Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Marantz CINEMA 70B + Zestaw głośnikowy T firmy KEF 5.1 Głośniki płaskie, ale dźwięk jak najbardziej przestrzenny

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 25273
  • Producent: KEF

  • Historia ceny
  • 11 935,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Zestaw kina domowego / stereo do pomieszczenia 35 m2

 

 

 

 

 

Do płaskiego telewizora pasują płaskie głośniki. 

 

 

Nowa seria T firmy KEF zawiera wyjątkowo płaskie głośniki, które odtwarzają zawiłości, przestrzenność i dynamikę dźwięków, na poziomie realizowanym przez zaawansowane tradycyjne głośniki.Ale po KEF można się tego spodziewać. Mamy na swoim koncie kilka najwspanialszych głośników na świecie, a także 50-letnią historię wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, obejmujących także kino domowe o niezrównanej jakości: nasze wielokrotnie nagradzane systemy przez lata stanowiły standard, poprzez który oceniani byli inni. Nic dziwnego, że nawet najbardziej wymagający słuchacze zakochują się w serii T od pierwszego dźwięku – a gdy odkryjesz wyjątkowe technologie zawarte w każdej wąskiej obudowie, zrozumiesz dlaczego...

 

 

 

Głośniki płaskie, ale dźwięk jak najbardziej przestrzenny

 

 

Rewolucyjna seria T firmy KEF reprezentuje zupełnie nowy poziom wśród płaskich głośników – nigdy jeszcze nie słyszany. Seria T, jako najbardziej płaskie, najwyższej klasy systemy kina domowego na świecie, łączy kilka kluczowych innowacji: całkiem nowy płaski średniotonowy głośnik oraz duży, w pełni wentylowany nowy głośnik wysokotonowy. Dzięki umieszczeniu obu głośników w obudowie o grubości 35mm, seria T zapewnia każdemu przyjemność słuchania dźwięku audiofilskiej jakości w kolumnie głośnikowej, która idealnie uzupełnia estetyczną linię najnowszych płaskich telewizorów.

 

 

 

 

 

 

Najcieńszy głośnik nisko- i średniotonowy

 

 

Czysty, dynamiczny dźwięk, który ożywia akcję. Zamiast stożkowej, zupełnie nowa dwuwarstwowa jednostka nisko- i średniotonowa, ma płaską membranę, której sztywność w całym zakresie częstotliwości jest utrzymywana przez drobne żebra usztywniające, z głośnikiem działającym przy naprężonej membranie, aby wyeliminować niepożądany rezonans wąskiej obudowy. W wyniku uzyskuje się dźwięk czysty, precyzyjny i niezakłócony, jak przy tradycyjnym głośniku wysokiej jakości, niepochodzącym z produkcji masowej. Dodatkowo, aby zminimalizować wysokość jednostki magnetycznej, umieściliśmy wewnętrzne zawieszenie poza systemem magnesów, tak aby go nie podwyższać. Jeśli wolisz standardowe kolumny głośnikowe, zarówno satelitarne, jak i centralne, lub większe modele z dodatkowymi głośnikami nisko- i średniotonowymi, otrzymasz jednostkę, która zapewnia obudowie tę samą głębokość montażu jak w przypadku płaskiego telewizora, bez kompromisu między akustyczną integracją a płaskością.

 

 

Nowy duży wentylowany głośnik wysokotonowy

 

Ciepły, naturalny dźwięk, dający poczucie realności. Duży (25mm) nowy, zaawansowany technicznie wentylowany głośnik wysokotonowy, opracowany specjalnie do serii T, zapewnia wyjątkowo precyzyjne odtwarzanie dźwięku, a w szczególności ludzkiego głosu. A także jedwabistych i delikatnych wysokich nut. Wyrazistość dźwięku jest niezrównana, nawet jeśli jest on głośny. Unikalna technologia „tangerine waveguide” pomaga rozprowadzać obraz dźwiękowy po całym pomieszczeniu tak, że czujesz się zanurzony w gęstym, trójwymiarowym obrazie dźwiękowym, który całkowicie angażuje cię w to, co dzieje się na ekranie.

