Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

YAMAHA VXS VXS1MLB Najpierw będziesz zaskoczony wyglądem tego głośnika, a potem jego niezwykłym dźwiękiem.

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 24740
  • Producent: Yamaha

 

 

Zaciera granice pomiędzy dźwiękiem a wystrojem wnętrza

 

Eleganckie otoczenie zależy nie tylko od wystroju i oświetlenia. Dźwięk odgrywa również istotną rolę. Modele „M” serii VXS łączą w sobie wyrafinowany dźwięk i design w kompaktowych głośnikach do montażu powierzchniowego, które w znaczący sposób przyczynią się do najbardziej wyrafinowanych, eleganckich przestrzeni.

Choć dźwięk niektórych kompaktowych systemów głośnikowych jest kompromisem, innowacyjne modele serii VXS „M” zostały zaprojektowane w każdym szczególe, od przetwornika po obudowę, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość dźwięku w najmniejszej możliwej przestrzeni. Pełen wdzięku krzywizny wyznaczają gustowną formę, która pięknie komponuje się z każdym wnętrzem.

Kluczem do niezwykłej jakości dźwięku jest mały, 1,5-calowy przetwornik pełnozakresowy. Technologia i wiedza zgromadzona przez 50 lat rozwoju i produkcji głośników została szeroko zastosowana w głośniku, który zapewnia wyjątkową klarowność i zadziwiający realizm muzyczny.

 

Najpierw będziesz zaskoczony wyglądem tego głośnika, a potem jego niezwykłym dźwiękiem.

 

 

 

 

 

Zoptymalizowany pod kątem muzyki w tle


Odtwarzanie muzyki w tle wymaga równomiernego rozproszenia, jednolitego pasma przenoszenia i optymalnego poziomu ciśnienia akustycznego dla danej przestrzeni. Model VXS serii M został zaprojektowany specjalnie do zastosowań BGM i w najwyższym stopniu spełnia wszystkie powyższe warunki. Szeroka dyspersja pozioma i pionowa wynosząca 170° zapewnia jednakowo dokładne pasmo przenoszenia w całym obszarze pokrycia, zapewniając dźwięk tak naturalny, że słuchacz może zostać oszukany, wierząc, że jest to występ muzyczny na żywo.

 

 

Wysokowydajny przetwornik pełnozakresowy

 

VXS1ML wyposażony jest w nowo opracowany kompaktowy 1,5-calowy przetwornik pełnozakresowy z mocnym magnesem neodymowym. Ten innowacyjny przetwornik został starannie zaprojektowany, aby uzyskać niezwykle szczegółową, realistyczną reprodukcję przebiegów muzycznych. Cały system został dopracowany tak, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku w zaskakująco kompaktowej i lekkiej obudowie.

 

 

 

 

 

Wysublimowane połączenie funkcjonalności i elegancji

 

Oprócz tego, że jest zapakowany w najmniejsze możliwe wymiary, aby zminimalizować wpływ wizualny, VXS1ML może pochwalić się płynnie płynącymi liniami, które pozwalają mu dyskretnie wtopić się w niemal każdy wystrój wnętrza. VXS1ML łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów: wyjątkowy dźwięk i wyrafinowany wygląd.

 

Opcje montażu dla każdego wnętrza


Model VXS serii M jest wyposażony w wiele rodzajów wsporników i odpowiada różnym instalacjom w zależności od zastosowania.

 

W zestawie wspornik

 

Model VXS serii M jest dostarczany z osprzętem umożliwiającym łatwy montaż na ścianie i suficie.

 

 

 

 

Adapter do montażu sufitowego

 

Adapter do montażu sufitowego
Dostępne są opcjonalne adaptery do montażu sufitowego CMA1MB i CMA1MW umożliwiające montaż wpuszczany w sufit lub ścianę, dzięki czemu głośniki są jeszcze mniej widoczne.

 

 

 

Adapter do montażu na szynie

 

Adapter do montażu na szynie
Opcjonalny adapter do montażu na szynie RMA1MB, który umożliwia montaż reflektora na szynie oświetleniowej.

 

 

 

Jak pokazano na poniższej ilustracji, RMA1MB można stosować z szynami oświetleniowymi, w których wymiar A jest większy niż 1,5 mm i mniejszy niż 6,0 mm, a wymiar B jest większy niż 3 mm.

 

 

Opcja kompaktowego subwoofera zapewniająca luksusowe basy


W sytuacjach, w których wymagany jest bardziej wyrazisty dół, kompaktowy subwoofer VXS3S idealnie pasuje do VXS1ML. Wyposażony w oryginalną technologię SR-Bass™, VXS3S zapewnia doskonałą jakość basów w urządzeniu, które nie jest większe niż kompaktowy głośnik pełnozakresowy do montażu powierzchniowego. VXS3S posiada złącza satelitarne umożliwiające bezpośrednią, prostą konfigurację z modelami „M” serii VXS, a także optymalną równowagę dźwięku.

System satelitarny VXS1ML Plus VXS3S:

Złącza satelitarne wbudowane w VXS3S umożliwiają łatwe podłączenie do głośników VXS1ML, zapewniając jednocześnie optymalną równowagę odtwarzania.