Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Goal Zero Nomad 10 - mobilny, elastyczny, składany i wodoodporny panel solarny.

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 23171
 • Producent: Goal Zero

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 599,00 zł brutto
 • 649,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Sugerowane do USB Powerbank Bezpośrednie ładowanie smartfonów
Wyjścia:USB
Moc:10W
Cechy szczególneSkładanyElastycznyWodoodpornyZ podpórkąOczka do mocowania

 

 

 

 

Wykorzystaj słońce do pozyskania energii.  

 

Dzięki GOAL ZERO NOMAD 10 w ekologiczny i bardzo wygodny sposób przetwarza promienie słoneczne w prąd elektryczny. Dzięki naszym rozwiązaniom, każdy może wykorzystać tę technologię na własny użytek. To bardzo praktyczny i niekosztujący nas wysiłku sposób na źródło energii. Wszystko w systemie plug&play.  

 

 

 

 

 

 

Bądź mobilny!  

 

Składany na wzór książki, elastyczny panel GOAL ZERO NOMAD 10 to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących. Dla osób, które nie mają możliwości, bądź po prostu nie chcą montować paneli fotowoltaicznych „na stałe”. Mobilność i wszechstronność w wykorzystaniu to podstawowe zalety panelu NOMAD 10. Zabierz go wszędzie tam gdzie potrzebujesz i ciesz się swoją własną energią ze słońca.  

 

 

 

 

 

Nomad + powerbank = Zestaw Idealny

 

Panel GOAL ZERO NOMAD 10 to idealne rozwiązanie do ładowania naszych powerbanków serii FLIP, SHERPA lub VENTURE. Bądź zawsze gotowy i niezależny wyposażając się we własny eko zestaw do zasilania. Produkuj własny prąd za pomocą NOMAD 10 i magazynuj go w produktach FLIP, SHERPA lub VENTURE.

 

 

 

 

 

Duża wydajność oraz wszechstronność.  

 

GOAL ZERO NOMAD 10 panel o wysokim współczynniku wydajności. Zbudowany z ogniw monokrystalicznych, które zapewniają większe możliwości przy ograniczonej powierzchni. Dodatkowo panel dzięki wbudowanym, odpowiednim technologiom pozwala na bezpieczne ładowanie elektroniki za pomocą portu USB A.  

 

 

Jakość gwarantująca wiele możliwości.  

 

Biorąc pod uwagę mobilność oraz fakt, że GOAL ZERO NOMAD 10 został wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, które zapewniają odpowiednią elastyczność i wytrzymałość otrzymujemy panel solarny gotowy do każdej outdoorowej przygody. Kempingi, obozowiska, piesze, rowerowe wyprawy czy nawet spływy kajakowe to tylko część sytuacji, w których NOMAD 10 może zapewnić Ci zasilanie.  

 

 

 

 


Goal Zero Symbol 11900
Gwarancja 2 lata gwarancji*

Model Nomad 10
Moc znamionowa 10W
Waga 500 g
Wymiary (przed rozłożeniem) 24.1 x 18.4 x 3.2 cm
Wymiary (po rozłożeniu) 24.1 x 36.8 x 1.9 cm
Napięcie obwodu otwartego 6-7V
Typ ogniwa Monokrystaliczny
Optymalna temperatura pracy 0-40 st. C
Certyfikaty CE, FCC, ROHS

Porty USB
5V, up to 2A (10W max)
Przybliżony czas ładowania Goal Zero
Czas ładowania Goal Zero Guide 10 Plus 2 godziny
Czas ładowania Goal Zero Flip 12 3 godziny
Czas ładowania Goal Zero Flip 24  4 godziny
Czas ładowania Goal Zero Venture 30 5 godzin
Czas ładowania Goal Zero Flip 36 6 godzin
Czas ładowania Goal Zero Sherpa 40  7 godzin
Czas ładowania Goal Zero Venture 70 11 godzin

 

2 LATA GWARANCJI*
* Rozwiązania marki Goal Zero objęte są 2-letnią gwarancją (24 miesiące od daty wystawienia dokumentu sprzedaży). Na ogniwa bateryjne we wszystkich technologiach udzielana jest gwarancja 6 miesięcy, chyba że ustalono inaczej.Ciesz się zasilaniem w każdej sytuacji.

Ciesz się zasilaniem w każdej sytuacji.

02-03-2022
    Ciesz się zasilaniem w każdej sytuacji.   Bez względu na to czy planujesz wakacje na kempingu, robisz imprezę w plenerze, musisz pracować zdalnie lub po prostu wyłączyli Ci prąd. W tych i innych sytuacjach zasilanie zapewni Ci niezawodna i zawsze gotowa do użycia mobilna elektrownia od GOAL ZERO. Twoje YETI  możesz wykorzystać w każdej sytuacji i w każdym możliwym...