Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Goal Zero Boulder 50 - mobilny, wytrzymały panel solarny z podpórką.

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 23169
 • Producent: Goal Zero

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 719,00 zł brutto
 • 949,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Sugerowane do Generator Akumulator 12V
Wyjścia: 8mm (14-22V) Moc:50W 
Cechy szczególne Odporny na warunki atmosferyczne Odporny na zachlapania Z podpórką

 

Wykorzystaj słońce do pozyskania energii.  

 

Dzięki GOAL ZERO BOULDER 50 w ekologiczny i bardzo wygodny sposób przetwarza promienie słoneczne w prąd elektryczny. Dzięki naszym rozwiązaniom, każdy może wykorzystać tę technologię na własny użytek. To bardzo praktyczny i niekosztujący nas wysiłku sposób na źródło energii. Wszystko w systemie plug&play.

 

 

 

 

Bądź mobilny!  

 

Składany, przenośny panel GOAL ZERO BOULDER 50 to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących. Dla osób, które nie mają możliwości, bądź po prostu nie chcą montować paneli fotowoltaicznych „na stałe”. Mobilność i wszechstronność w wykorzystaniu to podstawowe zalety panelu BOULDER 50. Zabierz go wszędzie tam gdzie potrzebujesz i ciesz się swoją własną energią ze słońca.

 

 

 

 

Nomad + powerbank = Zestaw Idealny

 

Panel GOAL ZERO BOULDER 50 to idealne rozwiązanie do ładowania naszych stacji zasilających serii Yeti X. Bądź zawsze gotowy i niezależny wyposażając się we własną eko elektrownię. Produkuj własny prąd za pomocą BOULDER 50 i magazynuj go w produktach YETI.

 

 

 

 

 

Maksymalna wydajność  

 

GOAL ZERO BOULDER 50 jest wyposażony w podpórkę, dzięki której uzyskujemy idealny kąt względem słońca. Pozwala nam to uzyskać maksymalną wydajność, tak aby proces ładowania panelem BOULDER 50 był jak najszybszy.

 

 

 

 

 

Jakość gwarantująca wiele możliwości.  

 

Biorąc pod uwagę mobilność oraz fakt, że GOAL ZERO BOULDER 50 został wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, które zapewniają odpowiednią wytrzymałość otrzymujemy panel solarny gotowy do każdej outdoorowej przygody. Kempingi, obozowiska, wyprawy 4x4 to tylko część sytuacji, w których BOULDER 50 może zapewnić Ci zasilanie.  

 

 

 

 

 

Marka Goal Zero Symbol 32406
Gwarancja 2 lata gwarancji*

BOULDER 50
Waga 5,6 kg
Wymiary 55,2 x 70 x 4,4 cm
Moc znamionowa 50W
Napięcie obwodu otwartego 18-20V
Porty (niebieski, 8 mm): 14-22V, do 3,5A (50W max)
Typ ogniwa Monokrystaliczny
Optymalna temperatura pracy 0-40 st. C
Certyfikaty CE, FCC, ROHS

Przybliżone czasy ładowania:
Czas ładowania Goal Zero Sherpa100 AC 3 godziny
Czas ładowania Goal Zero Yeti 200 X 5-10 godzin
Czas ładowania Goal Zero Yeti 500 X 12-24 godziny
Czas ładowania Goal Zero Yeti 1000 X 24-48 godzin
Czas ładowania Goal Zero Yeti 1500 X 35-70 godzin

2 LATA GWARANCJI*
* Rozwiązania marki Goal Zero objęte są 2-letnią gwarancją (24 miesiące od daty wystawienia dokumentu sprzedaży). Na ogniwa bateryjne we wszystkich technologiach udzielana jest gwarancja 6 miesięcy, chyba że ustalono inaczej.Ciesz się zasilaniem w każdej sytuacji.

Ciesz się zasilaniem w każdej sytuacji.

02-03-2022
    Ciesz się zasilaniem w każdej sytuacji.   Bez względu na to czy planujesz wakacje na kempingu, robisz imprezę w plenerze, musisz pracować zdalnie lub po prostu wyłączyli Ci prąd. W tych i innych sytuacjach zasilanie zapewni Ci niezawodna i zawsze gotowa do użycia mobilna elektrownia od GOAL ZERO. Twoje YETI  możesz wykorzystać w każdej sytuacji i w każdym możliwym...