Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Benq BH2801 28″ Wyświetlacz Stretch Wbudowany system Android

  • 12 164,00 zł
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 


Przyciągające wzrok urządzenie Signage do każdego pomieszczenia


Wyświetlacze Stretch firmy BenQ są najlepszym wyborem dla operatorów detalicznych, którzy chcą zoptymalizować powierzchnię sklepową w celu zwiększenia przychodów z promocji tzw. ostatniej mili. Każdy wyświetlacz Stretch jest dostarczany w pakiecie z ekskluzywnym oprogramowaniem X-Sign do zarządzania urządzeniami Signage firmy BenQ. Oprogramowanie X-Sign ułatwia projektowanie, wyświetlanie i zastępowanie dynamicznych treści, takich jak filmy czy przewijany tekst, które są bardziej wydajne niż statyczne reklamy. Co ważniejsze, wyświetlacze Stretch firmy BenQ zapewniają idealne połączenie funkcji sprzętowych. Urządzenie BenQ Stretch, zaprojektowane specjalnie do instalacji na półkach sklepowych, doskonale pasuje do wielu konfiguracji w handlu detalicznym. Jednocześnie wbudowany system Android oznacza, że wyświetlacze BenQ Stretch są prawdziwymi wielofunkcyjnymi urządzeniami typu Plug-and-Play — nie wymagają zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego, głośników zewnętrznych ani nieestetycznych kabli. Ponadto powlekane szkłem ekrany antyrefleksyjne nadają wyświetlaczom Stretch modny urok, który płynnie integruje się z działalnością butików i handlem detalicznym wysokiej klasy.

 

Uniwersalne urządzenie, uporządkowane rozwiązanie

 

Wbudowany system Android


Wbudowany system Android oznacza, że BenQ BH2401 jest gotowy do pracy od razu po podłączeniu. Nie ma potrzeby podłączania go do komputera lub innego urządzenia w celu obsługi treści, a wbudowane głośniki zaspakajają potrzeby audio. W przypadku uniwersalnego monitora BH2401 nie ma konieczności ukrywania kabli, a urządzenie doskonale mieści się na półkach i eliminuje bałagan.


Złącze USB Plug & Play


Prosta funkcja plug-and-play monitora BH2401 umożliwia dostęp i odtwarzanie plików multimedialnych bezpośrednio z pamięci USB. Wyświetlacz BH240, niewymagający połączenia z komputerem PC ani skomplikowanej konfiguracji za pomocą kabli, zapewnia kompleksowe wrażenia przy całkowicie bezproblemowej instalacji.

 

Elastyczna instalacja


Charakteryzujący się długą i wąską konstrukcją wyświetlacz BH2401 może idealnie wpasować się w przednią część półki i wywierać duży wpływ przy niewielkim wykorzystaniu przestrzeni. Poprzez zastąpienie zwykłych metek cenowych treścią audio i wideo BH2401 przyciąga uwagę klientów i zwiększa sprzedaż.

 

 

 

Elegancka, trwała obudowa wyświetlacza

 

Szkło antyrefleksyjne
Wyświetlacz BenQ BH2401jest pokryty wysokowydajnym szkłem antyrefleksyjnym, które zapewnia żywy i czysty obraz. Za sprawą pięknego wzornictwa, dzięki któremu urządzenie wygląda jak integralna część półek, na których jest umieszczone, wyświetlacz BH2401 stwarza wyjątkową atmosferę najwyższej jakości w sklepach detalicznych i wzmacnia pozycję marki.
*Zdjęcie przedstawia wyświetlacz BH2801. Funkcja wbudowana w modelach: BH2401/ BH3501/ BH2801/ BH3801.

 

 

Wysoka jasność


Przy jasności 1000 nitów można nadal zapewnić uderzające kolory i klarowność nawet w jasno oświetlonym otoczeniu, dzięki czemu monitor BH2401 w pełni nadaje się do zastosowań wewnętrznych i półzewnętrznych.

