Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Bluesound Professional PRO HUB - bezprzewodowy adapter źródeł audio

  • 2 499,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Sieciowy dźwięk dla Twojej firmy

 


Bluesound Professional to pierwszy na świecie nowoczesny ekosystem dystrybucji muzyki w przestrzeniach komercyjnych. Obejmuje komponenty, od źródeł strumieniowych po głośniki, aby ułatwić projektowanie, instalację, konfigurację i użytkowanie kompletnych systemów muzycznych w instalacjach od jednej strefy do dużych obiektów wielostrefowych.

 

 

Bluesound Professional HUB to wszechstronne akcesorium sieciowe, które umożliwia podłączenie zarówno analogowych, jak i cyfrowych urządzeń audio do ekosystemu BluOS w celu przesyłania strumieniowego w sieci. Użytkownicy mogą używać HUB-a do odtwarzania źródeł dźwięku, takich jak telewizory i biznesowe odtwarzacze muzyki, w jednej lub wielu strefach instalacji, bez ograniczeń związanych z przewodami i fizyczną bliskością.

Podłącz telewizor do wejścia HDMI eARC koncentratora, aby udostępniać dźwięk telewizora w sieci BluOS
Pięć opcji wejść: HDMI eARC, koncentryczne, cyfrowe optyczne, stereofoniczne analogowe i przedwzmacniacz gramofonowy  zapewniają elastyczność źródła i przesyłania strumieniowego
Odtwarzaj jednocześnie jeden analogowy i jeden cyfrowy strumień do dowolnego odtwarzacza Bluesound Professional lub BluOS w sieci
Połącz się z siecią za pomocą dwuzakresowego Wi-Fi lub Gigabit Ethernet
Łatwo wybierz HUB jako źródło dźwięku za pomocą aplikacji BluOS
Zasilany przez USB-C

 

 

Cechy:

 

kompaktowa konstrukcja
sieciowe współdzielenie źródeł dźwięku z BluOS
3 wejścia cyfrowe (optyczne, COAX, HDMI eARC)
2 wejścia analogowe (liniowe, MM Phono)
możliwość jednoczesnego korzystania z 1 wejścia cyfrowego i 1 analogowego
możliwość wykorzystania do 4 HUB-ów w jednej sieci
dwuzakresowe WiFi i Gigabit Ethernet
zasilany przez USB-C
łatwa konfiguracja i kontrola
wysoka wydajność

 

Rodzina urządzeń Bluesound


 
Sterowanie przez aplikację android/iOS
Dystrybucja muzyki w przestrzeniach komercyjnych
Komponenty pozwalające na konfigurację i dopasowanie do instalacji
Zarówno do małych instalacji jak i wielostrefowych obiektów
Strumieniowanie muzyki z popularnych serwisów streamingowych (Spotify, Tidal itp.)
Odtwarzanie muzyki z pamięci lokalnej
Możliwość odtwarzania komunikatów zaplanowanych z kalendarza
Dedykowane oprogramowanie BluOS pozwalające na zarządzanie urządzeniami i strefami

 


SOUNDMACHINE - serwis streamingowy pozwalający na legalne odtwarzanie muzyki w celach komercyjnych

 

 

BluOS Controller to uniwersalny pilot do wszystkich bezprzewodowych systemów muzycznych wysokiej rozdzielczości obsługujących BluOS, takich jak Bluesound, NAD Electronics, Bluesound Professional i DALI. Połącz ze sobą wiele systemów obsługujących BluOS, aby cieszyć się muzyką w doskonałej synchronizacji w każdym pomieszczeniu w domu. Uzyskaj dostęp, przesyłaj strumieniowo i słuchaj dowolnego utworu z dowolnego miejsca — strumieniowych usług muzycznych, współdzielonej biblioteki muzycznej lub dowolnego innego miejsca, w którym jest przechowywana Twoja muzyka. Dostroić się do internetowych stacji radiowych i podcastów nadawanych z dowolnego miejsca na świecie. Co najważniejsze, rób to bezprzewodowo, bezpośrednio ze smartfona, tabletu lub laptopa, bez opóźnień i utraty jakości dźwięku.

 

 

 

 

 

 

Dostępny na tablety i telefony z systemem iOS, kontroler BluOS to wszystko, czego potrzebujesz, aby skonfigurować i słuchać muzyki na bezprzewodowym systemie muzycznym obsługującym BluOS.

