Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Optoma UHZ55 Inteligentny laserowy projektor kina domowego 4K UHD Jasność 3000 lumenów Opóźnienie wejściowe 16,7 ms w 4K przy 60 Hz i 4 ms w 1080P przy 240 Hz

  • 8 999,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Inteligentny laserowy projektor kina domowego 4K UHD


Przygotuj się na zupełnie nowe wrażenia kinowe w zaciszu własnego domu. Stylowy model UHZ55 zapewnia projekcję laserową 4K UHD, zapewniając niewiarygodnie ostre obrazy o wyjątkowej szczegółowości i żywych kolorach w filmach, programach telewizyjnych, grach i sporcie. Stworzony z myślą o graczach, UHZ55 posiada ulepszony tryb gier z input lag 16,7 ms w 4K przy 60 Hz i 4 ms w 1080P przy 240 Hz. Wyposażony w najnowszą technologię i funkcje, model UHZ55 jest kompatybilny z HDR i HLG. Posiada 3 wejścia HDMI 2.0, funkcję kontroli za pomocą Alexa, aplikacje do bezprzewodowego przesyłania treści oraz wbudowany odtwarzacz multimedialny. Technologia laserowa zapewnia długotrwałą i wyjątkową dokładność kolorów oraz szerokie pokrycie DCI-P3 - idealne do odtwarzania pięknych kolorów na dużym ekranie w domu.

 

 

 

 

Funkcje


Prawdziwa rozdzielczość 4K UHD i technologia laserowa
Kompatybilny z HDR i HLG
Projekcja przy zapalonym świetle
Jasność 3000 lumenów
Płynna, szybka akcja dzięki interpolacji klatek PureMotion
Opóźnienie wejściowe 16,7 ms w 4K przy 60 Hz i 4 ms w 1080P przy 240 Hz
Program uruchamiający Androida i aplikacje z Marketplace
Korekcja czterech narożników, zoom 1,3x i przesunięcie obiektywu w pionie

 

 

 

 

Rozrywka na dużym ekranie


Twórz i oglądaj obrazy z projektora znacznie większe niż jakikolwiek telewizor. Możesz stworzyć ogromny obraz o wielkości do 300 cali*. Idealny do wciągających wrażeń kinowych w zaciszu własnego domu.

*Rozmiar ekranu zależy od dostępnej przestrzeni (rozmiar ściany i odległość) oraz warunków oświetlenia otoczenia.

 

 

Projekcja przy zapalonym świetle


Ten wszechstronny projektor do rozrywki domowej łączy w sobie wysoką jasność i żywe kolory, zapewniając żywe, realistyczne obrazy w dobrze oświetlonym otoczeniu* - idealny do oglądania programów telewizyjnych, wydarzeń sportowych i filmów lub gier z rodziną lub przyjaciółmi o każdej porze dnia.

*Bez bezpośredniego światła słonecznego lub świateł skierowanych na ekran.

 

Rozdzielczość 4K UHD


Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niż Full HD, po to by obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w kolory. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i jednocześnie czerpanie przyjemności z większej głębi obrazu.

 

 

 

 

Rozdzielczość 4K UHD


Dzięki ponad 8 milionom pikseli, rozdzielczość Ultra HD 4K dostarcza 4 razy więcej szczegółów niż Full HD, po to by obraz był ostrzejszy, bardziej rzeczywisty i bogatszy w kolory. Pozwala to na oglądanie z mniejszej odległości i jednocześnie czerpanie przyjemności z większej głębi obrazu.

 

 

 

 

PureMotion


Wykorzystując wyrafinowaną technologię interpolacji klatek, zaawansowane przetwarzanie kontroli ruchu eliminuje efekt rozmazania lub drgania obrazu, nawet w sekwencjach szybkiej akcji.

 

 

 

 

Certyfikat WiSA


Ten produkt posiada certyfikat WiSA zapewniający doskonałą jakość dźwięku bezprzewodowego i bezproblemową współpracę z innymi produktami z certyfikatem WiSA od razu po wyjęciu z pudełka. Technologie WiSA umożliwiają bezprzewodowe przesyłanie i odbieranie dźwięku o bardzo wysokiej jakości, z doskonałą synchronizacją i bez zauważalnych opóźnień.

 


 

 

 

Wbudowany media player


Udostępniaj prezentacje bezpośrednio z projektora, bez konieczności korzystania z urządzenia zewnętrznego, takiego jak laptop lub komputer stacjonarny, za pomocą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego. Po prostu skopiuj dokumenty, obrazy i filmy na pamięć USB / kartę SD / kartę microSD (w zależności od wejścia projektora) i wyświetl je na dużym ekranie.