 

Absolutna elegancja

 

Doskonała równowaga: integralność techniki i stylu. Wszystko co dotyczy nowej serii T, zostało zaprojektowane w oparciu o podstawowe założenia, aby osiągnąć lśniący, dyskretny wygląd, który pasuje do nowoczesnego stylu telewizorów, ale nadal zachowuje wysoki standard wierności odtwarzania dźwięku, z którego jest znana firma KEF. Precyzyjnie wytłoczone logo i żłobione boki z czarnego anodowanego aluminium pokazują drobiazgową dbałość o szczegóły oraz najwyższą jakość elementów wewnętrznych. Łatwość użytkowania jest projektowana już od samego początku. Powstaje ona dzięki przemyślanemu systemowi montażu Selecta ukrytemu w opcjonalnym stelażu, automatycznie regulowanemu balansowi dźwięku dla każdego głośnika zgodnie z jego ustawieniem, zarówno na ścianie, półce lub podłodze. Montowane pionowo jako satelitarne (zarówno w wersji naściennej, jak i stojącej na półce lub podłodze), albo poziomo jako kanał centralny ponad lub pod telewizorem, standardowe głośniki serii T firmy KEF zawierają nowy, płaski głośnik nisko- i średniotonowy o wielkości 100mm w parze z wysokiej klasy nowym wentylowanym głośnikiem wysokotonowym o wielkości 25mm.

 

Dane techniczne


Model T301  2 SZT 


Konstrukcja
Dwu i pół drożna zamknięta obudowa
Głośniki 2 x 115 mm głośnik nisko-średniotonowy 25 mm aluminium HF
Pasmo przenoszenia 80Hz - 30kHz
Dolna częstotliwość graniczna 1,7kHz
Wymagania dotyczące wzmacniacza 10 - 150 W
Skuteczność (2,83 V/1m) 88 dB (na stojaku)
Maksymalna moc wyjściowa (SPL) 110dB
Impedancja 8Ω
Pojemność wnętrza 1,4 Litra
Waga 1,5kg
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 600* x 140 x 35 mm
Wykończenia Czarny

 

 

T301c Center Channel 1 SZT 

 

Model T301c
Konstrukcja
Dwu i pół drożna zamknięta obudowa
Głośniki 2 x 115 mm głośnik nisko-średniotonowy 25 mm aluminium HF
Pasmo przenoszenia 80Hz - 30kHz
Dolna częstotliwość graniczna 1,7kHz
Wymagania dotyczące wzmacniacza 10 - 150 W
Skuteczność (2,83 V/1m) 91 dB (na ścianie)
Maksymalna moc wyjściowa (SPL) 110dB
Impedancja 8Ω
Pojemność wnętrza 1,4 Litra
Waga 1,5kg
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 
Jako głośnik centralny 140 x 600 x 35 mm
Wykończenie Czarny

 

Tylne głośniki efektowe  T101 2 SZT 

 

Dane techniczne
Konstrukcja
Dwu i pół drożna zamknięta obudowa
Głośniki 2 x 115 mm głośnik nisko-średniotonowy 25 mm aluminium HF
Pasmo przenoszenia 80Hz - 30kHz
Dolna częstotliwość graniczna 1,7kHz
Wymagania dotyczące wzmacniacza 10 - 150 W
Skuteczność (2,83 V/1m) 91 dB (na ścianie) 88 dB (na stojaku)
Maksymalna moc wyjściowa (SPL) 110dB
Impedancja 8Ω
Pojemność wewnętrzna 1,4 L
Waga 1,5kg
(wys. x szer. x gł.) 600* x 140 x 35 mm
(wys. x szer. x gł.)  Jako głośnik centralny 140 x 600 x 35 mm
Wykończenie Czarny

 

 

Subwoofer o wąskim profilu

 

Dzięki mocy basów, która przeczy jego rozmiarowi, subwoofer T2 tworzy obraz 3D, dodając definicję i wagę do dolnej części.

Łatwy do ukrycia dzięki kompaktowym wymiarom, T2 zapewnia szybki, równomiernie rozproszony i druzgocąco dokładny bas z 250-watowym wzmacniaczem klasy D i 250-milimetrowym (10-calowym) przetwornikiem.

 

 

 

Opcjonalne statywy

 

Opcjonalnie dostępne są eleganckie i proste, wykonane z tłoczonego aluminium stelaże podłogowe stylistycznie współgrające z głośnikami serii T. Dzięki automatycznemu równoważeniu wyjścia w przypadku montażu do ściany lub na półce, system montażu Selecta jest elegancko ukryty w każdym stelażu, zapewniając zupełną swobodę przy ustawianiu, bez utraty jakości dźwięku.

