Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

ARCAM Solo UNO Audiofilski system all-in-one

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 21323
 • Producent: Arcam

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 555,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Uwaga! ilości ograniczone.
 • 3 299,00 zł 2 199,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Solo Uno

Wiodący w swojej klasie super sprawny wzmacniacz
Stylowa obudowa z odlewu aluminiowego
Prosty system, który wymaga tylko dwóch głośników, Solo Uno i aplikacji
GoogleCast, AirPlay 2, Streamer uPnP
Zoptymalizowany pod kątem niskiego poziomu hałasu i minimalnych zniekształceń
Wysokiej klasy obwody audio

Output power (1kHz, 1% THD, One channel driven) 4Ω 50W 8Ω 25W

 

 

 

Obsługa MQA 


Solo Uno posiada pełny dekoder MQA, który umożliwia odtwarzanie plików i strumieni audio MQA, dostarczając dźwięk oryginalnego nagrania głównego w najwyższej możliwej jakości dźwięku. Na tym poziomie odtwarzania słyszysz, co zostało stworzone w studio - z precyzyjną kompensacją i zarządzaniem DAC dla plików i platformy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie mqa.co.uk.

 


Solo Uno wprowadza całkowitą prostotę do złożonego świata strumieniowego przesyłania dźwięku, zapewniając kompaktowy, stylowy i elegancki streamer z wbudowanym wzmacniaczem. Cieszący się wiodącą w swojej klasie jakością dźwięku Arcam, system bez wysiłku wymaga tylko dwóch głośników, Solo Uno i urządzenia mobilnego korzystającego z natywnej aplikacji muzycznej wybranej przez Apple AirPlay2 lub Google Chromecast. Ponadto Solo Uno można automatycznie aktualizować „bezprzewodowo”, aby zapewnić ulepszone funkcje przesyłania strumieniowego w przyszłości i lata radości ze słuchania.

 

MQA to przełomowa technologia audio, która umożliwia fanom muzyki strumieniowe przesyłanie oryginalnego nagrania głównego do domu, samochodu lub telefonu komórkowego. Współpracując z branżą muzyczną i światowymi markami hi-fi, dźwięk MQA zasila najlepiej brzmiące na świecie usługi muzyczne, filmy i urządzenia konsumenckie.

 

Dlaczego MQA Audio jest tak wyjątkowy?

 

Oparta na pionierskich badaniach nad ludzką neuronauką, wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia rejestruje każdy element rozdzielczości i synchronizacji nagrania. Ten poziom szczegółowości odtwarza naturalny dźwięk. Umożliwia słuchaczowi ustawienie instrumentów i wykonawców w celu zbudowania trójwymiarowego obrazu dźwiękowego.

Dzięki unikalnej technice składania „origami” informacje są efektywnie pakowane, aby zachować wszystkie szczegóły nagrania studyjnego. Podczas gdy MQA zachowuje 100% oryginalnego nagrania, plik MP3 zachowuje tylko 10% danych. Digital Trends nazwał format audio hi-res firmy MQA „zmieniaczem reguł gry”.

Urządzenia lub aplikacje z funkcją dekodowania MQA mogą w pełni „rozwinąć” plik MQA i ujawnić oryginalną rozdzielczość główną. Będą również uwierzytelniać plik, aby zagwarantować, że jest to ostateczne nagranie główne ze studia. Według What Hi-Fi ?: „Wszędzie tam, gdzie jest dźwięk, MQA dostarcza jego najlepszą wersję”.

Założyciel i twórca MQA, Bob Stuart, został uznany na całym świecie za przełomową pracę w dziedzinie dźwięku cyfrowego. Wspierana przez wielu szanowanych producentów nagrań i inżynierów masteringu, innowacyjna technologia MQA została również przyjęta przez artystów i wytwórnie płytowe. Sony Music, Warner Music, Universal Music i Merlin (w imieniu niezależnych wytwórni) są licencjonowanymi partnerami.

 

Filozofia MQA opiera się na trzech filarach: jakości, uwierzytelnianiu i wygodzie.

