Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Denon PerL PRO Black Słuchawki douszne

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24742
 • Producent: Denon

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 399,00 zł brutto
 • 1 649,00 zł 1 549,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

 

EWOLUCJA OSOBISTEGO ODSŁUCHU


Pierwsze w swoim rodzaju słuchawki douszne, które będziesz nosić wszędzie, ponieważ zostały spersonalizowane dla Ciebie.

 

SPERSONALIZOWANY DŹWIĘK


Masimo Adaptive Acoustic Technology (AAT) tworzy unikalny profil słuchowy idealnie dopasowany do Twoich uszu.

 

 

 

 

KOMPLETNY, NIESKOMPRESOWANY DŹWIĘK


Odkryj nieskompresowany dźwięk dzięki bezstratnym i przestrzennym technologiom audio

 

 

WYCISZ DŹWIĘKI OTOCZENIA


Dzięki adaptacyjnej aktywnej redukcji hałasu wybierz ciszę lub usłysz otoczenie w trybie Social Mode.

 

CHARAKTERYSTYCZNE BRZMIENIE DENON


Doświadcz charakterystycznej jakości dźwięku Denon, żywego i przestrzennego, ręcznie dostrojonego przez Denon Sound Master.

 

 

 

POZOSTAŃ NAŁADOWANY


Dzięki do ośmiu godzin pracy na baterii słuchawek na jednym ładowaniu, trzem dodatkowym ładowaniom w etui i bezprzewodowemu ładowaniu etui, Twoje słuchawki douszne są zawsze gotowe do użycia.

 

 

 

 

APLIKACJA DENON HEADPHONES


Stwórz swój unikalny profil, dostosuj sterowanie dotykowe, wybierz wyciszanie hałasu lub tryb Social Mode i nie tylko.

 

 

 

 

KONFIGUROWALNE STEROWANIE DOTYKOWE


Cztery w pełni konfigurowalne wejścia dotykowe na każdej słuchawce pozwalają sterować odtwarzaniem/pauzą, zmieniać utwory, regulować głośność i nie tylko.

 

 

 

 

ODPORNOŚĆ NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE I POT


Słuchawki posiadają stopień ochrony IPX4, aby wytrzymać najcięższy trening lub korzystanie w czasie deszczu.

 

 

 

NAJLEPSZE W SWOJEJ KLASIE POŁĄCZENIA GŁOSOWE


Dzięki technologii Qualcomm aptX™ Voice do połączeń głosowych w superszerokopasmowym paśmie (32 kHz) i ośmiu mikrofonom Twoje połączenia głosowe będą zawsze wyraźne.

 

 

 

 

 

 

POŁĄCZ SIĘ Z DWOMA URZĄDZENIAMI JEDNOCZEŚNIE


Dzięki funkcjonalności Multipoint możesz łączyć się z dwoma urządzeniami multimedialnymi jednocześnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Słuch różni się w zależności od osoby i może mieć istotny wpływ na odbiór dźwięku. Dwa modele Denon PerL TWS — Denon PerL Pro i Denon PerL — wykorzystują opatentowaną technologię Masimo do pomiaru otoemisji akustycznych (OAE), które są wytwarzane przez ucho wewnętrzne poprzez stymulację gamą odtwarzanych tonów, umożliwiając ocenę unikalnej reakcji każdego użytkownika na bodźce dźwiękowe. Po przeanalizowaniu OAE w celu określenia wrażliwości słuchu danej osoby na każdą częstotliwość, w aplikacji Denon PerL Headphones przy wsparciu sztucznej inteligencji tworzony jest osobisty profil dźwiękowy. Ten spersonalizowany profil zapewnia niezrównaną głębię, szczegółowość i klarowność odtwarzanego dźwięku – idealnie dostrojonego do Twojego słuchu i wzbogaconego o żywe i przestrzenne, legendarne brzmienie Denon.

 

 

 

Kolejną kluczową zaletą, unikalną dla słuchawek dousznych Denon PerL Pro jest dostarczanie wysokiej jakości dźwięku bezprzewodowo. Podczas gdy standardowa technologia Bluetooth® kompresuje i dekompresuje dźwięk podczas transmisji, słuchawki douszne Denon PerL Pro zapewniają wrażenia słuchowe zbliżone jakością do dźwięku odtwarzanego z płyty CD. Oznacza to, że użytkownicy mogą cieszyć się źródłami strumieniowymi o wysokiej jakości i doskonałej wierności. PerL Pro generuje również efekt dźwięku przestrzennego, który poprawia ogólne wrażenia muzyczne – wszystko zawarte w kompaktowej i wygodnej konstrukcji bezprzewodowych słuchawek dousznych.

 

Zarówno modele Denon PerL Pro, jak i PerL oferują aktywną redukcję hałasu oraz transparentny tryb Social Mode, umożliwiając wyciszenie lub wpuszczenie dźwięków otoczenia. Model PerL Pro został wyposażony w osiem mikrofonów (w porównaniu z czterema w PerL) i ulepszoną eliminację hałasu, automatycznie dostosowującą poziom tłumienia w zależności od głośności otoczenia i szczelności dopasowania do uszu.

 

Użytkownicy Denon PerL będą mogli wznieść się na wyższy poziom personalizacji, przeglądając swoje unikalne profile słuchowe za pośrednictwem aplikacji Denon Headphones dostępnej na iOS i Android, z możliwością dostosowywania funkcji, takich jak adaptacyjna redukcja hałasu oraz tryb Social Mode, a także wybrać opcje sterowania dotykowego na słuchawkach, takie jak odtwarzanie/ wstrzymywanie, pomijanie utworów, zmiana głośności i wiele innych.

 

 

W zestawie.

 Denon PerLTM wyznacza standardy spersonalizowanego dźwięku Słuchawki douszne Denon PerLTM True Wireless są teraz dostępne w Europie

Denon PerLTM wyznacza standardy spersonalizowanego dźwięku Słuchawki douszne Denon PerLTM True Wireless są teraz dostępne w Europie

01-09-2023
Denon, wiodący producent sprzętu audio klasy premium, zapewnia najlepsze wrażenia słuchowe miłośnikom muzyki na całym świecie. Od 1910 roku Denon tworzy pionierskie rozwiązania technologiczne w inżynierii dźwięku, ustanawiając standardy dla wysokiej jakości systemów audio, które są budowane z myślą o trwałości i zaspokajaniu różnorodnych potrzeb...