Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

SONY FWD-65X80L 4K LCD z tunerem Wyświetlacz 55-calowy BRAVIA 4K HDR z Google TV i 3-letnim pakietem ochrony PrimeSupport

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24234
 • Producent: SONY

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 699,00 zł brutto
 • 6 699,00 zł 5 399,00 zł
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Twoja codzienna rozrywka, ulepszona. To telewizor Sony BRAVIA XL.

 

Dostęp do ponad 700 000 filmów i odcinków telewizyjnych z różnych usług strumieniowych na tym telewizorze Google TV, a wszystko jest zorganizowane według tematów i gatunków, aby odpowiadać Twoim zainteresowaniom.

 

Dzięki ultra-szerokiej palecie kolorów Triluminos Pro, zobaczysz odcienie i barwy na X L, których nie znajdziesz na innych ekranach.

 

Nasz procesor X1 jest mocą kryjącą się za jasnymi, kolorowymi obrazami, analizując zawartość w czasie rzeczywistym i poprawiając wszystko, co jest wyświetlane na ekranie.

 

Dźwięk jest dostarczany przez naszą unikalną jednostkę głośnika X-Balanced, zapewniając ekscytujące, wysokiej jakości doświadczenie audio z potężnym basem.

 

Minimalistyczny i ponadczasowy, telewizor został zaprojektowany tak, aby pasował do każdego wnętrza. Bezlusterkowa ramka zachowuje skupienie na obrazie, a dwustronna podstawa oferuje ostateczną wygodę, dopasowując się do szerokich i wąskich powierzchni mebli, gdy jest to konieczne.

 

 

 

 

 

 

Kolory, które przynoszą prawdziwy świat do domu dzięki TRILUMINOS PRO

 

Zobacz miliardy kolorów na ekranie, tak jak są w prawdziwym świecie, dzięki naszemu procesorowi 4K HDR Processor X1TM i szerokiemu panelowi kolorów.

 

Procesor 4K HDR X1

 

Potężny procesor 4K HDR firmy Sony X1 poprawia kolory, wyrazistość i kontrast, zapewniając wyjątkowo realistyczny obraz 4K HDR.

 

Wyraźniejszy obraz, cokolwiek oglądasz

 

Nawet twoje ulubione treści w 2K i HD są skalowane w jakości zbliżonej do 4K. Nasz 4K X-RealityTM PRO wykorzystuje unikalną bazę danych 4K do odtwarzania brakujących danych.

 

Zobacz wszystko, nawet w szybkich scenach akcji

 

MotionflowTM XR tworzy i wstawia dodatkowe ramki między oryginały. Przy większej liczbie obrazów widocznych co sekundę akcja jest płynniejsza i ostrzejsza.

 

Zoptymalizowana jasność, dostrojona do Twojego pokoju

 

Czujnik światła optymalizuje jasność do warunków pokojowych, zwiększając jasność w jasnych pomieszczeniach i zmniejszając ją w ciemnych, dzięki czemu zawsze otrzymujesz lepszy obraz.

 

Świetny dźwięk z większą ilością basu

 

Uzupełniając szczupłość telewizorów, nasz wyjątkowo ukształtowany X-Balanced SpeakerTM napędza filmy i muzykę czystym dźwiękiem i bogatym basem.

 

Wypełniający pomieszczenie dźwięk Dolby Atmos®

 

Słuchaj ścieżek dźwiękowych do filmów i list odtwarzania muzyki z większą głębią, wyrazistością i szczegółami. Dolby Atmos® wciąga głębiej, zapewniając naprawdę wciągający dźwięk przestrzenny.

 

Co chcesz oglądać w jednym miejscu

 

Przeglądaj ponad 700 000 filmów i odcinków telewizyjnych z różnych usług przesyłania strumieniowego, wszystko w jednym miejscu i podzielone na tematy i gatunki w zależności od tego, co Cię interesuje.

 

Po prostu powiedz to, co chcesz zobaczyć - Wyszukiwanie głosowe bez użycia rąk

 

Znajdź ulubione szybciej dzięki wyszukiwaniu głosowemu. Przejdź od razu do programu lub filmu, po prostu to mówiąc lub spróbuj przeglądać za pomocą wyszukiwania głosowego, takiego jak „znajdź filmy akcji”. Po prostu powiedz "Ok Google", aby zacząć

 

Automatyczne mapowanie tonów HDR

 

Automatyczne mapowanie tonów HDR natychmiast optymalizuje ustawienia HDR podczas początkowej konfiguracji PS5TM. Nawet w ciemnym cieniu i jasnych światłach zobaczysz drobne szczegóły i prawdziwe kolory

 

Automatyczny tryb obrazu gatunku

 

BRAVIATM automatycznie przełącza się w tryb gry z PS5TM, aby zminimalizować opóźnienia i zmaksymalizować szybkość reakcji. Przełącza się z powrotem na tryb standardowy podczas oglądania filmów, aby uzyskać bardziej wyraziste sceny.

 

Menu gry - Jedno miejsce dla wszystkich ustawień gry

 

Nigdy nie było łatwiej dostroić swój status gry, ustawienia i funkcje wspomagania. Wszystkie niezbędne rzeczy są na wyciągnięcie ręki dla łatwości i komfortu.

 

Pochłający widok.

 

Nasza unikalna konstrukcja Flush Surface nadaje telewizorowi czysty, współczesny wygląd. To jest piękno, które nie przeszkadza ci w oglądaniu.

 

Stojak dwukierunkowy, inteligentny i wszechstronny

 

Wybierz standardowe ustawienie, które skupia się na zdjęciu lub wąskie ustawienie dla mniejszych półek.

 

Całe twoje eko w jednym miejscu

 

Eco Dashboard przechowuje wszystkie ustawienia związane z eko w jednym miejscu, co ułatwia ich zmianę pojedynczo lub za jednym zamachem.

 

Większy spokój umysłu

 

Istnieje dodatkowe zapewnienie naszego 3-letniego pakietu usług PrimeSupport Professional w standardzie, z dostępem do naszego ogólnounijnego Elite Help Desk w celu wsparcia technicznego i zaawansowanej wymiany produktów obsługiwanej przez lokalnego partnera, w miarę możliwości. Możesz również przedłużyć swoje wsparcie o dodatkowe 2 lata.

 Promocja SONY

Promocja SONY

21-11-2023
    Profesjonalne monitory BRAVIA Nasze cienkie, energooszczędne monitory do zastosowań profesjonalnych łączą spektakularną jakość obrazu 4K lub 8K HDR z wszechstronnymi opcjami łączenia i niskimi kosztami eksploatacji.   Potrzebujesz więcej informacji na temat naszej oferty produktów do wyświetlania? Skontaktuj się z naszym zespołem. +48 607 615 717     3 lata...