 

 

Marantz CINEMA 70S Płaski amplituner kina domowego z Alexa, AirPlay i HEOS

 

SLIMLINE 7.2 KANAŁ | ODBIORNIK AV 50 W NA KANAŁ
Slimline 7.2-kanałowy wzmacniacz 50 W na kanał, Dolby Atmos, DTS:X i 8K Ultra HD oraz wbudowane strumieniowanie HEOS. CINEMA 70s wydaje się dyskretny, ale pozostaje bardzo wydajnym amplitunerem AV.

 

 

 

 

Niezrównana wydajność

 

Wciągająca przestrzenność, ciepłe i bogate brzmienie oraz realistyczna dynamika to legendarne znaki rozpoznawcze dźwięku Marantz.

 

 

 

 

Wiodąca technologia

 

CINEMA 70s zawiera najnowsze immersyjne formaty audio, wideo 8K, optymalizację pomieszczenia, przesyłanie strumieniowe i wiele innych technologii, aby uprościć i podnieść poziom przyjemności.

 

Znakomity, smukły design

 

Nowoczesna ekspresja ponadczasowych zasad projektowania, CINEMA 70s charakteryzuje się bardzo kompaktową, smukłą konstrukcją, kultowym iluminatorem Marantz i symetryczną konstrukcją.

 

Wydajność

 

Marantz Sound Master skrupulatnie dostrojony CINEMA 70s, aby uzyskać niesamowite osiągi dzięki starannemu doborowi części, aby stworzyć najbardziej muzyczny dźwięk w Twoim domu.

 

Styl

 

Doskonałość jest słyszana i widziana. Smukła konstrukcja CINEMA 70s to mniej niż połowa wysokości wielu odbiorników, ale konstrukcja pozostaje luksusowa, a każdy element jest starannie przemyślany.

 

Możliwość dostosowania

 

Starannie dobrane opcje łączności i możliwość precyzyjnego dostrajania pozwalają dostosować CINEMA 70s do swoich potrzeb.

 

 

Łatwy

 

Dołączone zdalne, dostępne elementy sterujące na panelu przednim oraz intuicyjny proces konfiguracji na ekranie sprawiają, że od razu poczujesz się jak doświadczony użytkownik.

 

 

 

 

Zgodność

 

Sześć wejść HDMI, a także wejścia cyfrowe, analogowe i gramofonowe oraz wyjścia głośnikowe i przedwzmacniacza zapewniają łączność z praktycznie dowolnymi innymi komponentami, jakie możesz mieć.

 

 

Możliwość rozbudowy

 

Rozbudowane opcje wejścia i wyjścia oraz potężny ekosystem oprogramowania sprawiają, że CINEMA 70s można łatwo aktualizować wraz z rozwojem kina domowego.

 

Właściwości:

 

CINEMA 70s umożliwia stworzenie kina domowego w przestrzeniach, w których sprzęt nie może zajmować dużo miejsca. Posiada wbudowany, legendarny wzmacniacz Marantz 7 x 50 W, sześć wejść HDMI (trzy obsługujące 8K), platformę streamingową HEOS Built-In, korekcję akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ , Dolby Atmos i DTS:X, a także wiele wejść i wyjść, w tym wyjścia przedwzmacniacza dla wszystkich kanałów i dwóch subwooferów.

Wytwarzanie dźwięku na sposób Marantz to płynne połączenie sztuki i nauki, praktykowane przez rzemieślników, którzy balansują i dobierają komponenty indywidualnie pod kątem ich jakości brzmienia — to oni są Mistrzami Dźwięku. CINEMA 70s jest kompaktowym amplitunerem, ale głównym celem jest wysoka wydajność dźwięku. Charakterystyczne, ciepłe i dynamiczne brzmienie Marantz jest oczywiste już przy pierwszym odsłuchu. Integracja nowoczesnych cyfrowych technologii audio sprawia, że ​​ulubiona muzyka i filmowe ścieżki dźwiękowe są bogate w szczegóły i wciągające w centrum akcji.

Design Marantz jest ponadczasowo elegancki — jest wyrazem muzycznego pejzażu dźwiękowego, jaki tworzą nasze produkty. Filozofia równowagi i symetrii jest widoczna w naszym dźwięku i naszych projektach. Materiały premium są interpretowane i łączone dla każdego nowego utworu. Mając nieco ponad cztery cale wysokości, CINEMA 70s idealnie pasuje do kompaktowych mebli, co ułatwia umiejscowienie. Każdy szczegół został starannie zaprojektowany i dopracowany, od aluminiowej powierzchni sterującej i wycinanych diamentowo pokręteł po subtelnie teksturowany tylny panel pod spodem.

