Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Sonos Beam Gen2 Zestaw rozrywkowy z Beam Sub Mini

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 23741
 • Producent: Sonos

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 3 998,00 zł brutto
 • 4 998,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Wzbogać swoje doświadczenia rozrywkowe dzięki najnowszej generacji kompaktowych, inteligentnych soundbarów — teraz z technologią Dolby Atmos.

 

Doświadcz dźwięku panoramicznego i krystalicznie czystych dialogów w programach, filmach i grach. Gdy telewizor jest wyłączony, przesyłaj strumieniowo muzykę i nie tylko z wszystkich ulubionych serwisów. Produktem możesz łatwo sterować za pomocą aplikacji Sonos, głosu i Apple AirPlay 2. Dodaj głośniki, aby stworzyć bezprzewodowy system dźwięku przestrzennego i cieszyć się dźwiękiem w trybie wielopokojowym. Cały system łączy się przez sieć Wi-Fi.

 

 

 

Jeszcze bardziej inteligentne wnętrze

 

O 40% szybszy procesor przesuwa granice dźwięku soundbara tej wielkości, tworząc dwie nowe ścieżki dźwięku, tym samym zapewniając wirtualny dźwięk przestrzenny.

 

 

Bardziej estetyczna konstrukcja


Nowa precyzyjnie perforowana maskownica ma bardzo elegancką konstrukcję i doskonale wtapia się w przestrzeń domu — niezależnie od tego, czy Beam leży na meblu, czy jest zamontowany do ściany.

 

 

 

 

Wyjątkowy dźwięk wypełniający przestrzeń


Dolby Atmos mapuje dźwięk w przestrzeni, zapewniając efekt 3D. Dzięki temu poczujesz, jakby samoloty naprawdę przeleciały tuż nad głową, usłyszysz kroki w pomieszczeniu i doświadczysz wszechogarniającej ścieżki dźwiękowej.

 

 

 

 

 

Krystalicznie czyste dialogi

 
Nagrodzeni Oscarem inżynierowie dźwięku pomogli dostroić Beam, aby zapewnić, że wyeksponuje każde słowo, dzięki czemu nie umknie Ci żaden wątek. Włącz w aplikacji Sonos funkcję Wzmacniacz mowy, aby poprawić wyrazistość i wśród dźwięków akcji usłyszeć każdy szept i dialog.
 
 
 
 

Stworzony do muzyki

 
Możesz przesyłać strumieniowo muzykę, audiobooki i podcasty z ulubionych serwisów i cieszyć się szczegółowym brzmieniem stereofonicznym, które wypełnia pomieszczenie.
 
 
 

Szybka i łatwa konfiguracja

 
Dzięki zaledwie dwóm kablom i przewodnikowi w aplikacji Sonos od rozpakowania do słuchania dzieli Cię zaledwie kilka minut.
 
 

Perfekcyjne dostrojenie

 
Technologia regulacji Trueplay optymalizuje dźwięk pod kątem wyjątkowej akustyki pomieszczenia, dzięki czemu treści zawsze brzmią tak, jak powinny.
 
 

Aplikacja Sonos

 
Połącz wszystkie serwisy streamingowe, odkrywaj nową muzykę w Sonos Radio i dostosowuj ustawienia.
 

Pilot telewizyjny

 
Soundbar synchronizuje się z dotychczasowym pilotem, umożliwiając łatwe sterowanie i eliminując nadmiar urządzeń.
 
Sterowanie dotykowe
Stuknij lub przesuń palcem po górnej części soundbara, aby zatrzymać odtwarzanie muzyki, zmienić poziom głośności, pominąć utwór i nie tylko.
 

Apple AirPlay 2

 
Przesyłaj dźwięk do systemu Sonos bezpośrednio z iPhone’a, iPada lub Maca, a następnie poproś Siri o zwiększenie głośności z poziomu Twojego urządzenia.
 
 
 

Pomoc bez użycia rąk

 
Poproś Amazon Alexę lub Asystenta Google o ustawienie alarmu, sprawdzenie wiadomości, sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi i nie tylko.
 
