Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

DENON AVC-A1H 15.4 15.4-kanałowy wzmacniacz AV, 260W, 8K Ultra HD, 7 wejść HDMI, HEOS

  • 32 999,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Dzięki 15 kanałom wzmocnienia, naszemu najpotężniejszemu transformatorowi, starannie dobranym podzespołom i mocnej, sztywnej konstrukcji, AVC-A1H obsługuje konfigurację głośników do 9.4.6 i zapewnia profesjonalne wrażenia dźwiękowe w Twoim kinie domowym. Wzmacniacz został zaprojektowany i wyprodukowany w zakładach Denon w Japonii.

 

Doskonałe wrażenia dźwiękowe 3D:

 

Poznaj nowy poziom rozrywki audio 3D z możliwością obsługi głośników w konfiguracji do 9.4.6.

 

Odkryj na nowo swoje kolekcje:

 

Wyjątkowe rozwiązania inżynieryjne pozwala słuchać muzyki i kolekcji filmów jak nigdy dotąd.


Ponad 32 kg mocy:

 

Ważąc ponad 32 kg, A1H dostarcza 210 W mocy na kanał.
Dziedzictwo Denon: Nasz flagowy wzmacniacz oferuje unikalną charakterystykę dźwięku Denon i został starannie dostrojony przez Denon Sound Master.

 

UWOLNIJ 15 KANAŁÓW MOCY


Pierwszy na świecie 15 kanałowy wzmacniacz AV o mocy do 210 W na kanał.

 

 

 

 

NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ I WYDAJNOŚĆ


Największy transformator zasilający, jaki kiedykolwiek stosowaliśmy, oraz nowe, większe kondensatory sprawiają, że AVC-A1H szybko i dynamicznie reaguje na Twoją muzykę, odtwarzając dźwięk zgodnie z zamierzeniami artysty.

 

 

 

 

 

 

KOMPONENTY KLASY HI-FI


Dwukanałowy przetwornik cyfrowo analogowy klasy audiofilskiej dla wszystkich 19 kanałów, masywne, pozłacane terminale głośnikowe, żeliwne nóżki i sztywna konstrukcja chronią przed wibracjami i zakłóceniami, znacznie redukując zniekształcenia dźwięku.

 

 

 

 

TECHNOLOGIA HEOS® BUILT-IN


Przesyłaj muzykę bezprzewodowo do kompatybilnych komponentów obsługujących HEOS z różnych serwisów streamingowych. Dodaj głośniki Denon Home do większej liczby pomieszczeń i steruj nimi za pomocą aplikacji HEOS.

 

 

 


 
Dolby Atmos


Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Ulepsz swoje kino domowe korzystając z konfiguracji głośników 9.4.6, aby uwolnić w pełni immersyjne wrażenia dźwiękowe 3D z treści Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround angażuje wszystkie głośniki, aby tworzyć wrażenia dźwiękowe 3D ze starszych treści. Technologia Dolby Atmos Height Virtualization tworzy wrażenie dźwięku wyższej warstwy nawet bez systemu 5.1.2. Możesz także słuchać utworów muzycznych Dolby Atmos dostępnych w Apple Music, Amazon HD, TIDAL lub z kompatybilnego urządzenia multimedialnego.

 

 
DTS:X


Zawartość audio DTS:X umieszcza dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, tworząc realistyczny, wielowymiarowy dźwięk. Upmixer DTS Neural:X zapewnia lepsze zanurzenie i zwiększony realizm starszych treści. DTS Virtual:X zapewnia immersyjny dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, tworząc wirtualne efekty w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 lub 2.1.

