Martin Logan Forte Black Wzmacniacz bezprzewodowy

  • Dodaj recenzję:
  • 23216
  • Producent: Martin Logan
  • 2 999,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Dzięki mocy szczytowej 200 W mocy wzmacniacza klasy D, Forte przesyła dźwięk do tradycyjnych głośników, bez względu na markę.

 

Forte oferuje bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem certyfikatu DTS® Play-Fi® + „Works with Alexa” i Apple AirPlay® oraz zwiększa wydajność dzięki technologii Anthem Room Correction (ARC®).

 

 

Nieskończona różnorodność i nieograniczone możliwości wyboru.

 

Twoja osobista cyfrowa biblioteka audio i ulubione usługi audio online są dostępne bezprzewodowo, wszędzie gdzie chcesz i to za jednym naciśnięciem przycisku. A wszystko to w jakości jakiej żaden inny strumieniowy system głośnikowy nie może się równać.

Jeśli korzystasz już z kolumn marki Martin Logan, możesz użyć wzmacniacza bezprzewodowego Forte do zasilania i przesyłania dźwięku bezpośrednio w tym samym czasie. Dostosuj i zoptymalizuj wydajność systemu dzięki technologii ARC ™ (System korekcji akustyki pomieszczenia). Bezprzewodowy wzmacniacz Forte posiada również połączenie Ethernet, umożliwiające podłączenie całej sieci domowej aż do 256 stref!
Kiedy posłuchasz - zgodzisz się: wysoka jakość i technologia przesyłania strumieniowego DTS Play-Fi jest idealnym towarzyszem dla wysokowydajnych głośników marki Martin Logan.

 

 

System korekcji akustyki pomieszczenia (ARC™) jest najlepszą na rynku innowacyjną technologią dostosowaną do DSP. Korzystając z zaawansowanego oprogramowania DSP i mikrofonu do kalibracji, ARC dostosowuje wydajność głośników, aby wyrównać zakłócenia i zapewniając doskonałe brzmienie w każdym pomieszczeniu.

 

 

Przesyłaj strumieniowo muzykę za pomocą AirPlay

 

Pomyśl o melodii, a następnie odtwórz ją – natychmiast. AirPlay firmy Apple bezprzewodowo przesyła wysokiej jakości bezstratny dźwięk lub pliki MP3 z iPhone'a®, iPada® lub iPoda touch® prosto do soundbara. A także z iTunes na komputerze Mac lub PC. Kontrolujesz swoją muzykę, gdziekolwiek jesteś, za pomocą swojego urządzenia. Czas uwolnić swoją muzykę.

 

 

 

Strumieniowe przesyłanie muzyki w całym domu

 

Technologia DTS Play-Fi zapewnia swobodę i elastyczność bezprzewodowego przesyłania muzyki w wysokiej rozdzielczości (do 24-bitów/192 kHz) przez istniejącą sieć Wi-Fi. W przeciwieństwie do wielu innych platform bezprzewodowych, DTS Play-Fi jest platformą otwartą, umożliwiającą miksowanie i dopasowywanie dowolnych produktów audio obsługujących DTS Play-Fi innych czołowych marek audio do Twojego ekosystemu. Korzystaj z nieskończonych możliwości wyboru, od własnej biblioteki muzycznej po usługi strumieniowego przesyłania muzyki online*, i przesyłaj muzykę z praktycznie dowolnego urządzenia — z systemem Android, iOS, Kindle Fire lub komputerem PC.

 

 

 

Współpracuje z Alexa

 

Produkty MartinLogan DTS Play-Fi mają teraz certyfikat „Works with Alexa”, co oznacza, że ​​można nimi sterować za pomocą poleceń głosowych wydawanych do Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Fire TV Cube lub innego urządzenia obsługującego polecenia głosowe Alexa. Funkcjonalność Alexa jest aktywowana za pomocą aplikacji Alexa, aby włączyć umiejętność DTS Play-Fi. To łączy twoje konto Alexa z produktami kompatybilnymi z DTS Play-Fi "Works with Alexa", takimi jak ten.

Po zainstalowaniu umiejętności Alexa będzie znała Twój głośnik po nazwie i pozwoli Ci kontrolować głośność i funkcje odtwarzania, takie jak pomijanie utworów, wyciszanie, wstrzymywanie i zatrzymywanie lub żądanie odtwarzania utworu w określonym pomieszczeniu lub grupie połączonych ze sobą pokoi. Po użyciu polecenia głosowego Alexa do rozpoczęcia odtwarzania dźwięku, aplikacja DTS Play-Fi może być użyta do dynamicznego dodawania kolejnych produktów do sesji strumieniowej. Dodatkowo funkcja Alexa's Routines może być używana do tworzenia zdarzeń, które inicjują odtwarzanie dźwięku na głośniku DTS Play-Fi, takich jak ustawienie głośnika do pracy jako budzik poprzez uruchomienie ulubionej piosenki.

 

Doskonały dźwięk w każdym pomieszczeniu


Anthem Room Correction (ARC™) to najlepsza w branży kontrolowana przez użytkownika innowacja dostrajania pomieszczenia DSP. ARC wykorzystuje wyjątkowy mikrofon kalibracyjny i zaawansowane algorytmy DSP, aby szybko i łatwo zoptymalizować działanie głośników w dowolnej przestrzeni. W zaledwie kilku prostych krokach mikrofon mierzy moc dźwięku, porównuje go z naukowo optymalnymi krzywymi odpowiedzi i natychmiast dostraja moc wyjściową głośnika bezprzewodowego, aby uzyskać doskonały dźwięk. Właściwie usłyszysz różnicę, jaką robi Anthem Room Correction.

A teraz dzięki ARC Mobile dostrojenie głośników za pomocą urządzenia z systemem iOS jest jeszcze łatwiejsze.

 

 

Dane techniczne:

 


Wzmacniacz
wzmacniacz klasy D; 2 x 200 W szczyt; 2 x 100 W RMS na kanał przy 4 omach.
Korekcja pomieszczenia (sekcja basowa)
ARC (Anthem Room Correction) z dołączonym skalibrowanym mikrofonem
Sterowanie dźwiękiem
Elementy sterujące montowane z przodu
Pasmo bezprzewodowe
2,4 GHz i 5,0 GHz; 802.11g/n
Wejścia bezprzewodowe
Apple AirPlay, DTS Play-Fi + certyfikat „Works with Alexa”
Wejścia
Wi-Fi, lewy/prawy analogowy RCA, Ethernet 10/100, zasilanie AC
Pobór mocy
Maks.: 170 watów Bezczynność: 10 watów Czuwanie: 6 watów
Waga
3 funty (1,4 kg)
Wymiary
3,22" x 7,95" x 8,36"
(8,2 cm x 20,2 cm x 21,2 cm)