KEF Ci200ER Głośnik instalacyjny do zabudowy sufitowy

  • Dodaj recenzję:
  • 15771
  • Producent: KEF
  • Kod producenta: 637203213472

Głośnik instalacyjny do zabudowy sufitowy KEF Ci200ER 

Każdy model z gamy Ci od KEFa jest efektem 50-letniego doświadczenia w badaniach i projektowaniu produktów audio w klasie premium. Wszystko to procentuje także podczas tworzenia głośników, które można ukryć i słyszeć czysty dźwięk.Produkty serii KEF Ci przeznaczone są do stosowania w szerokiej gamie ustawień i miejsc.Wybrane modele z serii Ci zostały stworzone z myślą o miłośnikach kina domowego, którzy wierzą, że głośniki powinny być jednocześnie słyszalne ale i ukryte. Są to głośniki opcjonalne, które mogą być pomalowane oraz bezproblemowo używane w miejscach wilgotnych i suchych. Gdziekolwiek zamontujesz głosniki z serii KEF Ci usłyszysz muzykę o dużej mocy, znakomitej klarowności i rozdzielczości dźwięku.

Chowaj głośniki nie głos

W przypadku muzyki i filmów sprzęt powinien bezbłędnie zapewniać dokładny, trójwymiarowy dźwięk– zadziwiająco czysty i uderzająco realistyczny, czyli taki którego oczekuje się od najlepszych tradycyjnych głośników. I to właśnie gwarantuje seria Ci.

 

Pasja firmy KEF w osiąganiu doskonałości akustycznej

widoczna jest w każdym modelu. Dzięki połączeniu radykalnie innowacyjnych rozwiązań technicznych ze złożonymi technologiami konstrukcyjnymi seria Ci osiąga to co uznawano kiedyś za niemożliwe - kompaktowe głośniki z instalacją dostosowaną do potrzeb klienta, które brzmią równie zniewalająco jak system hi-fi o jakości odpowiedniej dla audiofila, niezależnie od miejsca siedzenia.

Sprzęt ma nienaganny wygląd

bo mode Ci firmy KEF charakteryzuje uniwersalność zastosowań. Seria składa się zarówno z malutkich głośników o wielkości opraw oświetlenia punktowego montowanych na suficie jak i uruchamianych mechanicznie głośników do kin domowych wysokiej jakości, które przesuwają się w odpowiednie miejsce po dotknięciu przycisku. Każdy z nich można stosować w trudnych warunkach, takich jakie panują w łazienkach czy na łodziach.

Wszystkie głośniki firmy KEF są dźwiękowo dopasowane,

zatem każda kombinacja określona dla różnych obszarów słuchania będzie miała taką samą barwę dźwięku, zapewniając doskonale spójne studio.

Szybka, łatwa instalacja

to zaleta, którą zawsze doceniali instalatorzy serii Ci. Głośniki serii Ci można zamontować szybko, nawet nieposiadając specjalnych umiejętności. Wystarczy wykorzystać unikalne właściwości rozwiązań konstrukcyjnych firmy KEFP i przejść kilka prostych kroków. Zaraz po wycięciu otworu i poprowadzeniu kabla wybrany przez użytkownika obszar wypełni wspaniały, wysokiej jakości dźwięk.

Cechy główne:

  • Wysokowydajne głośniki do stosowania na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych, o szerokim zakresie dynamiki
  • Niskotonowy głośnik o dużym skoku, z membraną z odlewu ciśnieniowego i z gumową oprawą
  • Audiofilskie zawieszenie akustyczne

 

Dane techniczne
Średnica montażu: 24cm
Konstrukcja: 2-drożna
Budowa kolumny: Pasywna
Przetworniki: Dynamiczne
Głośniki: wysokotonowe:19mm
niskotonowe:1x200mm
Impedancja: 8 Ohm
Podział pasma: 2.800Hz
Skuteczność: 90 dB
Zalecana moc wzmacniacza: 10 - 125 W
Pasmo przenoszenia: 45 - 20.000 Hz
Średnica: 28,96 cm
Montaż w skrzynce/obudowie: RIF200R

Głębokość montażu:

9.72cm

Głębokość: 10,98 cm