 
IMAX Enhanced


Uzyskaj najwyższą jakość rozrywki w domu dzięki IMAX Enhanced — najnowszej technologii firmy DTS, która wyznacza nowy standard obrazowania, dźwięku, skali i wyrazistości kina domowego. Zobacz wyraźniejsze i jaśniejsze obrazy. Poczuj wciągający, chwytający za serce dźwięk i ciesz się treściami premium zremasterowanymi cyfrowo przez IMAX. Możesz cieszyć się doświadczeniem IMAX Enhanced, zaczynając od konfiguracji głośników 5.1.4. Wymagany jest telewizor lub projektor kompatybilny z IMAX Enhanced.

 
Auro 3D


Auro-3D podnosi jakość kina domowego na niesamowity nowy poziom, dostarczając ekscytację trójwymiarowego dźwięku w muzyce, grach, audycjach i filmach, umieszczając Cię w kokonie realistycznego dźwięku. Zmień swoją istniejącą kolekcję audiowizualną w doświadczenie Auro-3D, dzięki silnikowi upmixu Auro-Matic. Obsługuje konfigurację głośników do 7.1.6 Auro-3D.

 
360 Reality Audio


Zanurz się w dźwięku tak realnym, jakbyś był na koncercie na żywo lub w studiu z nagrywającym artystą. Dzięki 360 Reality Audio muzyka nigdy nie była tak realna. Wybrane komponenty AV firmy Denon mogą odtwarzać dźwięk 360 Reality Audio po podłączeniu urządzenia Google Chromecast do amplitunera AV przez HDMI. Przesyłanie treści 360 Reality Audio z muzycznych serwisów streamingowych nie jest obecnie dostępne. Wkrótce kolejne aktualizacje!

 
Łączność HDMI z ARC/eARC


Obsługa najnowszych technologii na wszystkich wejściach i wyjściach HDMI. ARC (Audio Return Channel) lub eARC (Enhanced Audio Return Channel) ułatwiają odtwarzanie dźwięku z telewizora przez amplituner AV za pomocą pojedynczego połączenia HDMI. eARC zapewnia transmisję dźwięku HD i 3D, taką jak Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio i Dolby Atmos, podczas gdy ARC jest ograniczone do konwencjonalnych formatów dźwięku 5.1 lub PCM.

 
8K / HDCP 2.3


Ciesz się nieskazitelną jakością obrazu 8K na swoim telewizorze lub projektorze 8K. Obsługuje zarówno rozdzielczość 8K, jak i skalowanie treści 4K w górę do 8K. Obsługuje HDCP 2.3, najnowszy standard ochrony przed kopiowaniem, zapewniający spokój ducha podczas odtwarzania treści chronionych przed kopiowaniem.

 
Wspaniałe kolory z HDR 10+


Obsługuje HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), a także Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG oferuje technologię HDR w treści transmisji. Zarówno Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w miarę zmian na ekranie.

 
Dolby Vision


Kompatybilność z Dolby Vision umożliwia cieszenie się zawartością Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora. Dolby Vision to oszałamiająca technologia obrazowania HDR, która zapewnia niezwykłe kolory, kontrast i jasność na ekranie.

 
Gry nowej generacji


Obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), Quick Frame Transport (QFT) i Auto Low Latency Mode (ALLM) zapewnia płynną rozgrywkę bez opóźnień po połączeniu z kompatybilnymi konsolami do gier.

 
Technologia HEOS Built-in


Dzięki technologii HEOS® Built-in Twój wzmacniacz AV może bezprzewodowo przesyłać muzykę do kompatybilnych komponentów HEOS z różnych muzycznych serwisów streamingowych. Konsumenci mogą również bezprzewodowo cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju lub wybierz inną piosenkę dla każdego połączonego pokoju za pośrednictwem różnych źródeł streamingu. Dodaj głośniki Denon Home do większej liczby pomieszczeń i steruj nimi za pomocą aplikacji HEOS.

 
Dźwięk o wysokiej rozdzielczości


Odkryj niesamowitą wierność ścieżek audio w wysokiej rozdzielczości i ciesz się muzyką zgodnie z zamierzeniami artysty. Port USB z przodu obsługuje odtwarzanie dźwięku hi-res do 24-bit/192 kHz z nośników USB. Obsługiwane są formaty audio takie jak MP3, WMA, WAV, MPEG-4/AAC, FLAC i ALAC.