 

 

 

 


Ciągłe działanie 24/7


Żywotność wynosząca 55 000 godzin oraz pełna wydajność sprawiają, że monitor BH2401 jest znacznie bardziej ekonomiczny niż inne modele wyświetlaczy konsumenckich. Zbudowany specjalnie do zastosowań biznesowych z zaawansowaną technologią paneli, wyświetlacz BH2401 zapewnia niezawodne wieloletnie działanie przez 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu.Bezbłędne wyświetlanie w widoku krajobrazowym i portretowym

 


W odróżnieniu od innych monitorów dostępnych na rynku wyświetlacze BenQ z serii Stretch są tak skonstruowane, aby zapewnić nieskazitelny widok w pionie i w poziomie. Taki wybór pomiędzy instalacją pionową i poziomą znacznie zwiększa elastyczność podczas projektowania i aranżacji sklepów.

 

 

Zintegrowane oprogramowanie X-Sign 2.0 z szablonami do tworzenia treści dostosowanych do wyświetlaczy Stretch

 

X-Sign Designer
Oprogramowanie X-Sign 2.0 BenQ sprawia, że projektowanie treści do urządzeń prezentujących oznakowanie staje się łatwiejsze. Monitor BH2401 jest wyposażony w ekskluzywne oprogramowanie X-Sign firmy BenQ oferujące szablony do tworzenia treści, które są specjalnie dostosowane do długich i wąskich wyświetlaczy Stretch, ułatwiając operatorom szybkie projektowanie i wdrażanie nowych materiałów promocyjnych. Szablony umożliwiają również operatorom dodawanie do materiałów marketingowych obrazów, filmów i przewijanego tekstu. Szablony o przedłużonym formacie pozwalają operatorom łatwo tworzyć treści marketingowe, a możliwość wzbogacania materiałów o treści multimedialne przyczynia się do zwiększenia zysków sklepu.

 

 

 

 

 


Natychmiastowe aktualizacje cen


Aktualizacja cen i innych zmiennych treści jest łatwa. Operatorzy muszą jedynie zmodyfikować scentralizowany plik .csv w chmurze.Komunikaty w czasie rzeczywistym

 

Oprogramowanie X-Sign umożliwia operatorom wysyłanie komunikatów do sieci wyświetlaczy w czasie rzeczywistym w celu szybkiego wywołania efektu.


Interakcja i analiza za pomocą kodów QR


X-Sign umożliwia operatorom umieszczanie kodów QR, które podczas skanowania oferują klientom najnowsze informacje promocyjne. Oprogramowanie X-Sign daje również możliwość analizy kodu QR, dzięki której operatorzy mogą sprawdzić, kiedy i gdzie klienci sprawdzają treści. Analiza ta może pomóc operatorom w szybkim dostosowaniu ofert do zainteresowań klientów.Transmisja strumieniowa YouTube na żywo na wielu wyświetlaczach

 


Dzięki oprogramowaniu X-Sign operatorzy mogą w czasie rzeczywistym zamieszczać na urządzeniach Smart Signage transmisje YouTube na żywo dotyczące nowych produktów, co sprawia, że ich promocja jest szybka i łatwa. 

 

 

Scentralizowane zdalne zarządzanie wyświetlaczami

 


Intuicyjny interfejs X-Sign ułatwia operatorom monitorowanie i zarządzanie wszystkimi zdalnymi wyświetlaczami z centralnej lokalizacji poza siedzibą firmy. Dzięki oprogramowaniu X-Sign operatorzy mogą w czasie rzeczywistym wyświetlać zakładki dotyczące wydajności wyświetlacza i otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o wszelkich problemach. Wykonujące wiele funkcji oprogramowanie X-Sign umożliwia również operatorom sprawdzanie treści odtwarzanych na poszczególnych wyświetlaczach, zarządzanie aktualizacjami, ponowne uruchamianie wyświetlaczy oraz zarządzanie włączaniem/wyłączaniem ekranów i ustawieniami głośności.

 

Bezproblemowe zarządzanie wyświetlaczem


Dzięki funkcjom w chmurze BenQ DMS połączył informacje o urządzeniach, zarządzanie i aktualizację OTA (Over-the-Air), aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla podniesienia Twojej produktywności.

