Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

ARCHITETTURA SONORA ICARUS WALL Beton Para.

  • 5 199,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

ICARUS_WALL


ICARUS to nowa seria głośników zaprojektowana przez Giulię Archimede i opracowana przez AS, mająca na celu oferowanie alternatywnego i uzupełniającego rozwiązania akustycznego do naszej obecnej produkcji, bezproblemowo integrującego się z dowolnym projektem lub przestrzenią bez uszczerbku dla jakości dźwięku.

 

 

Wysoka kierunkowość


Dzięki dwóm różnym rozwiązaniom (złącze stałe lub sferyczne), ICARUS_WALL oferuje różne opcje pozycjonowania, zaspokajając w ten sposób wszelkie potrzeby akustyczne i przestrzenne.

 

 

 

 


Użycie subwoofera wspomagającego nie jest obowiązkowe, ale szczególnie zalecane do odtwarzania muzyki o dużej głośności lub we wszystkich tych konfiguracjach, w których ważne są niskie częstotliwości.

 

 

 

 

ICARUS składa się z wysoce wydajnego i niezwykle kompaktowego subwoofera wspierającego metalową ramę z dwoma satelitami, które można skalibrować pod względem szerokości emisji, dzięki regulowanej mechanice. Ten ultrakompaktowy system zapewnia krystalicznie czysty dźwięk wytwarzany przez dwie regulowane 3,5-calowe satelity wspierane przez głęboki, nieskompresowany bas, nawet przy wysokich poziomach wyjściowych, uwalniany przez 8-calowy głośnik niskotonowy.
To „komplementarne” rozwiązanie odnosi się do możliwości zintegrowania elementów dookólnych umieszczonych na środku ogrodu z elementami dyrektywnymi (Ikar) na granicach, skierowanymi w pożądany punkt odsłuchu.

 

 


Wszystkie modele rodziny ICARUS są częścią rozwiązania modułowego, które należy odpowiednio zaplanować, zgodnie z potrzebami i rodzajem każdej instalacji. Wszystkie mają na celu spełnienie najbardziej złożonych i unikalnych wymagań instalacyjnych, z gwarancją profesjonalnej jakości głośników B&C Speakers, serca wszystkich produktów AS.

 

 

 

 

 

 

Modele z rodziny Icarus zapewniają napromieniowanie kierunkowe, dając efekt podobny do reflektora. Dzięki regulowanemu „dwudźwiękowemu reflektorowi” kąt pokrycia akustycznego można dostosować do potrzeb, dostosowując się od dość rozległego (prawie 140°) do małego (70°) zasięgu.
Klasyczne wykończenia AS, nasz znak rozpoznawczy: beton i marmur, które nadają niepowtarzalności i elegancji w połączeniu z wyrafinowanymi metalicznymi wykończeniami.