 

 
Asystent konfiguracji Denon


Wielokrotnie nagradzany asystent Denon Setup Assistant zapewnia proste, jasne instrukcje, jak rozpocząć korzystanie. Wystarczy podłączyć wzmacniacz AV do telewizora i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby podłączyć głośniki, wykonać pomiary Audyssey i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dodatkowej wygody wzmacniacz AV automatycznie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu. Możesz także nadać nazwy ręcznie.

 
Pakiety Audyssey premium z technologią korekcji akustyki pomieszczenia


Amplitunery AV firmy Denon wykorzystują pakiet oprogramowania Audyssey EQ do prostej, dokładnej konfiguracji i kalibracji. Za pomocą dołączonego mikrofonu pomiarowego, Audyssey mierzy wszystkie głośniki w kinie domowym i dostraja wzmacniacz AV, aby zapewnić najbardziej płynne i optymalne wrażenia słuchowe w Twoim pokoju. Ten wzmacniacz AV obsługuje technologię korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32. Dostępne są również funkcje Audyssey jak Dynamic EQ i Dynamic Volume.

 

 
Aplikacja Audyssey MultEQ Editor


Korzystając z opcjonalnej aplikacji Audyssey MultEQ Editor możesz przeglądać i dostosowywać ustawienia w celu szczegółowego dostrojenia — co pozwala na bardziej precyzyjne dostosowanie dźwięku do konkretnych problemów w Twoim pokoju i dostosowanie dźwięku do własnych potrzeb oraz preferencji. Dzięki tej wszechstronnej aplikacji możesz w pełni wykorzystać moc Audyssey MultEQ XT32, aby przejąć całkowitą kontrolę nad brzmieniem Twojego kina domowego. Aplikację można kupić w sklepach iOS i Google Play.

 
Technologia przetwarzania AL32


Przetwarzanie AL32, opatentowana technologia przywracania analogowego sygnału firmy Denon, obsługuje częstotliwość próbkowania do 192 kHz i rozszerzenie 32-bitowe we wzmacniaczu. Technologia dokładnie tłumi szumy związane z konwersją cyfrowo analogową, aby odtwarzać sygnały o niskim poziomie z optymalną klarownością, która wydobywa wszystkie subtelne niuanse muzyki. AL32 Processing Multi-Channel oznacza, że technologia jest stosowana na wszystkich kanałach i we wszystkich źródłach wejściowych.

 
Wyjścia i ustawienia subwoofera


Otul się równomiernie rozłożonym, dokładnym basem. Wzmacniacz został wyposażony w maksymalnie cztery wyjścia subwoofera w celu wygładzenia niskich częstotliwości i zapewnienia lepszej dyspersji. Żadnych słyszalnych szczytów ani spadków — tylko potężny, wypełniający pomieszczenie bas. Dostosuj ustawienia subwoofera do swoich preferencji, gdy podłączonych jest więcej niż dwa subwoofery. Wybierz „Standard”, jeśli chcesz równomiernie rozłożyć bas. Wybierz opcję „Directional”, jeśli chcesz, aby bardziej kierunkowe brzmienie basu było płynnie zintegrowane z kanałem głośnikowym znajdującym się najbliżej każdego subwoofera w pomieszczeniu.

 

 
Tryb przedwzmacniacza


Twój wzmacniacz AV Denon może pracować jako doskonały przedwzmacniacz AV z najnowszą łącznością HDMI. Tryb przedwzmacniacza zapewnia czystszą ścieżkę sygnału i większą tolerancję poziomu przesterowania poprzez odłączenie wewnętrznych wzmacniaczy. Dodaj elastyczność wyłączania wybranych kanałów głośnikowych, dzięki czemu możesz użyć wbudowanego wzmocnienia do sterowania kanałami niekrytycznymi, aby uzyskać wyraźniejszą ścieżkę sygnału dla kanałów obsługiwanych przez zewnętrzne wzmocnienie.