 


Informacje o urządzeniu i zarządzanie

 


Zdalnie steruj wyświetlaczami za pomocą DMS Cloud przez Internet. Jest to skuteczny sposób na obniżenie TCO (całkowitych kosztów utrzymania) i zużycia energii w Twojej firmie.


Zarządzanie aplikacjami


Zainstaluj aplikacje Android™ dla wybranych wyświetlaczy za pośrednictwem naszego serwera w chmurze. DMS Cloud ma na celu zaoszczędzenie kłopotów związanych z powtarzalną ręczną instalacją.


Aktualizacje przez sieć bezprzewodową (OTA)


Uaktualnij najnowsze oprogramowanie sprzętowe BenQ dla Twoich wyświetlaczy za pomocą naszego centrum aktualizacji OTA (sieciowo) i zapewnij ich bezproblemowe działanie przez cały czas.

 

Więcej funkcji


DMS Local
DMS Local to oprogramowanie do zarządzania informacjami i urządzeniami oparte na systemie operacyjnym Windows. Użytkownicy, którzy chcą zdalnie sterować wyświetlaczami za pośrednictwem sieci LAN, mogą pobrać oprogramowanie DMS Local dla swojej sieci urządzeń.


Oprogramowanie MDA (Multiple Display Administrator)


Użytkownicy, którzy chcieliby zdalnie sterować wyświetlaczami przez RS232, mogą pobrać oprogramowanie MDA dla swojej sieci urządzeń.

 

Specyfikacje


Panel Przekątna ekranu 28"
Podświetlenie / Źródło światłaE-LED
Kontrast (Typowy)3000:1
OrientacjaLandscape / Portrait
Czas pracy (godzin/dzień)24/7
Obszar aktywny (mm)699.4 x 133.0 mm
Rozdzielczość (pikseli)1920 x 360
Jasność (Typowa)1000 nits
Czas pracy źródła światła (typowo) 55,000hrs
Współczynnik proporcji16:3
PlatformaSystem operacyjnyAndroid
Pamięć operacyjna (GB)2GB
Dysk (GB)32GB
GlassTempered GlassNo
ZłączaHDMI In/Outx1 / N/A
RJ45 Port In/Outx1 / N/A
USB Port (Type A)x2 / N/A
RS232 In/Outx1 / N/A
Internal Speaker (Amp)1W x 2
Parametry mechaniczne Waga (bez / z opakowaniem) (kg)4.3kg / 7.1kg
Wymiary (Szer. × Wys. × Głęb.) (mm)725.8 x 159.4 x 42.5 mm
Szerokość ramki (góra/dół/lewo/prawo) (mm)13.2 / 13.2 / 13.2 / 13.2 mm
Montaż ścienny (VESA) (mm)400 x 100 (4 holes) 4 - M4 x 10L
Środowisko pracyTemperatura pracy (°C)0°C ~ 50°C
Temperatura przechowywania-25°C ~ 60°C
JęzykiJęzyki menu OSDEnglish / French / German / Dutch / Polish / Russian / Czech / Danish / Swedish / Italian / Romanian / Finnish / Norwegian / Greek / Hungarian / Spanish / Portuguese / Traditional Chinese / Simplified Chinese / Arabic / Japanese / Thai / Persian / Vietnamese / Korean (25 Languages)
SW supportX-Sign (Please check X-Sign website for detailed compatibility information)Yes
Multiple Display Control (MDA) SupportYes
Akcesoria Pilot zdalnego sterowaniaYes
Kabel zasilający (zależny od regionu)Yes
Instrukcja szybkiego uruchomieniaYes
Instrukcja użytkownika (plik elektroniczny)Yes
Kabel HDMIYes
Kabel RS232 /Kabel RS232 LoopYes / No
ZasilanieAC/DC InDC
Napięcie100V ~ 240V, 50Hz / 60Hz
Moc (typowo/czuwanie)20W/ < 0.5W