Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Klipsch SPL-100 CE | Negocjuj cenę | raty 20x0% | salon Gniezno | instalacje | projekty | zadzwoń teraz 607615717

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 21143
 • Producent: Klipsch

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 499,00 zł brutto
 • 2 499,00 zł 1 999,00 zł
 • Negocjuj cenę
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

KLIPSCH REFERENCE SPL-100 CE

 

 

Mocny subwoofer kina domowego w serii Klipsch Reference Premiere. Następca niezwykle popularnego modelu R-110SW. Klasyczna, otwarta obudowa z MDF-u pokryta jest okleiną w kolorze czarnym. Cyfrowy wzmacniacz o maksymalnej mocy 450W (200W RMS) zasila 10" calowy głośnik Cerametallic skierowany do przodu. Zakrywa go półprzezroczysta maskownica. Na pokładzie znajduje się regulacja mocy, odcięcia, fazy oraz automatyczny standby. Przystosowany jest do podłączenia modułu bezprzewodowego Klipsch Wireless WA-2 Port. Pracę głośnika sygnalizuje dioda umieszczona na panelu frontowym. Subwoofer dedykowany jest do średnich i dużych pomieszczeń. Sprawdzi się w systemie kina domowego lub stereo. Idealny do współpracy z podłogowymi kolumnami RP-8060FA, RP-8000F, RP-6000F, RP-5000F, RP-4000 czy RP-600M.

 

 

MIEDZIANE MEMBRANY SKIEROWANEGO DO PRZODU GŁOŚNIKA NISKOTONOWEGO CERAMETALLIC

 

 

Głośniki niskotonowe Cerametallic™ są wyjątkowo lekkie, a jednocześnie niezwykle sztywne - umożliwiając przez to niespotykanie niskie pasmo przenoszenia przy minimalnym zniekształceniu, dla większej klarowności przy użyciu mniejszej mocy wzmacniacza.

 

 

WYDAJNY WZMACNIACZ W KLASY D

 

Wbudowany wysoko wydajny wzmacniacz wyposażono w analogowy przedwzmacniacz, pozwalający na zachowanie czystszej i wierniejszej reprodukcji dźwięku. Wyjście klasy D zapewnia maksymalną wydajność dla maksymalnej mocy wyjściowej, szczegółowości i niskiej częstotliwości.

 

 

SKIEROWANY DO PRZODU PORT SZCZELINOWY Z UNIKALNĄ TECHNOLOGIĄ INTERNAL FLARE

 

 

Opatentowana wewnętrzna geometria minimalizuje szum portu zapewniając czyste niskie częstotliwości bez zniekształceń. Skierowana do przodu konstrukcja pozwala na elastyczne umiejscowienie.

 

 

BEZPRZEWODOWY ZESTAW WA-2 DO SUBWOOFERA

 

 

Bezprzewodowy zestaw Klipsch WA-2 do subwoofera (sprzedawany osobno) zapewnia bezprzewodową transmisję wysokiej rozdzielczości, pozwalając na wygodne ustawienie w dowolnym miejscu i na optymalizację wyjścia oraz zakresu niskich częstotliwości. Aby uzyskać całkowicie bezprzewodowe połączenie możesz podłączyć do czterech zestawów bezprzewodowych WA-2 do kompatybilnych subwooferów Klipsch w jednym pomieszczeniu.

 

 

 

 

ELASTYCZNA REGULACJA

 

Regulacja ustawień zwrotnicy i fazy pozwoli na dostrojenie subwoofera do głośników Klipsch i do pomieszczenia odsłuchowego tak, aby uzyskać idealny poziom basu. Wejścia liniowe / LFE RCA zapewniają kompatybilność z odbiornikami kina domowego.

 

KORZYSTAJ Z PARU WEJŚĆ JEDNOCZEŚNIE

 

Można korzystać jednocześnie z wejścia RCA i bezprzewodowego, dzięki czemu można używać jednego subwoofera z wieloma systemami. Na przykład można użyć wejścia bezprzewodowego do zestawu kina domowego a wejścia RCA dla systemu 2-kanałowego, bez konieczności przełączania wejść podczas zmiany systemów.

 

TRYB STANDBY ½-WAT

 

Wyjątkowa wydajność także po wyłączeniu. Spełnia globalne standardy wydajności zmniejszając koszty energii dla użytkownika.

 

NIEZWYKLE WYTRZYMAŁE WYKOŃCZENIE EBONY

 

Cała obudowa pokryta jest odpornym na zarysowania wykończeniem w kolorze Ebony i wygląda jak prawdziwe drewno.

 

DOPRACOWANY PROJEKT

 

Amortyzujące gumowe nóżki, stalowe słupki maskownicy i maskownica z tkaniny, nadają subwooferom SPL elegancki wygląd.

 

PAUL WILBUR KLIPSCH

 

Rok 1946 jest początkiem tworzenia czegoś wielkiego. W małej szopie w Hope w Arkansas Paul Wilbur Klipsch, inżynier, geniusz i indywidualista zaprojektował i ręcznie zbudował legendarny głośnik Klipschorn®. Celem nadrzędnym jego projektu było przeniesienie na możliwie najwyższym poziomie muzyki do swojego salonu.
W tym samym roku zarejestrował nazwę Klipsch & Associates i kontynuował ręczną produkcję głośników tubowych. Pierwszego pracownika zatrudnił dwa lata później. Wspomniana szopa w Hope jest aktualnie pełnowartościową linią produkcyjną, natomiast siedziba firmy przeniesiona została do Indianapolis. Już po kilku latach działalności wyjątkowa jakość głośników znana była w najodleglejszych zakątkach Stanów Zjednoczonych. Paul Wilbur Klipsch Stworzył technologię, która miała wpływ na całe pokolenie entuzjastów dobrego brzmienia. Założyciel firmy czynnie uczestniczył w jej pracach, aż do roku 2000. Zmarł w 2002 roku wieku 98 lat.

 

Głośnik basowy 10" (25,4cm) o długim skoku membrany Cerametallic™
Automatyczny stand-by Tak
Regulacja fazy 0/180
Pasmo przenoszenia 27 Hz - 125 Hz
Moc wyjściowa 200W (RMS) / 450W (szczytowa)
Konstrukcja Otwarta
Waga 16,8 kg.
Wymiary 42.1 x 35.6 x 45.1 cm