 
Możliwość aktualizacji Dirac Live


Interakcja między systemem dźwiękowym a fizycznym układem pomieszczenia ma ogromny wpływ na jakość dźwięku. Dirac Live® Room Correction wykorzystuje najnowocześniejsze, opatentowane algorytmy do analizy i cyfrowej redukcji wpływu akustyki pomieszczenia oraz poprawy wydajności głośników. Wybrane amplitunery i wzmacniacze AV firmy Denon obsługują funkcjonalność Dirac Live. Możesz kupić klucz licencyjny Dirac Live, aby odblokować tą usługę. Odwiedź stronę dirac.com/denon/, aby uzyskać więcej informacji. Możliwość aktualizacji będzie dostępna przez przyszłą aktualizację oprogramowania systemowego

 

 

 

 

 

Najważniejsze cechy:


doskonałe wrażenia dźwiękowe 3D: poznaj nowy poziom rozrywki audio 3D z możliwością obsługi głośników w konfiguracji do 9.4.6
odkryj na nowo swoje kolekcje: wyjątkowe rozwiązania inżynieryjne pozwala słuchać muzyki i kolekcji filmów jak nigdy dotąd
ponad 32 kg mocy: ważąc ponad 32 kg, A1H dostarcza 210 W mocy na kanał
dziedzictwo Denon: nasz flagowy wzmacniacz oferuje unikalną charakterystykę dźwięku Denon i został starannie dostrojony przez Denon Sound Master
ilość wzmacniaczy / kanałów: 15 / 15.4
maksymalna konfiguracja 3D Audio: do 9.4.6
moc na kanał (6 ohm, 1% THD, 1 kanał): 210W x 15ch
obsługiwane formaty 3D Audio: Dolby Atmos, DTS:X, DTS:X Pro, Auro-3D, IMAX Enhanced
zaawansowane przetwarzanie HDMI: upscaling źródła HDMI do 8K/60Hz; 4K/120Hz, HDR10+, ALLM, VRR, QFT
wejścia / wyjścia HDMI: 7 / 3 (inne wideo w strefie 2) - wszystkie 8K
korekcja pomieszczenia: Audyssey MultEQ XT32, LFC, Sub EQ HT, MultEQ App, Dirac Live (przez aktualizację, wymagana licencja)
liczba urządzeń analogowych (odtwarzacz CD, magnetofon): 5 + XLR + Phono
liczba pozostałych urządzeń cyfrowych: optyczny / 2x koncentryczny
Denon Advanced Digital udio Processing: wielokanałowe przetwarzanie AL32
transmisja dźwięku przez Bluetooth: jednoczesne odtwarzanie dźwięku na głośnikach i słuchawkach Bluetooth
liczba wyjść przedwzmacniacza (w tym Subwoofer): 17,4 / 2 strefa 2+3, 4 sub out, RCA i XLR, sub XLR z możliwością przypisania L/C/R
inne: radio internetowe, AirPlay, streaming muzyki, HEOS multiroom
wsparcie dla automatyki domowej: IP Control, RS232, 2x 12V Trigger
pobór mocy: 1100W / Standby 0,1W / CEC 0,5W

 CZAS NA DENON

CZAS NA DENON

19-07-2023
  10 powodów by wybrać nowy amplituner AV Prawdziwi miłośnicy filmów rozumieją, że aby stworzyć bogate środowisko audio i jak najlepiej odtworzyć wrażenia kinowe w zaciszu własnego domu, potrzebujesz wysokiej jakości amplitunera AV. Wszechstronne i bezkompromisowe amplitunery AV wyposażone w najnowocześniejsze technologie i doświadczenie firmy Denon spełniają potrzeby...