 

 

Posłuchaj całej muzyki, jaką kiedykolwiek nagrano

 


Dzięki produktom Bluesound Professional możesz natychmiast uzyskać dostęp i przesyłać strumieniowo miliony utworów z istniejących serwisów muzycznych, dostroić się do ulubionych internetowych stacji radiowych i podcastów lub słuchać kolekcji muzycznych przechowywanych na smartfonie, tablecie lub laptopie. Po prostu stuknij muzykę, której chcesz słuchać w aplikacji BluOS, a produkt obsługujący technologię Bluesound Professional stanie się sercem Twoich wrażeń słuchowych.


Dzięki SoundMachine w Ameryce Północnej użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo wyselekcjonowane treści – algorytmicznie lub przez ludzi – z opłaconymi wszystkimi prawami. Jedna miesięczna opłata i gotowe. Wysyłanie wiadomości i planowanie pozwalają na odtwarzanie zróżnicowanych treści przez cały dzień – maksymalizując efektywność i minimalizując frustrację pracowników. Business Premium umożliwia płatny dostęp do milionów utworów z katalogu Napstera.

 

Wyselekcjonowane strumienie

 

Zbuduj muzyczną atmosferę dostosowaną do swoich potrzeb. W miarę upływu dnia zmienia się przepływ klientów, a muzykę w tle można zaprogramować tak, aby odpowiadała wzorcom ruchu w sklepie. Dopasuj transmisje do różnych miejsc w firmie, takich jak lobby hotelowe, bar, patio lub główna jadalnia, i pomiń muzykę z treściami dla dorosłych i zapobiegaj przerwom.

 

Niestandardowe wiadomości

 

Stymuluj sprzedaż lub wpływaj na zachowania w sklepie, wprowadzając komunikaty promocyjne i strategiczne, które pojawiają się w określonych porach lub w określonych odstępach czasu.

 

 

Więcej kontroli

 

Programuj treści w różnych lokalizacjach detalicznych dzięki scentralizowanemu sterowaniu i zapewnij mniej powtarzających się utworów oraz wysokiej jakości dźwięk cyfrowy przy minimalnych różnicach głośności między utworami. Bezpiecznie zapobiegaj manipulowaniu przez pracowników lub klientów strategicznie wybraną zawartością audio.

 

Łatwość użycia

 

Przyjazne dla użytkownika interfejsy oraz bezproblemowa integracja sprzętu i oprogramowania sprawiają, że uzyskanie idealnej listy odtwarzania dla każdej firmy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Użytkownicy nie potrzebują już ogromnej wiedzy muzycznej, aby stworzyć wspaniałą atmosferę

 

 

Niekończące się opcje treści

 

Subskrypcje biznesowego serwisu muzycznego zapewniają nie tylko dostęp do obszernych katalogów treści, ale także brak reklam i spikerów. Jest to szczególnie korzystne dla branży hotelarskiej, takiej jak bary, restauracje, hotele i spa, które chcą stworzyć bezproblemową, wciągającą i markową atmosferę, aby przyciągnąć klientów.

 

 

To jest legalne

 

Odtwarzanie muzyki dla grupy ludzi w sklepie, restauracji lub innym miejscu publicznym kwalifikuje się jako występ publiczny, a zatem firma jest zobowiązana do uiszczenia opłaty licencyjnej na rzecz artysty. Korzystając z biznesowej usługi muzycznej, zarówno opłaty za licencje na treści (globalnie), jak i opłaty za organizację praw do wykonywania utworów (tylko w Ameryce Północnej) są pokrywane w cenie usługi, co pomaga w legalnym odtwarzaniu muzyki i unikaniu kosztownych problemów lub procesów sądowych.

 


 

 

 

• Przesyłaj muzykę do dowolnego istniejącego systemu stereo obsługującego BluOS, głośników przewodowych lub głośników bezprzewodowych.
• Przeglądaj, uzyskuj dostęp i słuchaj muzyki z wielu strumieniowych serwisów muzycznych, internetowych stacji radiowych lub z własnej biblioteki.
• Kontroluj muzykę bezprzewodowo z dowolnego miejsca w domu za pomocą smartfona lub tabletu.
• Odtwarzaj jednocześnie inną muzykę w każdym pokoju lub przesyłaj ulubioną muzykę w idealnej synchronizacji do każdego głośnika i odtwarzacza z obsługą BluOS w Twoim domu.
• Umieść głośniki i odtwarzacze z obsługą BluOS w dowolnym miejscu w domu i łatwo połącz się z domową siecią Wi-Fi dzięki samouczkom konfiguracji i wsparciu.

Dowiedz się więcej o BluOS na https://apps.apple.com/ca/app/bluesound/id566668472

 

 

 

Bezproblemowa integracja z systemami sterowania


Profesjonalne produkty Bluesound są zaprojektowane do sterowania za pomocą szerokiej gamy urządzeń. Natywny BluOS umożliwia sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych Mac/PC lub iOS/Android. Bluesound Professional CP100 zapewnia prosty, elegancki interfejs sterowania do montażu na ścianie. Wreszcie, produkty Bluesound Professional pozwalają na elastyczną i wydajną kontrolę z systemów sterowania innych firm, a interfejsy istnieją dla wszystkich wiodących na rynku systemów.

