Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

CZAS NA DENON

19-07-2023

CZAS NA DENON. WYBIERZ SWÓJ NOWY AMPLITUNER AV

 

10 powodów by wybrać nowy amplituner AV


Prawdziwi miłośnicy filmów rozumieją, że aby stworzyć bogate środowisko audio i jak najlepiej odtworzyć wrażenia kinowe w zaciszu własnego domu, potrzebujesz wysokiej jakości amplitunera AV. Wszechstronne i bezkompromisowe amplitunery AV wyposażone w najnowocześniejsze technologie i doświadczenie firmy Denon spełniają potrzeby zarówno zaawansowanych jak i początkujących entuzjastów kina domowego. Dowiedz się, dlaczego nowy amplituner AV Denon jest najlepszym wyborem, aby naprawdę zanurzyć się w ulubionym filmie lub serialu telewizyjnym.

 

 

 

JESZCZE LEPSZY DŹWIĘK

 


Ciesz się najnowszymi formatami dźwięku 3D
 
Dźwięk przeszedł transformację od formatu 2D – który „tylko” otaczał Cię głośnikami z przodu i z tyłu – do wciągającego, realistycznego dźwięku 3D, wykorzystującego głośniki kanałów wysokości wraz z dekodowaniem Dolby Atmos, DTS: X oraz Auro 3D. Z najnowszymi amplitunerami Denon dźwięk porusza się teraz w trzech wymiarach, dzięki czemu znajdujesz się w samym centrum akcji – zaczynając od filmów, przez sport i gry wideo.

 

 

 

 

Stworzone dla entuzjastów, przez entuzjastów

 


 
Konsekwentnie przesuwamy granice sprzętu audio od ponad wieku i jesteśmy w czołówce technologii kina domowego od czasu wynalezienia amplitunerów AV. Kup amplituner AV Denon, ponieważ będzie Ci służył przez wiele lat, z niesamowitą obsługę klienta i został zbudowany z pasją i precyzją prez ludzi, którym naprawdę zależy na doskonałym dźwięku. Każda nowa generacja amplitunerów AV marki Denon obejmuje setki ulepszanych lub wymienianych podzespołów w celu zwiększenia wydajności, rok po roku, w naszym nieustannym dążeniu do najlepszego w swojej klasie dźwięku.

 

 

 

Zmień swój amplituner, nie swoje wnętrze!


 
Nawet najwyższej jakości produkt będzie brzmiał inaczej w różnych pokojach, niezależnie jak bardzo starannie go skonfigurujesz. Dzięki ogromnej mocy kalibracji Audyssey, służącej do pomiaru i kompensacji pomieszczenia, wbudowanej w każdy amplituner Denon, wystarczy podłączyć dostarczony mikrofon, a następnie system automatycznie wszystko skonfiguruje. Twoje ulubione filmy i programy telewizyjne nigdy nie brzmiały tak dobrze. Ponadto, najwyższej klasy amplitunery Denon, począwszy od modelu AVC-X3800H, można zaktualizować o funkcjonalność DIRAC LIVE. DIRAC LIVE to technologia korekcji akustyki pomieszczenia przeznaczona dla specjalistów w celu precyzyjnego dostrojenia brzmienia do absolutnego maksimum.

 

 

 

 

 

 

DOSKONAŁY OBRAZ​


 
 
Bogatsze kolory i ostrzejszy, jaśniejszy obraz
 
Dzięki większej ilości szczegółów, lepszemu odwzorowaniu kolorów i lepszemu kontrastowi, najnowsze standardy telewizyjne są obsługiwane przez zaawansowane przetwarzanie wideo w najnowszych amplitunerach AV Denon, co pozwala na uzyskanie jeszcze pełniejszego obrazu, a co za tym idzie większego zaangażowania i radości z jego ogladania. A jeśli nadal używasz starszego sprzętu, zwiększą one rozdzielczość wideo do 4K Ultra HD lub nawet 8K, aby wyglądały świetnie na nowym telewizorze!

 

 

 

 

Podkręć swoje oczekiwania

 


 
Przeszliśmy długą drogę od czasów kaset VHS, DVD i zaledwie kilku kanałów telewizyjnych. Amplitunery Denon mogą w pełni wykorzystać Blu-ray, telewizję 4K UHD (Ultra High Definition) i multimedialne serwisy streamingowe, takie jak Amazon Prime, Disney+ i Netflix. Co więcej, nowe amplitunery AV umożliwiają zbudowanie najlepszego kina domowego 4K na dzień dzisiejszy i zapewniają komfort, że Twój system jest gotowy na 8K, kiedy tylko zechcesz. Od sportu po filmy i ulubione programy, amplitunery Denon zawsze maksymalizują Twoje wrażenia. Granie w gry nigdy nie było tak ekscytujące, ciesz się obrazem i otaczającym dźwiękiem w doskonałej synchronizacji.

 

 

 

 

Cyfrowa ośmiornica


 
Dzięki maksymalnie 7 wejściom HDMI, najnowszej generacji amplitunery AV Denon mogą obsługiwać wszystkie cyfrowe źródła wideo, od odbiorników satelitarnych i kablowych po komputery i systemy gier. Są one gotowe do obsługi wszystkich genialnych formatów wideo, w tym HDR10+, HLG i Dolby Vision. Nie musisz się martwić o techniczną stronę tego, co oglądasz – jako serce Twojego domowego systemu rozrywki, nasze nowe amplitunery AV obsługują najnowszą specyfikację HDMI.

