POLK MONITOR XT90 Głośnik efektowy

 • Dodaj recenzję:
 • 22679
 • Producent: Polk Audio
 • 479,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Oblicz

 

 

POLK MONITOR XT90 GŁOŚNIK GÓRNY DLA DOLBY ATMOS / DTS:X

Podnieś swoje kino domowe na nowy poziom. Monitor XT90 wzbogaca filmy i gry o dźwięk 3D w Dolby Atmos/DTS:X.

 

 

 

 

DRAMATYCZNY DŹWIĘK 3D. ULEPSZ WSZYSTKIE SWOJE ULUBIONE MEDIA

Podnieś swoje kino domowe na nowy poziom. Monitor XT90 pasuje do monitora XT20, MXT60, MXT70 lub uchwytów ściennych, aby odbijać dźwięk od sufitu i wzbogacać filmy i gry w Dolby Atmos i DTS:X z dramatycznym dźwiękiem 3D. Usłysz przelatujące nad głową samoloty, specjalne efekty, atmosferę i nie tylko, aby uzyskać naprawdę wciągające wrażenia.

 

WYKORZYSTAJ W PEŁNI DOLBY ATMOS, DTS:X I DTS VIRTUAL:X

Ciesz się pełnym wielowymiarowym doświadczeniem treści Dolby Atmos, DTS:X i DTS Virtual:X. Monitor XT90 został zaprojektowany tak, aby w pełni wykorzystać wysokie kanały audio tego formatu i odbijać dźwięk od sufitu, aby dodać prawdziwy trzeci wymiar do pola dźwiękowego Twojego kina domowego.

 

ELASTYCZNE ROZMIESZCZENIE DLA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DŹWIĘKU 3D

Niezależnie od tego, czy są zamontowane na ścianie, półce, czy umieszczone na wybranych głośnikach z serii Monitor XT, głośniki wysokie Monitor MXT90 zapewniają imponującą wydajność 3D, dzięki czemu filmy, muzyka i gry z ulepszonymi technologiami Dolby Atmos i DTS:X brzmią niesamowicie. Konfiguracja jest łatwa, są one zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do ​​monitora XT20, XT60 i XT70, a także mają wbudowane otwory na klucze do montażu na ścianie.

 

WSPÓŁPRACUJE Z DOWOLNYM AMPLITUNEREM AV ZGODNYM Z DOLBY ATMOS LUB DTS:X

MXT90 będzie działał jako kanał górny po sparowaniu z dowolnym amplitunerem A/V, który zapewnia minimum 7 kanałów i obsługuje formaty Dolby Atmos, DTS:X i DTS Virtual:X. Aby zapewnić maksymalną kompatybilność, MXT90 został zaprojektowany do pracy ze wzmacniaczami 4- i 8-omowymi oraz amplitunerami AV. Możesz również używać MXT90 z odbiornikami vintage, które mają DSP i wyjścia dla głośników ambientowych.

 

STWORZONY DO CZYSTEGO SŁUCHANIA

Wszystkie modele Monitor XT zostały stworzone, aby cieszyć się czystym dźwiękiem: ich niklowane zaciski gwarantują bezpośrednie, bezstratne połączenie; nisko rezonansowe, krytycznie usztywnione obudowy z MDF izolują dźwięk głośnika niskotonowego i wysokotonowego bez dodawania niechcianych rezonansów; a ich zdejmowane, precyzyjnie dopasowane maskownice minimalizują zakłócenia dźwiękowe.

 

SPÓJNY DŹWIĘK W CAŁEJ SERII


Seria Monitor XT została zaprojektowana z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów o spójnej barwie, aby umożliwić miksowanie i dopasowywanie modeli w celu zbudowania wymarzonego zestawu kina domowego lub zestawu do słuchania muzyki. Dopasowane komponenty zapewniają ujednolicone pole dźwiękowe z płynnym łączeniem głośników, zapewniając naprawdę wciągające wrażenia słuchowe.

 

 

DLACZEGO POLK?

PIĘĆ DEKAD INŻYNIERII GŁOŚNIKÓW
„Seria monitor XT jest kulminacją pięciu dekad techniki głośnikowej premia Polk i zostały zaprojektowane w naszym pierwotnym ośrodku badawczym akustyczna i Rozwoju w Owings Mills, Maryland.

Naszym celem od momentu powstania w 1972 roku było budować wielkie głośniki, które przeniesie Cię do sceny nagranego spektaklu. Później, wraz z pojawieniem się kin domowych, abyś poczuł, że jesteś w centrum akcji. Osiągnęliśmy to dzięki ciągłym innowacjom i nie pozostawianiu niczego przypadkowi. Wynik tych 50- Roczne dziedzictwo inżynierii to najlepsze w swojej klasie głośniki poparte licznymi nagrodami, patentami i fanami takimi jak Ty.

Wszystkie głośniki Polk są zbudowane z myślą o trwałości. Polegamy na naszym ekskluzywnym procesie Dynamic Balance Array, aby wskazać i wyeliminować problemy elektroakustyczne i mechaniczne, zanim staną się one częścią gotowego głośnika. Jesteśmy tak pewni tego procesu, że wspieramy serię Monitor XT z ograniczoną 5-letnią gwarancją, aby zapewnić lata przyjemności słuchania.

Dzięki głośnikom Polk Monitor XT zmaksymalizujesz radość z oglądania filmów, muzyki i gier dzięki wypełniającemu pomieszczenie dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości i bezproblemowym basom. Seria Monitor XT z certyfikatem Hi-Res Audio, przystępna cena i stworzona z myślą o przewyższaniu naszego opatentowanego procesu testowania jakości spełnia obietnicę firmy Polk dotyczącą doskonałego dźwięku dla wszystkich.

 

 

Cena za sztukę/ dostępne jako para.

Dane techniczne

 • przetworniki: 1x 4" (10,16 cm) głośnik niskotonowy z bi-laminowanego papieru
 • czułość (1 Watt @ 1 metr): 89 dB
 • częstotliwość zwrotnicy: 2700 Hz
 • całkowita charakterystyka częstotliwościowa: 94 Hz - 22,000 Hz
 • impedancja: kompatybilne z wyjściami 4- i 8-omowymi
 • zalecana moc wzmacniacza na kanał: 30 watów - 100 watów
 • wejścia: 5-drożne, niklowane zaciski
 • 5 lat gwarancji