 

 

 

 

Ulepszony tryb gry


Ulepszony tryb gier optymalizuje projektor pod kątem maksymalnego kontrastu i żywych kolorów, aby uchwycić każdy szczegół. Zmniejsza także opóźnienie wejściowe do zaledwie 4,2 ms (1080p 240 Hz), zapewniając błyskawiczny czas reakcji.

Uwaga: gdy to ustawienie jest włączone, niektóre ustawienia zostaną wyłączone. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi.*

 

 

 

 

 

Płynny ruch 240Hz


Ciesz się wyjątkowo płynnym ruchem i niskim opóźnieniem. Wysoka częstotliwość odświeżania ułatwia śledzenie akcji, co daje większą szansę wcześniejszego trafienia w cel. Idealny do szybkich gier akcji.

 

 

 

 

 

Podwójne wejście HDMI


Graj w gry, przesyłaj strumieniowo filmy i udostępniaj zdjęcia na dużym ekranie w zaciszu własnego domu. Dzięki dwóm wejściom HDMI możesz łatwo podłączyć konsolę do gier, dekoder, laptop, komputer, odtwarzacz Blu-ray lub streamer multimediów za pomocą jednego kabla. Możesz nawet zamienić go w inteligentny projektor, podłączając klucz sprzętowy HDMI, taki jak Google Chromecast ™, Amazon Fire TV, Apple TV ™ lub Roku® stick.

 

 

 

 

Zobacz więcej


Daj się wciągnąć w grę i ciesz się wrażeniami naturalnej wielkości dzięki dużemu ekranowi o przekątnej do 300 cali * znacznie większej niż przeciętny telewizor. To sprawia, że ​​gry w kilka osób są przyjemniejsze dzięki większym obszarom podzielonego ekranu.

 

 

 

 

24p

Większość filmów jest kręcona z prędkością 24 klatek na sekundę (fps). Aby zachować czystość oryginalnego obrazu, projektory Optoma mogą akceptować źródła w wysokiej rozdzielczości przy 24 klatkach na sekundę, aby wyświetlać filmy dokładnie tak, jak zamierzał reżyser.

 

 

 

 

Korekcja geometryczna


Dostosuj do 32 pojedynczych punktów, aby uzyskać idealnie kwadratowy obraz za pomocą zaawansowanego wbudowanego narzędzia / funkcji korekcji geometrycznej. Idealne rozwiązanie, jeśli nie chcesz korzystać z ekranu i masz nierówną ścianę, na którą chcesz wykonać projekcję.

 

 

 

 

Dostosowanie koloru ściany


Nie masz białej ściany lub ekranu projektora? Nie ma problemu! Za pomocą ustawienia „Kolor ściany” możesz zmienić wyświetlany obraz w zależności od koloru ściany. Dzięki sześciu opcjom do wyboru możesz łatwo dostosować do ścian tablicowych, jasnożółtych, jasnozielonych, jasnoniebieskich, różowych i szarych, aby uzyskać najdokładniejszą gamę kolorów.

 

 

 

 

Apps


Uzyskaj dostęp do kompatybilnych aplikacji, takich jak YouTube i Spotify, korzystając z wbudowanego sklepu App Store - Marketplace. Idealny do strumieniowego przesyłania filmów, programów telewizyjnych i klipów.

Uwaga: projektory Optoma działają na niestandardowej wersji systemu Android. Usługi Google Play nie są obsługiwane. Nie wszystkie aplikacje innych firm będą zgodne i mogą różnić się jakością i rozdzielczością.

 

 

 

 

Wspaniałe kolory


Oglądaj filmy, programy telewizyjne i graj w gry z oszałamiającymi kolorami w każdym otoczeniu. Projektory Optoma zapewniają wysokie parametry pozwalające wyświetlać dowolne treści w dowolnym miejscu. Nasze projektory domowe potrafią odzwierciedlić gamę kolorów Rec.709 – międzynarodowy standard HDTV – aby zagwarantować dokładną reprodukcję kinowych barw dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, lub bardziej nasyconych kolorów dla uzyskania dynamicznego obrazu, przez co doskonale nadają się do gier i filmów animowanych.