 

 

 

 

Nasze produkty

 


Bluesound Professional to gama urządzeń stworzonych do projektowania i instalacji kompletnych komercyjnych systemów audio, zdolnych do odtwarzania i sterowania muzyką z szerokiej gamy usług strumieniowych oraz cyfrowych plików muzycznych przechowywanych lokalnie lub w sieci. Systemy mogą być zarówno małymi, jednostrefowymi instalacjami, jak i dużymi, elastycznymi, wielostrefowymi i wielofunkcyjnymi instalacjami w dowolnym środowisku hotelarskim lub biznesowym. Urządzenia Bluesound Professional mogą tworzyć kompletne systemy i są dostępne w następujących kategoriach:

 

Streamery sieciowe

 


Sercem ekosystemu Bluesound Professional jest szereg jedno- i wielostrefowych streamerów sieciowych. Dzięki sprawdzonemu systemowi operacyjnemu BluOS w celu uzyskania dostępu do prawie 20 platform streamingowych i internetowych stacji radiowych, te streamery umożliwiają również dostęp zarówno do podłączonych do sieci, jak i lokalnych urządzeń pamięci masowej zawierających Twoje biblioteki muzyczne. Streamery Bluesound Professional są dostępne ze zintegrowanymi wzmacniaczami mocy i bez nich, przy czym te pierwsze są używane w nowych instalacjach, a te drugie umożliwiają łatwe podłączenie do istniejących systemów.

 

 

Głośniki montowane


Aktywne głośniki, w tym streamery BluOS, umożliwiają całkowicie zintegrowane systemy, całkowicie eliminując potrzebę stosowania stojaków na sprzęt.

 

 

Wzmacniacze komercyjne


Bluesound Professional oferuje wielokanałowe komercyjne wzmacniacze audio, skutecznie redukując rozmiar i złożoność wzmocnienia nawet w największych instalacjach.

 

 

Kontrolery

 


Oprócz dostępu za pomocą komputerów lub urządzeń mobilnych i interfejsów do wiodących systemów sterowania innych firm, Bluesound Professional oferuje również dedykowane, eleganckie, intuicyjne kontrolery do montażu na ścianie, dzięki którym sterowanie systemami jest niezwykle proste.Przedstawiamy głośniki sufitowe Bluesound BCS250 i BCS300

Przedstawiamy głośniki sufitowe Bluesound BCS250 i BCS300

20-06-2023
  INFOCOMM 2023, Orlando, Floryda, 08 czerwca 2023 r. – Bluesound Professional, rozproszony ekosystem audio premium dla przestrzeni komercyjnych, z radością ogłasza dwa nowe wszechstronne głośniki sufitowe na targach Infocomm 2023 przed ich publiczną premierą. BCS250 i BCS300 to pasywne i aktywne głośniki sufitowe PoE, które można zainstalować jako głośniki sufitowe lub z...
Bluesound Professional to połączenie sprzętu i oprogramowania stworzonego specjalnie z myślą o wysokiej jakości dźwięku sieciowym w sklepach detalicznych, barach, restauracjach, hotelach, siłowniach i innych zastosowaniach komercyjnych

Bluesound Professional to połączenie sprzętu i oprogramowania stworzonego specjalnie z myślą o wysokiej jakości dźwięku sieciowym w sklepach detalicznych, barach, restauracjach, hotelach, siłowniach i innych zastosowaniach komercyjnych

15-02-2023
  Bluesound Professional oferuje wszechstronność sposób na włączenie muzyki przesyłanej strumieniowo do komercyjnej instalacji. Połączenie sprzętu i oprogramowania, zestaw streamerów, wzmacniaczy, głośników, kontrolerów i akcesoriów Bluesound Professional zapewnia łatwy w instalacji, rozszerzalny i bezkonfliktowy dźwięk sieciowy do sklepów detalicznych, restauracji,...
Bluesound Professional

Bluesound Professional

10-01-2023
  Przestawiamy Bluesound HUB. To niezwykle wszechstronne akcesorium sieciowe łączy się bezpośrednio z różnymi źródłami dźwięku i wprowadza je do ekosystemu BluOS, umożliwiając strumieniowanie praktycznie każdego źródła, w dowolnym miejscu.Urządzenie jest stworzone dla miłośników muzyki. HUB łączy analogowe i cyfrowe urządzenia audio z ekosystemem BluOS do streamingu...