 

 

 

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WRAŻEŃ​ 
Uwolnij swoją muzykę!
 
Nasze najnowsze amplitunery AV, zrodzone z ponad stuletniego doświadczenia w technologiach audio, nadadzą niesamowite brzmienie Twojej muzyce. Nie tylko mogą odtwarzać utwory z odtwarzacza CD, DVD lub Blu-ray, ale także mogą łączyć się z domowym komputerem lub lokalną biblioteką muzyczną na dysku sieciowym, mogą również powiększyć bieżącą bibliotekę muzyki, oferując dostęp do niemal nieograniczonej liczby utworów muzycznych z serwisów streamingowych online, takich jak Amazon Music, Deezer i Spotify i wielu innych. Możesz nawet streamować muzykę bezpośrednio z telefonu za pomocą Apple Airplay 2 lub Bluetooth.

 

 

 

 

 

Twoja muzyka we wszystkich pokojach


 
Najnowsze amplitunery Denon to potrafią. I wiele więcej! Dzięki bezprzewodowej technologii HEOS firmy Denon zaimplementowanej w wielu produktach Denon. Umożliwia ona strumieniowe odtwarzanie muzyki z wielu serwisów online, a nawet przesyłania dźwięku z telewizora bezpośrednio do dowolnego urządzenia z technologią HEOS Built-In. Możesz grupować urządzenia HEOS Built-in, takie jak bezprzewodowe głośniki Denon Home, soundbary, systemy muzyczne, a nawet wybrane wzmacniacze HiFi, aby bezprzewodowo udostępniać muzykę w wielu pokojach. System jest szybki i łatwy w konfiguracji, a wszystko może być kontrolowane za pomocą bezpłatnej aplikacji HEOS na telefonie lub po prostu za pomocą głosu i urządzenia Alexa Echo.

 

 

 

 

Łatwe w konfiguracji po polsku, jeszcze łatwiejsze w użyciu


 
Dzięki maksymalnie 7 wejściom HDMI, najnowsze amplitunery AV Denon obsługują wszystkie cyfrowe źródła wideo, od odbiorników satelitarnych i kablowych po komputery i skonsole do gier. Są one gotowe na wszystkie genialne formaty wideo, w tym HDR10+, HLG i Dolby Vision. Nie martw się o techniczną stronę tego, co oglądasz – amplitunery AV obsługują najnowszą specyfikację HDMI. Polskie menu ekranowe i Kreator Ustawień z graficznym interfejsem użytkownika bedą też ułatwieniem.

 

 

 

 

 

Zaprojektowane z myślą o trwałości

 


 
Celem firmy Denon zawsze było tworzenie lepszej przyszłości poprzez zapewnianie najwyższej jakości doświadczeń audio oraz wizualnych. Marka dąży do tego, aby wiodące technologie były dostępne dla wszystkich. Na całym świecie Denon jest znany z dostarczania produktów o wysokiej wydajności, zaprojektowanych tak, aby uczynić życie łatwiejszym i przyjemniejszym. Poza tym, są one zaprojektowane tak, aby były trwałe, brzmiały spektakularnie i były nieskończenie kompatybilne. Przede wszystkim jednak Denon chce, aby ich produkty ekscytowały i pomagały w doświadczaniu muzyki i filmów w sposób, o jakim nigdy nie myślałeś, że jest to możliwe.

 

 

 

Jak wybrać odpowiedni model amplitunera AV?

 

 

 

 

 

Zależy to od wielkości przestrzeni rozrywkowej, liczby urządzeń i głośników, które chcesz podłączyć, oraz funkcji, z których chcesz skorzystać (niektóre funkcje mogą zwiększyć immersję dźwięku, na przykład Dolby Atmos lub IMAX Enhanced). Większe przestrzenie wymagają większej mocy, aby odpowiednio wypełnić pomieszczenie dźwiękiem. Musisz także zastanowić się, ile chcesz wydać. Denon oferuje szeroką gamę legendarnych amplitunerów AV na każdą kieszeń.

 

Nasz podstawowy model, Denon AVR-X1700H oferuje 145 watów mocy dla maksymalnie siedmiu głośników, co wystarczy do większości typowych pomieszczeń mieszkalnych. Wybierz Denon AVR-X2800H, a uzyskasz więcej mocy i lepszą łączność. Dodanie drugiego wyjścia HDMI jest idealne do obsługi telewizora i projektora lub dwóch ekranów w tym samym pomieszczeniu lub do przesyłania dźwięku i obrazu do drugiego pokoju. Jeśli potrzebujesz jeszcze większej wydajności, rozważ Denon AVC-X3800H. Poczujesz moc 180 watów z maksymalnie dziewięciu głośników obsługujących najnowszą specyfikację IMAX Enhanced i Auro-3D.

 

Najlepszy amplituner AV to taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w zakresie rozrywki. Wybierz model, który ma wystarczającą liczbę kanałów, oczekiwaną moc i który pasuje do wybranej przestrzeni rozrywkowej. Powinieneś wybrać amplituner wykonany przez renomowaną markę, która cieszy się świetnymi opiniami klientów i oferuje niesamowitą jakość. Idealnie byłoby, gdyby ta marka miała długą historię w branży, podobnie jak dziedzictwo Denon trwające ponad sto lat.

 

 

Wybierz amplituner Denon dla Ciebie

 

 

 

Polecane produkty