Harman Kardon Citation One MKIII DUO PACK Czarny

  • Dodaj recenzję:
  • 23097
  • Producent: Harman Kardon
  • 1 769,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Przepiękny dźwięk, który trafia do każdego.


Harman Kardon Citation ONE MK III to wyrafinowane w stylu i kompaktowe głośniki inteligentne nowej generacji typu wszystko-w-jednym. Wypełnią pomieszczenie bogactwem dźwięku i są łatwe w obsłudze, dzięki intuicyjnym elementom sterowania dotykowego. Wyposażono je w nowoczesne funkcje, takie jak AirPlay i Chromecast Built-in, co umożliwia dostęp do ponad 300 usług strumieniowania muzyki w zachwycającej jakości HD. Asystent Google zapewnia dodatkową, wygodną funkcję sterowania głosem, która pomaga w obsłudze urządzeń kina domowego i muzyki.
Harman Kardon Citation ONE MK III łączy w sobie innowacyjność dźwięku kina domowego z wyszukanym wzornictwem. Wysokiej jakości wełna mieszana wykonana przez Kvadrat jest odporna na zabrudzenia i trudnopalna. Głośniki Harman Kardon Citation, jako pierwsze tego rodzaju najwyższej klasy produkty, zapewniają najnowocześniejszą technologię dźwięku od Harman Kardon, światowego dostawcy urządzeń audio o wysokiej jakości od przeszło 65 lat.

 

 

 

 

 


Jeśli głośniki zostaną ustawione w różnych pomieszczeniach, to można w ten sposób stworzyć system multiroom, w ramach którego ten sam utwór będzie rozbrzmiewał w całym domu albo w każdym pomieszczeniu będzie odtwarzane coś innego. Dzięki głośnikom serii Citation stworzenie kompletnego systemu kina domowego, obsługiwanego za pomocą smartfona lub tabletu, jest niezwykle proste.

 

 

 

 

 

 


Przydatną funkcjonalnością jest również Asystent Google, z którym można rozmawiać, aby odtwarzać muzykę, podcasty, wiadomości czy radio internetowe - wszystko za pomocą głosu. Wystarczy powiedzieć “Hej Google”, aby rozpocząć. Natomiast w trosce o prywatność użytkownika mikrofony Harman Kardon Citation można z łatwością włączać i wyłączać, zapewniając bezpieczeństwo i poufność zgodnie z potrzebami. Wielokolorowe wskaźniki LED umożliwiają szybkie sprawdzenie obecnego stanu mikrofonów.


Dwa głośniki Harman Kardon Citation ONE MK III w tym samym pomieszczeniu można sparować tworząc wyrafinowany bezprzewodowy dźwięk stereo. Bez kompromisów z jakością brzmienia.
Aktualizacje oprogramowania i uaktualnienia są automatycznie pobierane i instalowane w systemie. Utrzymywanie nowoczesnego kina domowego nigdy nie było tak proste.

 


Dodatkowo bezpłatna aplikacja Google Home dla systemów iOS i Android pozwala łatwo skonfigurować każdy z głośników Harman Kardon Citation i zarządzać nimi. Wszystkie głośniki obsługują zarówno połączenia Wi-Fi 2,4 GHz, jak i 5 GHz.
Harman Kardon Citation ułatwia bezprzewodowe strumieniowanie audio ze smartfona lub tabletu przez Bluetooth, umożliwiając przekształcenie dźwięku z Internetu w immersyjne wrażenia odsłuchu.


Muzyką z urządzeń Apple można cieszyć się dzięki funkcji AirPlay odkrywając w ten sposób nowych wykonawców i uzyskując dostęp do ulubionych list odtwarzania Apple Music. Ścieżki dźwiękowe i własny nastrój w całym domu z łątwością można wprowadzić za pomocą aplikacji na iPhone’ie.

 

 

 

 

 

Cechy

Wyróżniające się wzornictwo
Najwyższej klasy dźwięk i wyszukane wzornictwo
Twoja muzyka w każdym miejscu
Pomoc Asystenta Google
Uzyskaj dostęp do ponad 300 usług strumieniowania muzyki Nieprzerywany dźwięk stereofoniczny
Troska o prywatność
Zawsze aktualne
Łatwa konfiguracja za pomocą Google Home Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe przez Bluetooth® Ciesz się muzyką z urządzeń Apple dzięki funkcji AirPlay


 

Specyfikacja techniczna:


Przetwornik: 1 x wysokotonowy 20 mm, 1 x niskotonowy 89 mm
Moc wyjściowa: 40 W RMS
Stosunek sygnału do szumu: >80 dB
Zasilanie: 100-240 V – 50/60 Hz
Wersja Bluetooth: 4.2
Pasmo przenoszenia nadajnika Bluetooth: 2402 – 2480 MHz
Moc nadajnika Bluetooth: < 11 dBm
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Sieć bezprzewodowa: 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 GHz / 5 GHz)
Zakres częstotliwości nadajnika 2,4 GHz Wi-Fi: 2412 – 2472 MHz (2,4 GHz w paśmie ISM, 11 kanałów w USA, 13 kanałów w Europie i innych)
Moc nadajnika 2,4 GHz Wi-Fi: <18 dBm
Modulacja dla 2,4 GHz Wi-Fi: DBPSK, DQPSK, CCK, QPSK, BPSK, 16QAM, 64QAM
Moc nadajnika 5 GHz Wi-Fi: < 19 dBm
Modulacja dla 5 GHz Wi-Fi: QPSK, BPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM
Zakres częstotliwości nadajnika 5 GHz Wi-Fi: 5,15 – 5,35 GHz, 5,470 – 5,725 GHz, 5,725 – 5,825 GHz
Obsługiwane formaty audio: HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), FLAC, Opus
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 140 x 188 x 140 mm
Waga: 2 kg 

 

Zestaw 2 szt