Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

KEF LS60 Wireless LOTUS Bezprzewodowa Aktywna kolumna głośnikowa Wi-Fi, Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Bluetooth

  • 13 500,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Bezprzewodowa, aktywna kolumna głośnikowa KEF LS60 Wireless LOTUS

 

Partnerstwo KEF x LOTUS

 

 

 

 

 

 

Usłysz każdy szczegół.

 

LS60 Wireless zapewnia solidne, wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe z każdego możliwego formatu – dzięki tej samej doskonałej platformie bezprzewodowej W2, którą firma KEF wprowadziła w nagradzanym modelu LS50 Wireless II. Bez względu na serwis muzyczny, podcast, radio internetowe lub źródło przewodowe, LS60 Wireless zapewnia niezrównaną wydajność.

 

 

 

 

 

Streamuj wszystko

 

 

LS60 Wireless zapewnia natychmiastową kompatybilność bezprzewodową z Wi-Fi, Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Bluetooth. Dzięki aplikacji KEF Connect możesz przesyłać strumieniowo Amazon Music, Qobuz i Deezer lub słuchać radia internetowego i podcastów. Możesz używać natywnych aplikacji do przesyłania strumieniowego bezpośrednio z Spotify Connect, Tidal Connect i QPlay. Ponadto LS60 obsługuje technologię Wireless Roon Ready* i obsługuje strumieniowe przesyłanie plików PCM do 24 bitów/384 kHz, a także dekodowanie MQA^ i DSD.

 

 

 

 

Połącz wszystko

 

LS60 Wireless obsługuje wszystkie źródła przewodowe, niezależnie od tego, czy lubisz słuchać płyt winylowych, czy chcesz uzyskać najlepszy możliwy dźwięk z odtwarzacza CD i konsoli do gier. Dodatkowo istnieje port HDMI (eARC) zapewniający wysokiej jakości połączenie z telewizorem oraz dedykowane wyjście na każdym z dwóch głośników do podłączenia jednego lub dwóch subwooferów KEF.

 

 

 

 

Przyjazność dla użytkownika Łatwa obsługa

 

LS60 Wireless jest zbudowany na platformie W2 Wireless z funkcjami zorientowanymi na użytkownika, dostępnymi od intuicyjnego onboardingu po dostosowywanie wrażeń słuchowych za pomocą aplikacji KEF Connect.

 

 

 

 

 

Przewodowy lub bezprzewodowy

 

Dzięki LS60 Wireless masz wybór między przewodowym a bezprzewodowym połączeniem między głośnikami. Możesz zdecydować się na połączenie przewodowe z rozdzielczością do 24 bitów/192 kHz lub użyć inteligentnego bezprzewodowego połączenia między głośnikami o niskim opóźnieniu, aby uzyskać niezawodny bezprzewodowy odsłuch z częstotliwością do 24 bitów/96 kHz.

 

 

 

 

 

Spersonalizowane wrażenia dźwiękowe

 

Aplikacja KEF Connect oferuje intuicyjne ustawienia dźwięku, które pozwalają dostosować LS60 Wireless do swojej przestrzeni. Dostępny jest tryb Normalny i Ekspert, aby zapewnić każdemu użytkownikowi najlepszą wydajność.

 

 

 

60 lat innowacji akustycznych

 

Od 1961 roku KEF jest pionierem innowacyjnej inżynierii akustycznej, ponieważ KEF ma obsesję na punkcie jakości dźwięku i jest zaangażowany w dostarczanie doskonałych wrażeń słuchowych. LS60 Wireless łączy w sobie wszystkie kluczowe technologie KEF i oferuje wyjątkową wydajność akustyczną.

 

Pojedyncze pozorne źródło Z jednego źródła. spójny dźwięk.

