Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Bang & Olufsen Beosound Emerge Black

  • 4 189,00 zł 2 999,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Niemożliwie szczupły.


Smukły głośnik Wi-Fi, który zmieści się wszędzie i dociera do każdego miejsca w pokoju dzięki pełnozakresowemu, ultraszerokiemu dźwiękowi.

 

 

 

 

Beosound Emerge przenosi Twoją muzykę w miejsca, o których wcześniej nie śniłeś. Elegancki i wyjątkowo smukły, zmieści się wszędzie — od półki na książki w sypialni po ciasny kąt w kuchni. Pomimo swoich rozmiarów dotrze do każdego miejsca w pomieszczeniu dzięki pełnozakresowemu, ultraszerokiemu dźwiękowi.

 

Zaskakująco mocny dźwięk

 

Rozszerz swoje muzyczne doznania bez kompromisów w zakresie przestrzeni. Beosound Emerge zapewnia ultraszeroki, 180-stopniowy dźwięk z zaskakująco małej powierzchni. Ten głośnik domowy, stanowiący optymalny wybór do drugorzędnych pomieszczeń mieszkalnych i ciasnych miejsc, zapewnia potężny dźwięk nawet po schowaniu. Umieść go na półce z książkami, blacie kuchennym lub biurku i wypełnij swój pokój muzyką.

 

 

 

 

Ultrasmukły profil zawiera rewolucyjną konfigurację przetworników, precyzyjnie dostrojoną przez inżynierów Bang & Olufsen. Wyjątkowo małe przetworniki zostały specjalnie rozmieszczone, aby zapewnić pełnozakresowe wrażenia dźwiękowe, które poprawiają czystość, niezależnie od otoczenia. 4-calowy głośnik niskotonowy wytwarza wielokierunkowe niskie częstotliwości bez względu na to, gdzie jest skierowany, podczas gdy kompaktowy 1,45-calowy głośnik średniotonowy i 0,6-calowy głośnik wysokotonowy są umieszczone u góry, aby zapewnić maksymalne uderzenie.

 

Zintegrowany port basowy

 

Zintegrowany port basowy kieruje niskie tony do tylnej części głośnika, co zapewnia zaskakująco głęboki i bogaty dźwięk jak na tak mały głośnik.

 

Kompensacja aktywna pomieszczenia

 

Aktywna kompensacja pomieszczenia optymalizuje akustycznie dźwięk głośnika w oparciu o pomieszczenie, zapewniając nieskazitelny dźwięk muzyki.

 

Przyjemne w dotyku materiały najwyższej jakości

 

Wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak precyzyjnie cięte, perłowe aluminium, naturalny dąb i tkana tkanina Kvadrat. Każdy element jest wybierany ze względu na jego właściwości użytkowe, estetykę i szczególne właściwości tekstury. Beosound Emerge to wrażenia dotykowe, wizualne i dźwiękowe. Czerpiąc inspirację z wyselekcjonowanych i harmonijnych przestrzeni wewnętrznych, Beosound Emerge jest manifestacją idealnej równowagi między elegancją a naturalnym pięknem.

 

 

 

 

ŁĄCZ - MIESZAJ I DOPASUJ - CIESZ SIĘ WSZĘDZIE


Głośniki, które rozmawiają ze sobą

Dodaj luksusu do istniejącej konfiguracji lub rozpocznij nową z Bang & Olufsen Connected Speakers. Kompatybilny z każdym głośnikiem obsługującym Chromecast™ lub AirPlay 2.
Bezproblemowo łącz się przez Wi-Fi i ciesz się wszystkimi ulubionymi usługami i urządzeniami do przesyłania strumieniowego.