Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

Adeo Rugby Plus Tensio Wymiar pow. aktywnej 162x91cm 16: 9 Dedykowany do instalacji kina domowego oraz prestiżowych instalacji biznesowych.

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 25240
  • Producent: Adeo Screen

  • Historia ceny
  • 6 467,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Ten model ekranu projekcyjnego został stworzony z myślą o instalacjach mieszkaniowych, w których wzornictwo oraz dbałość o szczegóły są szczególne wymagane.


W wersji napinanej (Tensio Classic) ekrany Rugby PLUS są idealnym rozwiązaniem łączącym estetykę, funkcjonalność i parametry techniczne.
System Tensio Classic wykorzystuje elastyczne linki napinające przewleczone przez oczka, tworząc krzywiznę powierzchni projekcyjnej, która zapobiega powstawaniu fal i marszczeń oraz zapewnia krawędzie bez zagnieceń. Czarne ramki (standard) są dostępne w wymiarach 50mm oraz 70 mm, opcja bez ramek jest dostępna na życzenie klienta.

 

 

Format:  16 : 9
Wymiar pow. aktywnej (wersja bez obramowania)  [cm/cale]: 162 x 91 / 73″
Wymiary kasety (dł. x wys. x gł.) [cm]: 208.0 x 12.0 x 10.0
Waga ekranu [kg]: 15
Wymiar opakowania [cm]: 225 x 15 x 18
Waga brutto [kg]: 17
Wysuw pow. projekcyjnej: tylni (domyślnie) / przedni
Strona wyprowadzenia przewodu zasilania: 

 

 

 

 

 

Zastosowanie:

 

Ten model ekranu projekcyjnego został stworzony z myślą o instalacjach mieszkaniowych, w których wzornictwo oraz dbałość o szczegóły są szczególne wymagane.

W wersji napinanej (Tensio Classic) ekrany Rugby PLUS są idealnym rozwiązaniem łączącym estetykę, funkcjonalność i parametry techniczne.

System Tensio Classic wykorzystuje elastyczne linki napinające przewleczone przez oczka, tworząc krzywiznę powierzchni projekcyjnej, która zapobiega powstawaniu fal i marszczeń oraz zapewnia krawędzie bez zagnieceń. Czarne ramki (standard) są dostępne w wymiarach 50 mm oraz 70 mm, opcja bez ramek jest dostępna na życzenie klienta.

 

 

 

 

 

System mocowania wspornika SuperQuick

 

Ekran jest dostarczany z ulepszonym szybkim i przyjaznym dla użytkownika systemem mocowania do montażu na ścianie i suficie. Zacisk został zaprojektowany symetrycznie, aby umożliwić oba,przednie i tylne mocowanie. Zestaw montażowy składa sięz jednej jednostki mocującej (uchwytu z ekstrudowanego aluminium) i pojedynczego zacisku (klin PVC), co znacznie zmniejszyło liczbę części.

 

 

 

 

System Softed Lowbar


Zaprojektowany jest z użyciem miękkich uszczelek, które tłumią d¼więk i absorbują odgłos podczas domykania się obciążnika.

 

 

 

 

System cichego zwijania Quiet Rolling

 

Zastosowanie podwójnej głowicy umożliwiło włożenie gumowych
tulei absorbujących drgania pomiędzy obudową, a rolką. System ten redukuje głośność pracy ekranu, co będzie bardzo cenne w środowiskach mieszkalnych.

 

System Auto Adjustment


Inną cechą modelu Rugby PLUS jest zastosowanie mikroprzełącznika, który zapewnia, blokowanie obciążnik zawsze w tej samej pozycji po zamknięciu. Ten system automatycznej regulacji oznacza, że Klient nie musi z czasem korygować pozycji ekranu.

 

 

 

 

 

 

 

Konstrukcja obciążnika

 

 

 

 

 

Stwórz własny ekran z PSS (Personal Screen System):

 

Indywidualne wymiary: szerokość i wysokość
Typ silnika: silnik standardowy, opcjonalnie silnik z wbudowanym bezprzewodowym sterowaniem radiowym, lub silnik IO-homecontrol ze zintegrowanym radiowo nadajnikiem RF
Obudowa: z systemem szybkiego montażu
Kolor obudowy: standardowo kolor biały mat, opcjonalnie kolor czarny mat. Kolor personalizowany- wycena.
Standardowy top: od 5 do 45 cm
Strona wysuwu powierzchni: wysuw tylny lub przedni, opcjonalnie Reverse Roll
Strona montażu silnika: prawa lub lewa
Powierzchnie projekcyjne: Reference White 2, Reference Grey 2, Reference White 2 Acoustik, Reference Grey 2 Acoustik, Ambient Grey 2, Ambient Grey, Vision White, Vision White Pro, Vision Acoustik, Vision Rear DB, tylko w wersji bez czarnych ramek
Format: 1:1 - 4:3 - 16:10 - 16:9 - 2.35:1 - 2.37:1 - 2.39:1 - 2.40:1

 

Standardowe akcesoria

 

System SuperQuick uchwyty do szybkiego montażu na ścianie lub suficie
System Softend Lowbar, gumowy amortyzator między dolnym obciążnikiem a kasetą
System cichego zwijania Quiet Rolling, gumowy amortyzator pomiędzy rolka a kasetą ekranu
System Auto Adjustment, automatyczna regulacja wyłącznika krańcowego
Przełącznik jednobiegunowy


Akcesoria opcjonalne

 

Odbiornik i pilot RF do ekranu z napędem silnikowym (3 tryby: podstawowy, automatyczny i kompatybilny z domotycznym systemy)
SILNIK z wbudowanym bezprzewodowym sterowaniem radiowym (pilot w komplecie)
Silnik IO-homecontrolŽ ze zintegrowanym radiowo nadajnikiem RF i standardowym odbiornikiem
Odbiornik i pilot na podczerwień
Uchwyty przedłużające do ekranów do 60 cm

 

Rodzaje powierzchni projekcyjnej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje. 

 

 

 

 

 

Szukasz idealnego ekranu do swojego kina domowego?

 

A może planujesz zakup dodatkowych elementów, takich jak projektor czy system nagłośnienia? Nie musisz tego robić sam! Nasz zespół jest tu, by Ci pomóc.

 

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze najlepszego modelu ekranu oraz zorganizujemy atrakcyjny zestaw, który spełni Twoje oczekiwania. Nie trać czasu na szukanie po internetowych zakamarkach – zaoszczędź pieniądze i nerwy, wybierając nasze sprawdzone rozwiązania.

 

Wspólnie stworzymy kompleksowe rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu. Dzięki naszemu doświadczeniu i fachowej wiedzy możesz być pewien, że Twój domowy kinowy raj będzie idealny.

 

Skontaktuj się z nami już dziś, a zyskasz nie tylko najlepsze produkty, ale także wsparcie i doradztwo na każdym etapie projektu