Sercem LS60 Wireless jest technologia Single Appparent Source, odziedziczona po naszym flagowym głośniku Blade. Ma na celu osiągnięcie akustycznego ideału punktowego źródła dźwięku, w którym niskie, średnie i wysokie częstotliwości promieniują z jednego punktu. To sprawia, że ​​LS60 Wireless jest niezwykle spójny, zapewniając dokładny i czysty dźwięk w całym paśmie.

 

 

 

 

 

 

 

Uni-Q Usłysz każdy szczegół - Nieważne gdzie siedzisz

Technologia Uni-Q jest budulcem charakterystycznego brzmienia KEF. Niezwykły układ przetworników Uni-Q 12. generacji opracowany dla LS60 Wireless działa jako źródło punktowe, zwiększając „sweet spot” i rozprowadzając dźwięk bardziej równomiernie, dzięki czemu każdy siedzący w różnych miejscach w pomieszczeniu słyszy to samo, naturalnie i szczegółowo. dźwięk.

 

 

 

 

Technologia absorpcji meta materiału Pochłanianie 99% niepożądanych częstotliwości

LS60 Wireless korzysta z naszej najnowszej innowacji akustycznej: Technologii Absorpcji Metamateriału (MAT™). MAT™ to wysoce złożona, przypominająca labirynt struktura, która pochłania 99% niechcianego dźwięku z tyłu przetwornika, eliminując powstałe zniekształcenia i zapewniając czystszy, bardziej naturalny dźwięk.

 

 

 

 

Jednordzeniowy Maksymalizuje bas, minimalizuje ślad

 

LS60 Wireless wykorzystuje rewolucyjną technologię Uni-Core, która na nowo definiuje związek między rozmiarem a wydajnością. Dwie pary jednordzeniowych głośników niskotonowych są zamontowane tyłem do siebie w układzie z redukcją siły, praktycznie eliminując wibracje obudowy. Wraz z przetwornikiem surround P-Flex i technologią Smart Distortion Control, bas jest zrównoważony, szczegółowy, głęboki i mocny.

 

 

 

 

Idealnie kontrolowany


Music Integrity Engine to mózg bezprzewodowego LS60. Jest precyzyjnie dostrojony, aby zapewnić, że konfiguracja pojedynczego pozornego źródła i jednordzeniowe przetworniki działają w idealnej harmonii, zwiększając wydajność obu systemów. Korekcja fazy niskiej częstotliwości zapewnia precyzyjne taktowanie, dzięki czemu czujesz się, jakbyś naprawdę był przy występie.

 

 

 

 

 

Wydajność audiofilska

LS60 Wireless zapewnia dużą moc. Wysoce zoptymalizowana mieszanka niestandardowych wzmacniaczy klasy AB i klasy D zapewnia łącznie 1400 watów audiofilskiej mocy, przy czym wzmacniacze odpowiadają odpowiednio za wysokie, średnie i niskie częstotliwości w każdym głośniku.

 

 

 

Dźwięk o wysokiej wierności

 

LS60 Wireless ma na celu zapewnienie wysokiej jakości dźwięku większej liczbie osób w ich własnych domach. Łącząc wszystkie nasze kluczowe technologie, LS60 Wireless zapewnia dźwięk o wysokiej wierności do 24 bitów/384 kHz.

 

 

 

 

Projekt Niesamowicie wąski

LS60 Wireless przesuwa granice jakości dźwięku dzięki swojej kultowej, smukłej architekturze. Niezwykle smukły profil jest możliwy tylko dzięki wszystkim zaawansowanym technologiom, które w niego wchodzą. LS60 Wireless to naprawdę system głośników, który wygląda równie dobrze, jak brzmi.

 

 

 

 

Dbałość o każdy szczegół

Każdy aspekt LS60 Wireless został uwzględniony pod kątem korzyści akustycznych i wzornictwa.

