardy spersonalizowanego dźwięku Słuchawki douszne Denon PerLTM True Wireless są teraz dostępne w Europie

01-09-2023

Denon PerLTM wyznacza standardy spersonalizowanego dźwięku Słuchawki douszne Denon PerLTM True Wireless są teraz dostępne w Europie

Denon, wiodący producent sprzętu audio klasy premium, zapewnia najlepsze wrażenia słuchowe miłośnikom muzyki na całym świecie. Od 1910 roku Denon tworzy pionierskie rozwiązania technologiczne w inżynierii dźwięku, ustanawiając standardy dla wysokiej jakości systemów audio, które są budowane z myślą o trwałości i zaspokajaniu różnorodnych potrzeb entuzjastów muzyki, od audiofilów po okazjonalnych słuchaczy.

 

1 września 2023 roku – Denon, globalna marka premium audio należąca do grupy Masimo, posiadająca ponad stuletnie doświadczenie w inżynierii dźwięku oraz tworzeniu pionierskich rozwiązań technologicznych, ogłasza, że słuchawki douszne Denon PerLTM i PerL ProTM True Wireless (TWS) są teraz dostępne w sprzedaży na całym świecie przez witrynę Denon.com oraz u wybranych dealerów w Europie.

Słuchawki douszne Denon PerL wyposażone w Masimo AATTM (Adaptive Acoustic TechnologyTM) umożliwiają użytkownikom utworzenie osobistego profilu słuchu w celu optymalizacji jakości dźwięku słuchawek. Nomenklatura słuchawek dousznych PerL ucieleśnia misję zdefiniowania na nowo przyjemności słuchania muzyki: poprzez prawdziwie spersonalizowaną podróż dźwiękową.

Słuch różni się w zależności od osoby i może mieć istotny wpływ na odbiór dźwięku. Dwa modele Denon PerL TWS — Denon PerL Pro i Denon PerL — wykorzystują opatentowaną technologię Masimo do pomiaru otoemisji akustycznych (OAE), które są wytwarzane przez ucho wewnętrzne poprzez stymulację gamą odtwarzanych tonów, umożliwiając ocenę unikalnej reakcji każdego użytkownika na bodźce dźwiękowe. Po przeanalizowaniu OAE w celu określenia wrażliwości słuchu danej osoby na każdą częstotliwość, w aplikacji Denon PerL Headphones przy wsparciu sztucznej inteligencji tworzony jest osobisty profil dźwiękowy. Ten spersonalizowany profil zapewnia niezrównaną głębię, szczegółowość i klarowność odtwarzanego dźwięku – idealnie dostrojonego do Twojego słuchu i wzbogaconego o żywe i przestrzenne, legendarne brzmienie Denon.

Kolejną kluczową zaletą, unikalną dla słuchawek dousznych Denon PerL Pro jest dostarczanie wysokiej jakości dźwięku bezprzewodowo. Podczas gdy standardowa technologia Bluetooth® kompresuje i dekompresuje dźwięk podczas transmisji, słuchawki douszne Denon PerL Pro zapewniają wrażenia słuchowe zbliżone jakością do dźwięku odtwarzanego z płyty CD. Oznacza to, że użytkownicy mogą cieszyć się źródłami strumieniowymi o wysokiej jakości i doskonałej wierności. PerL Pro generuje również

efekt dźwięku przestrzennego, który poprawia ogólne wrażenia muzyczne – wszystko zawarte w kompaktowej i wygodnej konstrukcji bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Zarówno modele Denon PerL Pro, jak i PerL oferują aktywną redukcję hałasu oraz transparentny tryb Social Mode, umożliwiając wyciszenie lub wpuszczenie dźwięków otoczenia. Model PerL Pro został wyposażony w osiem mikrofonów (w porównaniu z czterema w PerL) i ulepszoną eliminację hałasu, automatycznie dostosowującą poziom tłumienia w zależności od głośności otoczenia i szczelności dopasowania do uszu.

Użytkownicy Denon PerL będą mogli wznieść się na wyższy poziom personalizacji, przeglądając swoje unikalne profile słuchowe za pośrednictwem aplikacji Denon Headphones dostępnej na iOS i Android, z możliwością dostosowywania funkcji, takich jak adaptacyjna redukcja hałasu oraz tryb Social Mode, a także wybrać opcje sterowania dotykowego na słuchawkach, takie jak odtwarzanie/ wstrzymywanie, pomijanie utworów, zmiana głośności i wiele innych.

 

 

Polecane produkty