Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Marantz STEREO 70s Black Dwukanałowy amplituner Hi-Fi z kolumnami Dali Oberon 7

  • 9 197,00 zł 7 697,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Wejdź do świata wyjątkowego dźwięku i zwiększonej przyjemności korzystania ze wszystkich źródeł domowej rozrywki,

 

bez przytłaczania pokoju głośnikami surround. STEREO 70s łączy w sobie technologie stosowane w pełnowymiarowych kinach domowych z dźwiękiem przestrzennym, w tym strumieniowe przesyłanie dźwięku, gramofon i radio FM/DAB+, z prostotą i elegancją dwukanałowego systemu stereo oraz ciepłem, przestrzennością i szczegółowością charakterystyczną dla firmy Marantz.

 

 

 

 

 

 

STEREO 70s charakteryzuje się najwyższej jakości wykonaniem i ponadczasowym stylem Marantz, jednocześnie integrując najnowsze technologie audio, aby zapewnić najwyższą jakość odsłuchu:

 

Moduły wzmacniacza hiperdynamicznego (HDAM), zapewniające najbardziej muzyczny dźwięk, zostały opracowane, aby radykalnie przewyższać pod względem mozliwości tradycyjne wzmacniacze operacyjne oparte na chipach, powszechnie stosowane w konwencjonalnych produktach audio.

 

 

 

 

 


Doskonała wydajność i jakość dźwięku pełnowymiarowego wzmacniacza zawarta w kompaktowej obudowie o wysokości 11 cm,

 

która zajmuje mało miejsca i mieści się tam, gdzie konwencjonalne komponenty nie są w stanie. Podłącz maksymalnie dwie pary głośników, które mogą grać osobno lub razem.

 

 

 

 

 


Sześć wejść HDMI, w tym trzy kompatybilne z 8K, oraz wyjście HDMI obsługujące ARC, aby zapewnić łączność z obecnymi i przyszłymi komponentami wideo i źródłami multimedialnymi.

 

 

 

 


Kompatybilność z formatami dźwięku cyfrowego 192 kHz 24-bit i plikami DSD zapewniająca entuzjastom dostęp do najbardziej precyzyjnego dekodowania w wysokiej rozdzielczości.

 

 

 

 


Technologia HEOS® Built-in zapewania użytkownikom dostęp do muzycznych serwisów streamingowych oraz umożliwia słuchanie muzyki w całym domu po podłączeniu do innych urządzeń obsługujących HEOS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DALI OBERON 7 Kolumna głośnikowa podłogowa

Największy OBERON z serii, model 7 to wybór dla najbardziej wymagającego miłośnika audio. Zaprojektowana w celu osiągnięcia doskonałej, bezkompromisowej wydajności, podłogowa kolumna głośnikowa OBERON 7 wyposażona została w dwa 7 calowe przetworniki niskotonowe wykorzystujące technologię SMC, zapewniające średni zakres i moc basu w połączeniu z ultralekkim przetwornikiem wysokotonowym z miękką kopułką. Przestronna obudowa zapewnia doskonałą głębię basu, dostarczając ekspresyjne brzmienie, które może wypełnić nawet największe pomieszczenia.

OBERON 7 zachwyca delikatnym, szczegółowym, pięknie zbalansowanym brzmieniem, z którego słynie DALI.

Specyfikacja

zakres częstotliwości (±3 dB): 36 - 26 000 Hz
czułość (2,83V/1m): 88,5 dB
impedancja nominalna: 6 Ω
maksymalne SPL: 110 dB
rekomendowana moc wzmacniacza: 30 - 180 W
częstotliwość zwrotnicy: 2 300 Hz
typ: 2-drożny
przetwornik wysokotonowy: 1x 29 mm miękka kopułka
przetworniki niskotonowe: 2x 7"
typ obudowy: Bass reflex
częstotliwość strojenia Bass Reflex: 39,5 Hz
wejścia: pojedyncze
zalecane umiejscowienie: podłoga
zalecana odległość tylnej strony głośnika od ściany: 20 - 80 cm