 
 

Uchwyt ścienny do Sonos Beam

 
Dzięki temu, praktycznie niewidocznemu, uchwytowi ściennemu Twój soundbar jeszcze lepiej wtopi się w przestrzeń domu.
 
 
 
 

Przystępny dźwięk przestrzenny

 
Zyskaj jeszcze bardziej wszechogarniające wrażenia dzięki subwooferowi i parze tylnych głośników. Wszystkie urządzenia łączą się szybko i łatwo przez Wi-Fi, więc nie musisz rozprowadzać po pomieszczeniu kabli.
 
 
 
 
 

 

Sub Mini

Po sparowaniu Sub Mini z Beam, Ray, One lub One SL głęboki bas spotęguje przyjemność oglądania telewizji, słuchania muzyki i nie tylko.

 

Mini robi duże wrażenie


Poczuj wszechogarniające brzmienie w każdej scenie i utworze dzięki zaskakująco bogatym, czystym i zrównoważonym niskim tonom.

 

Bardziej ekscytujące kino domowe


Głęboki bas spotęguje Twoje muzyczne doznania po sparowaniu Sub Mini z głośnikiem Beam lub Ray. Połączenie Wi-Fi w paśmie 5 GHz zapewnia szybszą transmisję dźwięku, dzięki czemu możesz cieszyć się filmami, programami i grami z dźwiękiem w wysokiej jakości, który jest idealnie zsynchronizowany z telewizorem.

 

 

 

Więcej hipnotyzującej muzyki


Doskonałą jakość muzyki i słyszalność każdego detalu zapewnia sparowanie Sub Mini z głośnikami One lub One SL.

 

 

 

 

Wewnętrzna moc


Wewnątrz akustycznie szczelnej obudowy podwójne dedykowane głośniki basowe generują pełne brzmienie niskich częstotliwości typowe dla znacznie większych subwooferów. Zaawansowane przetworniki dodatkowo wzmacniają pasmo przenoszenia basów.

 

 

 

 

Bez szumu i zgrzytów


Oba głośniki niskotonowe są skierowane do wewnątrz, aby tłumić drgania i neutralizować zniekształcenia.

 

 

 

 

Bas dopasowany do Twojej przestrzeni


Technologia regulacji Trueplay™ optymalizuje bas pod kątem akustyki danego pomieszczenia, dzięki czemu dźwięk nigdy nie jest ostry, stłumiony czy płaski — nawet gdy umieścisz Sub Mini przy ścianie.

Wymaga obsługiwanego urządzenia z systemem iOS.

 

 

 

 

Potężny bas bez gabarytów


Wyjątkowy cylindryczny design idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze.

 

Ukryty na widoku


Elegancki i kompaktowy — Sub Mini dopasowuje się do wystroju każdego wnętrza i bez problemu mieści się pod biurkiem lub stołem.

 

 

 

Bezprzewodowa łączność


Sub Mini łączy się z systemem przez Wi-Fi, więc można go umieścić tam, gdzie pasuje i wygląda najlepiej.

 

 

 

Niski bas przy niewielkim wysiłku


Dzięki jednemu kablowi i łatwej konfiguracji w aplikacji Sub Mini pozwala cieszyć się pełniejszym, bardziej wyrazistym dźwiękiem.

 

 

 

 

Podłącz, dodaj i odtwarzaj


Po prostu podłącz kabel zasilający, otwórz aplikację i w kilku prostych krokach dodaj Sub Mini do swojego systemu dźwiękowego.

 

 

 

Łatwa obsługa


Głośność jest automatycznie dopasowywana do sparowanego soundbara lub głośnika. Regulacja preferowanego poziomu basów i korektor graficzny (EQ) są dostępne w aplikacji Sonos.

 

Dane techniczne:

Wymiary

Średnica: 230 mm  Wysokość: 305 mm

Wykończenie Matowe

Kolory Czarny, Biały

Przycisk „Dołącz” Naciśnij raz, aby dodać Sub Mini do systemu podczas konfiguracji.

 

Dodatkowe opcje: