Bluesound Professional

10-01-2023

Marka Bluesound Professional przedstawia produkt siostrzanej firmy Bluesound, który dobrze łączy się z profesjonalną linią produktów i BluOS™. 

 

Przestawiamy Bluesound HUB. To niezwykle wszechstronne akcesorium sieciowe łączy się bezpośrednio z różnymi źródłami dźwięku i wprowadza je do ekosystemu BluOS, umożliwiając strumieniowanie praktycznie każdego źródła, w dowolnym miejscu.Urządzenie jest stworzone dla miłośników muzyki. HUB łączy analogowe i cyfrowe urządzenia audio z ekosystemem BluOS do streamingu sieciowego, umożliwiając słuchanie bez ograniczeń z dowolnego źródła muzyki w całym budynku.HUBmożna podłączyć do sieci za pomocą dwupasmowego Wi-Fi lub przewodowego gigabitowego Ethernetu. Zasilany przez złącze USB-C, wysokiej jakości przedwzmacniacz z ruchomym magnesem i konstrukcja o szerokim paśmie przenoszenia oznacza,że możesz strumieniować między innymi nagrania zpłyt winylowych bezprzewodowo bez utraty jakości odtwarzania.

 

 

 

 

 

KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA.HUB

 

został zaprojektowany tak, aby bezproblemowo wtopić się w każde środowisko dzięki swojemu kompaktowemu kształtowi. Wysokość 1U I 1/3 szerokości w szafie rack zapewnia elegancki wyglądsystemu. Gniazda montażowe z czterema otworami na klucz umożliwiają cztery różne opcje ustawienia i łatwe zarządzanie kablami.

 

WIELE WEJŚĆ ŹRÓDŁOWYCH. HUB

 

jest kompatybilny zniemal każdym wejściemaudio, w tym HDMI ARC dla audio, Coax, Digital Optical i Stereo Analog, więc masz mnóstwo opcji, gdy potrzebujesz podłączyć źródła muzyki do sieci BluOS.

 

ŁATWA KONFIGURACJA, ŁATWA KONTROLA.

 

Każdy HUB może zarządzać dwoma źródłami jednocześnie (jedno analogowe, jedno cyfrowe). Możesz dodać do czterech urządzeń HUB do jednej sieci za pomocą prostego kreatora konfiguracji w BluOS App. Łatwo kontroluj wszystkie swoje głośniki i źródła poprzez BluOS App na smartfonie, tablecie lub komputerze stacjonarnym.

 

WYSOKA WYDAJNOŚĆ.HUB

 

zapewnia bezkompromisową jakość dźwięku. Wybierz pomiędzy dwupasmowym Wi-Fi lub przewodowym połączeniem Gigabit ethernet, aby uzyskać stabilną wydajność sieciowego audio.

 

ZASILANY PRZEZ USB-C.

 

Uniwersalne połączenie USB-C typu plug and play sprawia, że zasilanie HUBa jest łatwe i wydajne. Dzięki temu, że potrzebny jest tylko niewielki zewnętrzny zasilacz, HUB ma więcej miejsca na dedykowane wejścia audio, co zwiększa jego użyteczność i wszechstronność, a jednocześnie stwarza więcej możliwości łatwego udostępniania źródeł sieciowych.

 

 

ŁĄCZNOŚĆ Z WIELOMA POMIESZCZENIAMI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Zapytaj nas, jak możesz dodać bezproblemowe strumieniowe przesyłanie muzyki do swojej firmy/domu/apartamentu.

Zadzwoń teraz  +48607615717

Polecane produkty