Technologia laserowa


Projektory laserowe Optoma wykorzystują wysokiej jakości lasery do tworzenia wyświetlanego obrazu. W wielu sytuacjach jasność projektorów z podświetlaniem laserowym może być dwukrotnie większa niż jasność podobnego projektora lampowego. Zapewniają także zwiększoną wydajność, aby utrzymać stałą jasność, doskonałą wydajność kolorów, natychmiastowe włączanie/wyłączanie i niezwykłą żywotność do 30.000 godzin.


System zarządzania kolorami (CMS)


Wyświetlaj dokładne, rzeczywiste barwy najlepiej dopasowane do miejsca projekcji. Ta unikalna funkcja daje elastyczność precyzyjnego dostrajania ustawień kolorów zgodnie ze standardem 709 – dla optymalnej precyzji.


Tryby ISF


Ta funkcja umożliwia zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dziennego i nocnego w celu uzyskania jak najwyższej jakości obrazu.Full 3D


Projektory Optoma mogą wyświetlać rzeczywistą zawartość 3D z prawie każdego źródła 3D, w tym odtwarzaczy Blu-ray 3D, transmisji 3D i konsol do gier najnowszej generacji.Wbudowany głośnik


Mocny wbudowany głośnik zapewnia wyjątkową jakość dźwięku oraz łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.Zasilanie USB


Użyj portu USB-A do zasilania klucza sprzętowego HDMI, takiego jak Google Chromecast.


Pionowe przesunięcie obiektywu


Ułatw sobie instalację dzięki funkcji pionowego przesunięcia obiektywu, zapewniającej szerszy zakres możliwości umiejscowienia projektora. Dzięki temu można w łatwy sposób ustawić projektor w pomieszczeniu i zyskać większy wybór przy doborze opcji rozmiaru ekranu.

 

Creative Cast

 


Bezprzewodowo wyświetlaj i udostępniaj zawartość na dużym ekranie za pomocą aplikacji Creative Cast lub oprogramowania komputerowego.

Łatwe tworzenie kopii lustrzanych urządzeń z systemem Android, iOS, Windows, MacOS lub Chrome za naciśnięciem jednego przycisku. Lub bezprzewodowo przesyłaj obrazy i dokumenty przechowywane na urządzeniu mobilnym. Aplikacja działa również jako bezprzewodowa mysz i klawiatura, umożliwiając sterowanie projektorem.

 

 

SpecyfikacjaWyświetlacz/obraz Technologia wyświetlania DLP™
Rozdzielczość UHD (3840x2160)
Jasność 3 000lumenów
Kontrast 2 500 000:1
Natywne proporcje ekranu 16:9
Współczynnik projekcji - zgodny 4:3
Korekcja trapezowa - pozioma +/-30°
Korekcja trapezowa - pionowa +/-30°
Posiada automatyczną, pionową korekcję trapezową Tak
Ilość wyświetlanych kolorów (miliony) 1073.4
Szybkośc skanowania poziomego 15.375 ~ 91.146 Khz
Szybkość skanowania pionowego 24 ~ 120HzHz
Jednolitość 80%
Rozmiar ekranu 0.87m ~ 7.68m (34.1" ~ 302.4") diagonal

Informacje o lampie
Źródło światła Laser
Żywotność LASERA 30 000hours

Optyczny
Współczynnik projekcji 1.21:1 ~ 1.59:1
Odległość wyświetlania 1.2m - 8.1m
Zoom 1.3
Rodzaj Powiększenia Manualne
Ogniskowa (mm) 12.81mm~16.74mm
Przesuw obiektywu Pionowo +10%
Wbudowany offset 105%
Lens shift Tak 

Łączność
Złącza wejściowe/wyjściowe
Porty wejścia 2 x HDMI 2.0, 3 x USB-A, 1 x HDMI 2.0 (eARC)
Porty wyjścia 1 x Audio 3.5mm, 1 x S/PDIF
Kontrola 1 x RS232, 1 x RJ45, 1 x 12V trigger, 1 x 3D sync
Technologia bezprzewodowa IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Bezpieczeństwo bezprzewodowe WEP, TKIP, AES, WPA, WPA2
Bezprzewodowy - antena Omnidirectional
Bezprzewodowy - częstotliwość robocza 2.4GHz, 5GHz


Zasilanie
100V ~ 240V, 50-60Hz
Zużycie energii (tryb czuwania) <0.5W
Zużycie energii (minimalne) 175W
Zużycie energii (maksymalne) 230W
Wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm) 337 x 265 x 119.3
Waga brutto 6.5 kg
Waga netto 4.8 kg