 

 

 

 

Zaprojektowany z myślą o wydajności

Jako potężny system głośników typu „wszystko w jednym”, każdy aspekt projektu LS60 Wireless jest przykładem „forma podąża za funkcją”. Przemyślana konstrukcja tylnego panelu i podstawy zawiera mechanizm chłodzenia zapewniający odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu LS60 Wireless może działać najlepiej, nie nagrzewając się zbytnio.

 

 

 

Idealnie przetworzone

Eleganckie kolumny głośnikowe są dostępne w trzech matowych kolorach: szarym (szary tytanowy), białym (białym mineralnym) i niebieskim (niebieski królewski), wszystkie wyposażone w dopasowane kolorystycznie przetworniki. Titanium Grey i Mineral White są zaprojektowane tak, aby wtapiać się we wnętrza, natomiast Royal Blue jest idealny dla tych, którzy chcą się wyrazić.

 

 

 

Specyfikacja Techniczna:

Przetworniki:Układ głośników Uni-Q Meta:HF: 19 mm (0.75 cala) wentylowana aluminiowa kopułka z technologią MAT
MF: 100 mm (4 cale) stop magnezu/aluminium
Uni-Core Force-Cancelation: LF: głośnik basowy - 4 x 135 mm (5.25 cala)
Zakres częstotliwości (-6dB; 85dB/1m): 26 Hz - 36 kHz (zależne od ustawień EQ)
Pasmo przenoszenia (+/-3dB; 85dB/1m): 31 Hz - 24 kHz (zależne od ustawień EQ)
Moc wyjściowa wzmacniacza (na kolumnę): LF: 500 W; MF: 100 W; HF: 100 W
Klasa wzmacniacza: LF: klasa D; MF: klasa D; HF: klasa AB
Maksymalny SPL (zmierzony przy 1m): 111 dB
Funkcje bezprzewodowego przesyłania strumieniowego:
AirPlay 2
Google Chromecast
Roon Ready* (Przewidywana premiera jesienią 2022)
Kompatybilny z UPnP
Bluetooth 4.2
Usługi przesyłania strumieniowego:
Spotify przez Spotify Connect
Tidal przez Tidal Connect
Amazon Music
Qobuz
Deezer
QQ Music przez QPlay
Internet Radio
Podcasty
Rozdzielczość wejściowa:
Sieć: 24bit/384kHz
Optyczne (Toslink) do 24bit/96kHz
Coaxialne do 24bit/192kHz
HDMI do 24bit/192kHz

Połączenie między kolumnami:

Bezprzewodowe: wszystkie źródła ponownie próbkowane do 24bit/96kHz PCM
Przewodowe: wszystkie źródła ponownie próbkowane do 24bit/192kHz PCM
Obsługiwany format (wszystkie wejścia): FLAC, WAV, AIFF, ALAC, AAC, WMA, MP3, M4A, LPCM i Ogg Vorbis
Obsługiwany format (sieć): MQA, DSD
Wejścia:Kolumna Primary:HDMI eARC
TOSLINK Optyczny
Cyfrowy Koncentryczny
Analogowy RCA
USB Typ A (usługowy)
RJ45 Ethernet (sieć)
RJ45 Ethernet (między-kolumnowe)
Kolumna Secondary: USB Typ A (usługowy); RJ45 Ethernet (między-kolumnowe)
Wyjścia (obie kolumny): RCA Wyjście subwoofera
Standard sieci Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac; ​​​​​IPv4, IPv6
Pasmo częstotliwości sieci Wi-Fi: Dwuzakresowy 2,4 GHz / 5 GHz
Zasięg Bluetooth i pamięć urządzeń: 10 m (Zależne od ustawień EQ) i 8 urządzeń
Zasilanie: 100 - 240VAC 50/60Hz
Pobór prądu: <2,0 W (czuwanie), 450 W (praca)
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 1042 x 130 x 321 mm
Wymiary z podstawą (wys. x szer. x gł.): 1090 x 212 x 394 mm
Waga (netto): 62.4 kg (para)

Cena za sztukę/ dostępne jako para.