Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

DENON DP-3000NE Gramofon z napędem bezpośrednim

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • 24764
 • Producent: Denon

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 11 999,00 zł brutto
 • 10 999,00 zł
 • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Nowy flagowy gramofon z napędem bezpośrednim klasy premium ucieleśnia zaangażowanie firmy Denon w kunszt wykonania.

 

 

 

 

Został drobiazgowo dopracowany umożliwiając miłośnikom muzyki delektowanie się muzyką z płyt winylowych z niezapomnianą wyrazistością szczegółów.

 

 

 

 

W DP-3000NE zastosowano rozwiązania technologiczne klasy audiofilskiej, by zapewnić możliwie najdokładniejszą reprodukcję dźwięku:

 

 

 

 

 

 

Nowo zaprojektowane ramię Denon S-shape optymalizuje prowadzenie wkładki, a dzięki 9 milimetrowej regulacji wysokości można uzyskać precyzyjny kąt śledzenia w pionie (VTA), aby zoptymalizować wydajność i uzyskać idealne dopasowanie do dowolnej maty talerza.

 


Piękny, ciemny fornir z naturalnego drewna hebanowego pokrywający solidną obudowę z litego drewna o dużej gęstości, idealnie komponuje się z metalowym talerzem, ramieniem i elementami sterującymi, tworząc oszałamiający wizualny dodatek do każdego wnętrza. Solidne nóżki izolujące zapewniają wytrzymałość i dużą stabilność wymaganą do szczegółowego odtwarzania muzyki pozbawionej rezonansu.

 

 


Konstrukcja napędu bezpośredniego zapewnia prędkość obrotową, która nie ulega wahaniom, niezależnie od wybranej wartości RPM i obciążenia oraz niemal natychmiast osiąga pełną wydajność. Nie ma konieczności wymiany starzejącego się paska.


DP-3000NE jest wyposażony w piękną, krystalicznie przezroczystą, zdejmowaną osłonę przeciwpyłową, która chroni gramofon, wkładkę i płytę.

 

Sterowanie silnikiem Space Vector PWM


SV-PWM to algorytm sterowania zasilaniem silnika w celu znacznego zmniejszenia harmonicznych i zapewnia ciągłe, niezawodne napięcie.


Nowy układ kontrolujący silnik z napędem bezpośrednim wykorzystuje algorytm do sterowania trybem przełączania zasilania silnika o wysokiej precyzji, zapewniając stabilne, ciągłe napięcie, eliminując jednocześnie wszelkie zmiany prędkości lub niepożądane wibracje nawet przez długi okres użytkowania.

 

Selektor prędkości


Łatwe odtwarzanie całej kolekcji płyt winylowych z prędkością 33 ⅓ rpm, 45 rpm i 78 rpm.

 

Kilka opcji regulacji sprawia, że ramię DP-3000NE idealnie nadaje się do współpracy z szeroką gamą wkładek MM oraz MC. Regulacje obejmują VTA, wagę wkładki, anti-skating (0-3g), a także regulację wysokości.
Możliwość wyboru prędkości 33 1/3 rpm, 45 rpm oraz 78 rpm.

 

Oryginalne ramię Denon w kształcie litery S


Posiada starannie zaprojektowane zakrzywione ramię S-Shape zoptymalizowany kąt śledzenia w dowolnym punkcie płyty. To nowo ulepszone ramię Denon® posiada regulację wagi wkładki, regulację anti-skating (0-3 g) i nowo opracowaną regulację wysokości ramienia (0-9 mm). Zapewnia to pełną elastyczność w dostosowywaniu gramofonu do preferowanych wkładek lub niestandardowej maty.

 

 

 

Pełna regulacja


Kilka opcji regulacji pozwala na użycie szerokiej gamy kartridży MM lub MC. Dzięki 9 mm pionowej regulacji wysokości w podstawie ramienia, można łatwo dostosować pionowy kąt śledzenia.

 

 

 

 

Silnik z napędem bezpośrednim


Łatwy w użyciu z prędkością obrotową, która nie ulega wahaniom, niezależnie od wybranej prędkości lub obciążenia i osiąga pełną prędkość niemal natychmiast. Brak konieczności wymiany starzejącego się paska w przyszłości.

 

 

 

 

 

Akcesoria


Oryginalna głowica Denon® idealnie pasuje do każdej istniejącej wkładki MC Denon. Może być używana z dowolną kompatybilną wkładką MM lub MC. Wkładka nie jest dostarczana

 

 

 

 

 

 

 

 Denon przedstawia nowy flagowy gramofon z napędem bezpośrednim DP - 3000NE - stanowiący ucieleśnienie pasji i dziedzictwa marki

Denon przedstawia nowy flagowy gramofon z napędem bezpośrednim DP - 3000NE - stanowiący ucieleśnienie pasji i dziedzictwa marki

13-09-2023
  Denon przedstawia nowy flagowy gramofon z napędem bezpośrednim DP-3000NE -stanowiący ucieleśnienie pasji i dziedzictwa marki   12 września 2023 roku – Denon, światowej sławy lider w dziedzinie wysokiej jakości komponentów audio, przedstawia gramofon DP-3000NE. Nowy flagowy gramofon z napędem bezpośrednim klasy premium ucieleśnia zaangażowanie firmy Denon w kunszt...