Gwarantuje to, że zatwierdzona przez artystę wersja utworu jest dostarczana w wygodny i wydajny sposób, w najwyższej jakości, od studia do fana muzyki. Dowiedz się więcej o tym, jak zmienić swoje wrażenia słuchowe dzięki MQA i TIDAL Masters

 

 

 

 

 

 

Obudowa: odlew stopu cynku z chromowanym dolnym wykończeniem, gumowe nózki, Wejścia – przesyłanie stumieniowe, UPnP, Apple AirPlay, lokalne media, Google Cast. Wyjścia - głośnikowe stereo L / R, subwooferowe, Sieć bezprzewodowa i przewodowa, USB-A tylko dla aktualizacji Zasilacz wbudowany (85 - 265 VAC, 60 W), Rozmiar (szer. X wys. X głęb.): 140 x 52 x 197,5 mm

 

 

 

ARCAM SOLO UNO WYGRYWA „RED DOT AWARD” ZA DESIGN PRODUKTU

 

 

 

Solo Uno zapewnia całkowitą prostotę w złożonym świecie strumieniowego przesyłania dźwięku high-end, dostarczając kompaktowy, stylowy i elegancki odtwarzacz strumieniowy z wbudowanym wzmacniaczem. Oferując wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku ARCAM, system wymaga tylko dwóch głośników, Solo Uno i urządzenia mobilnego korzystającego z wybranej natywnej aplikacji muzycznej za pośrednictwem Apple Airplay2, Google Chromecast lub Roon endpoint. Ponadto Solo Uno można automatycznie aktualizować bezprzewodowo, aby zapewnić ulepszone funkcje przesyłania strumieniowego w przyszłości i lata przyjemności ze słuchania.

„Dostarczanie wyjątkowych doznań muzycznych jest siłą napędową wszystkiego, co oferujemy” - powiedział Scott Campbell, dyrektor sprzedaży i marketingu w ARCAM. „Chcieliśmy wydestylować naszą audiofilską wiedzę w wysokowydajny, łatwy w użyciu, a jednocześnie bardzo przystępny cenowo produkt do transmisji strumieniowej, który mógłby zapewnić wyjątkowy dźwięk szerokiemu gronu nowych odbiorców i zastosowań, a to nowe urządzenie robi to doskonale”.

Oddzielne wyjścia stereo i subwoofera Solo Uno zapewniają niezbędną dynamikę, separację i czystość sygnału. Nie pominięto również kwestii mechanicznych. Promieniujący minimalistycznym stylem, odlewana aluminiowa obudowa silnie wskazuje na jakość produktu. Wysokiej klasy obwody audio systemu zostały również pieczołowicie zoptymalizowane pod kątem niskiego poziomu szumów i minimalnych zniekształceń. Osiągnięto to, wykorzystując wszystkie dziesięciolecia ludzkich umiejętności audio zdobytych przez inżynierów z centrum doskonałości projektowej Arcam w Cambridge.

Podejście Solo Uno do systemu „przede wszystkim muzyka” sprawia, że ​​jest to lepsza opcja niż praktycznie wszystkie porównywalne cenowo i droższe produkty na rynku.

 

 

Aplikacja:

 

 

 

Podłączenie do TV 

Dodatkowa opcja. 

DigitaLinx Konwerter cyfrowo analogowy. 1 x coax + 1 x optical (stereo digital audio) -> 1 x 3.5mm jack + 2 x RCA

 

 

Konwertuje stereofoniczny dźwięk cyfrowy na stereofoniczny dźwięk analogowy
Cyfrowe optyczne i koaksjalne wejścia audio
Wyjścia analogowe (3,5 mm i RCA) przepuszczają dźwięk jednocześnie
Wbudowana ochrona przeciwprzepięciowa, dioda LED zasilania
Zawiera zasilacz; opcjonalne zasilanie przez USB
Aplikacje

Dodaj cyfrowe źródło dźwięku do analogowej dystrybucji dźwięku