JVC DLA-NZ8BE projektor laserowy 8K

  • Dodaj recenzję:
  • 23104
  • Producent: JVC
  • 69 999,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

JVC DLA-NZ8BE projektor laserowy 8K

Powstanie nowych urządzeń zawsze było napędzane przez innowacje. W 2021 r. JVC z dumą przedstawia linię nowych projektorów wyposażonych w pierwsze na świecie wejście sygnału 8K60p/4K120p oraz technologię 8K/e-shiftX, zastrzeżone źródło światła z diodą laserową BLU-Escent do wyświetlania obrazu o wysokiej rozdzielczości 8K z pełna głębia i wymiarowość oraz zgodność z najnowszą wersją formatu HDR10+.

8K, Laser, HDR to słowa kluczowe opisujące naszą dzisiejszą pozycję i odgrywające ważną rolę w najnowszej ofercie JVC. Witaj u zarania Nowego Ultimate.

 

 

 

 

 

Cechy


Nowo opracowana technologia 8K/e-shiftX odtwarza jakość obrazu 8K
Laserowe źródło światła BLU-Escent


Wysoka jasność 2500 lm zapewnia żywe i dynamiczne obrazy


Natywny współczynnik kontrastu 80 000:1 przekłada się na spektakularny współczynnik kontrastu dynamicznego ∞:1
2x wejścia HDMI (48 Gb/s, HDCP 2.3), obsługujące sygnały wejściowe 8K60P i 4K120P


HDR10+ zawiera metadane intencji producenta dla każdej sceny, a dzięki takim danym projektor jest w stanie automatycznie odtwarzać obrazy zgodnie z zamierzeniami twórcy.


Funkcja Frame Adappt HDR* dynamicznie odwzorowuje dowolną zawartość HDR10 klatka po klatce lub scena po scenie i automatycznie wykonuje regulację w celu uzyskania optymalnych obrazów zbliżonych do rzeczywistości widzianej przez ludzkie oczy. Jako część funkcji Frame Adapt HDR, projektor oferuje ulepszoną dokładność przetwarzania gamma od odpowiednika 12- do 18-bitowego, aby odtwarzać gładsze i dokładniejsze gradacje


Nowa funkcja Optymalizatora teatru**, która działa w trybie HDR z adaptacją do ramki, oferuje optymalne obrazy HDR, analizując środowiska użytkowania na podstawie rozmiaru ekranu i informacji o wzmocnieniu, a także inteligentnie dostosowuje odwzorowanie tonalne.


Funkcja automatycznego mapowania tonów automatycznie dostosowuje ustawienia w celu uzyskania optymalnej jakości obrazu HDR10


Aby ułatwić odtwarzanie, projektor automatycznie przełącza się w tryb obrazu HDR po odebraniu sygnałów HDR10