Twoje kino jest integralną częścią Twojego domu. Dlatego firma Marantz oferuje bogaty asortyment połączeń i opcji konfiguracji, dzięki którym CINEMA 70s stanie się Twoim idealnym amplitunerem AV. Dostrój swoje głośniki do perfekcji korzystając z dołączonego Audyssey MultEQ, dzięki czemu nawet wymagające przestrzenie akustyczne staną się idealnym środowiskiem odsłuchowym.

Chociaż amplituner CINEMA 70s może być wewnętrznie skomplikowany, codzienne użytkowanie i konfiguracja są banalnie proste. Dołączona skrócona instrukcja obsługi i procedura konfiguracji na ekranie ułatwiają prawidłowe podłączenie głośników i multimediów. Dołączony pilot z podświetleniem zapewnia dostęp do najczęściej używanych funkcji. Zaawansowana łączność HDMI pozwala używać pilota telewizora do kontroli zasilania i głośności. Uwzględniono obsługę wszystkich głównych protokołów automatyki domowej. CINEMA 70s współpracuje również z asystentami głosowymi, takimi jak Google, Alexa i Siri.

CINEMA 70s znajduje się w centrum wszechświata domowej rozrywki. Dostępnych jest sześć wejść HDMI, a trzy są kompatybilne z 8K. Źródła HD i 4K można przeskalować do 8K. Idealne połączenie tradycyjnych wejść analogowych i cyfrowych oraz kompatybilność z gramofonami sprawiają, że CINEMA 70s jest idealnym partnerem niezależnie od tego, jak zdecydujesz się słuchać.

Kino domowe to inwestycja we własną przyjemność i dobre samopoczucie. Dzięki rozbudowanej łączności i wysoce wydajnym podstawom technologicznym możesz dodawać nowe komponenty, aby rozwijać swój system przez wiele lat. 7.2 kanałowe wyjścia przedwzmacniacza zapewniają możliwości rozbudowy w miarę wzrostu ambicji audio.

 

 

Dane techniczne:

 

Liczba zasilanych kanałów: 7
Moc wyjściowa (8 Ohm, 20 Hz-20 kHz, 0.08% 2-kan. wysterowane): 50 W
Moc wyjściowa (8 Ohm, 20 Hz-20 kHz, 0.05% 2-kan. wysterowane): -
Moc wyjściowa (6 Ohm, 1 kHz, 0.7% 2-kan. wysterowane): 70 W
Moc wyjściowa (6 Ohm, 1 kHz, 10% 1-kan. wysterowany): 100 W
Topologia wzmacniacza: Klasa A/B
Technologie Surround:DTS: DTS HD Master, DTS:X, DTS Neural:X, DTS Virtual:X
Dolby: Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music, Dolby Surround
HDMI Wej./Wyj: 6 / 1
Phono (MM)
Wielokanałowe wyjście przedwzmacniacza: 7.2
Całkowita liczba wejść HDMI / liczba obsługi 8K: 6 / 3
Obsługa HDCP2.3
Skalowanie HDMI (Upscaling): 1080P/4K do 8K
Kanał zwrotny audio eARC
Zakres dynamiczny wideo: HDR / HLG / Dolby Vision / HDR10+ / Dynamic HDR
HDMI Pass-Through w trybie gotowości
Audyssey MultEQ
Audyssey Dynamic EQ / Dynamic Volume
Formaty bezstratne: FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / ALAC 192/31
Dźwięk DSD: 2.8 MHz / 5.6 MHz
Odtwarzanie bez przerw (Gapless): FLAC, WAV, ALAC, DSD
HEOS Multi-room i strumieniowanie
Strumieniowe przesyłanie dźwięku AirPlay: AirPlay2
Radio internetowe: TuneIn
Spotify: Spotify Connect
Pandora
SiriusXM
Inne usługi przesyłania strumieniowego: Amazon Music HD / Amazon Music / TIDAL / Deezer / Napster / Soundcloud / Mood Mix
Roon tested
Kompatybilność z asystentem głosowym: Alexa / Asystent głosowy Google / Apple HomePod
Pobór prądu (praca / czuwanie): 250 W / 0.2 W
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 442 x 384 x 109 mm
Waga (netto): 8.7 kg