Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Denon PerL Słuchawki douszne

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24741
 • Producent: Denon

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 949,00 zł brutto
 • 899,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

 

SŁUCHAWKI DENON PERL


Nowa definicja spersonalizowanego dźwięku
Denon PerL mierzy i dostosowuje się do tego, jak słyszysz, a następnie tworzy Twój unikalny profil dźwiękowy.

 

 

DŹWIĘK OSOBISTY


Stulecie żywego i przestrzennego dźwięku w połączeniu z technologią adaptacyjną. Doświadcz spersonalizowanego słuchania, ponieważ słuchawki douszne Denon PerL dostosowują się do Twojego słuchu, tworząc unikalny profil dźwiękowy i dopasowaną dźwiękowo muzykę.

 

 

 

 

 

BEZSTRATNY DŹWIĘK


Słuchawki douszne Denon PerL Pro, wyposażone w Qualcomm® Snapdragon Sound z technologią aptX™ Lossless, zapewniają prawdziwie bezstratny dźwięk przez Bluetooth®. Ciesz się dźwiękiem o jakości CD, identycznym z oryginalnym nagraniem, przesyłanym strumieniowo ze źródła bezstratnego.

 

 

 

 

EKSPERTYZA


Słuchawki douszne Denon PerL i PerL Pro są wyposażone w technologię Masimo Adaptive Acoustic Technology (AAT). Mierzy Twój słuch i optymalizuje dla Ciebie każdą częstotliwość.

 

 

 

 

Aktywna redukcja szumów

 

Wycisza wszystkie dźwięki, których nie potrzebujesz, dzięki czemu możesz skupić się na dźwięku, którego potrzebujesz.

 

 

 

 


Całodniowa moc baterii

 

Dzięki żywotności baterii do 8 godzin w słuchawkach dousznych i do 24 godzin w etui, słuchawki Denon PerL zapewnią fantastyczny dźwięk przez wiele dni.


Tryb społecznościowy

 

Zwracaj uwagę na otoczenie, niezależnie od tego, czy idziesz do pracy, na siłowni, czy podczas gotowania w domu.

 


Dźwięk przestrzenny

 

Ta technologia Dirac dodaje nowy wymiar dźwiękowi klasy entuzjastycznej, przechodząc od wysokiej klasy wrażeń dźwiękowych w słuchawkach do świetności dźwięku porównywalnej z głośnikami.

 

 

 

 

 

TWÓJ WŁASNY PROFIL DŹWIĘKOWY


Masimo AAT tworzy Twój unikalny profil słyszenia, mierząc dźwięki zwane otoemisjami akustycznymi (OAE) wytwarzanymi przez Twoje uszy. Następnie słuchawki dźwiękowo kształtują Twoją muzykę, dzięki czemu słyszysz każdy szczegół z oszałamiającą wyrazistością.

 

 

 

SPERSONALIZOWANY DŹWIĘK


Masimo Adaptive Acoustic Technology (AAT) tworzy unikalny profil słuchowy idealnie dopasowany do Twoich uszu.

 

 

 

CHARAKTERYSTYCZNE BRZMIENIE DENON


Doświadcz charakterystycznej jakości dźwięku Denon, żywego i przestrzennego, ręcznie dostrojonego przez Denon Sound Master.

 

 

WYCISZ DŹWIĘKI OTOCZENIA


Dzięki adaptacyjnej aktywnej redukcji hałasu wybierz ciszę lub usłysz otoczenie w trybie Social Mode.

 

 

TRYB IMMERSION MODE


Dostosuj poziom basu w oparciu o styl muzyki lub osobiste preferencje.

 

 

PONAD STO LAT INNOWACJI AUDIO


Od 1910 roku Denon przyczynił się większego postępu technologicznego niż jakakolwiek inna marka audio. Nasze zaangażowanie w przełomowe innowacje dźwiękowe ugruntowało naszą reputację jako wizjonera i wyznacznika standardów, nie tylko wśród naszych klientów, ale także wśród naszych partnerów i konkurentów.

 

W zestawie:

 

 Denon PerLTM wyznacza standardy spersonalizowanego dźwięku Słuchawki douszne Denon PerLTM True Wireless są teraz dostępne w Europie

Denon PerLTM wyznacza standardy spersonalizowanego dźwięku Słuchawki douszne Denon PerLTM True Wireless są teraz dostępne w Europie

01-09-2023
Denon, wiodący producent sprzętu audio klasy premium, zapewnia najlepsze wrażenia słuchowe miłośnikom muzyki na całym świecie. Od 1910 roku Denon tworzy pionierskie rozwiązania technologiczne w inżynierii dźwięku, ustanawiając standardy dla wysokiej jakości systemów audio, które są budowane z myślą o trwałości i zaspokajaniu różnorodnych potrzeb...