Infolinia telefon  607 615 717   Strefa Pro

WiiM AMP DARK GRAY 60 W na kanał przy 8 omach i aż 120 W na kanał przy 4 omach. Bezproblemowe odtwarzanie dźwięku w trybie Multiroom.

  • 1 699,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Płatność gotówką - pobranie, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Banku online (nawet w 15 min.!), Credit Agricole Raty, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

 

 

Poznaj WiiM AMP

 

Przesyłaj strumieniowo 

 

Usprawnij eksplorację dźwiękową dzięki aplikacji WiiM Home. Pożegnaj się z przeskakiwaniem po aplikacjach; ten interfejs all-in-one łączy Cię z mnóstwem popularnych usług strumieniowego przesyłania muzyki, takich jak Spotify, iHeartRadio, Tidal, Amazon Music, Qobuz, Napster, Pandora, TuneIn, Deezer i inne.

 

 


 

 

Nie daj się zwieść jego kompaktowej konstrukcji – wzmacniacz ten zapewnia 60 W na kanał przy 8 omach i aż 120 W na kanał przy 4 omach. Niezależnie od tego, czy masz głośniki podstawkowe, podłogowe czy instalacyjne, WiiM Amp zasili je wszystkie. Bezproblemowo podłącz swój telewizor lub gramofon, aby cieszyć się niezrównaną wiernością dźwięku, która przeniesie Twoje wrażenia słuchowe na nowy poziom.

 

 

 

 

 

Aplikacja sterująca

 

Ogarnij swój świat audio dzięki aplikacji WiiM Home. Przesyłaj strumieniowo z najlepszych serwisów muzycznych i zarządzaj swoim systemem bez wysiłku, pomiędzy pomieszczeniami. Ustaw głośność, synchronizuj głośniki, zapisuj ulubione, ustawiaj alarmy i dostosowuj ustawienia – wszystko w jednym miejscu. Wolisz swoją aplikację muzyczną? Nie ma problemu, graj bezpośrednio z niej. Ponadto możesz korzystać z poleceń głosowych bez użycia rąk. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Alexy, Asystenta Google czy Siri, sterowanie jest na wyciągnięcie ręki, nawet za pomocą dołączonego pilota głosowego.

 

 

 

Podłącz do TV

 

 

Podnieś jakość domowej rozrywki z pomocą wzmacniacza WiiM - bez wysiłku dzięki złączu HDMI z ARC. Podłącz telewizor i zanurz się w bogatym dźwięku stereo podczas oglądania programów, filmów, koncertów czy gier wideo. Pragniesz dodatkowej mocy - więcej basu? Po prostu dodaj aktywny subwoofer, aby uzyskać kinowy poziom dźwięku. Przy minimalnej wymaganej konfiguracji, WiiM Amp oferuje płynnie zintegrowany system AV, który zamieni Twój salon w pomieszczenie kina domowego.

 

 

 

 

 

 

Multiroom

 

Bezproblemowe odtwarzanie dźwięku w trybie Multiroom. Stwórz bezprzewodowy, ujednolicony system dźwiękowy multiroom z obecnymi głośnikami AirPlay 2, Amazon Echo, Google Home i innymi urządzeniami marki WiiM. Z łatwością wypełnij każdy pokój ulubioną muzyką.

 

 

 

 

 

24 bity/192 kHz 

 

 

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości, odtwarzanie bez przerw. Przesyłaj strumieniowo krystalicznie czystą muzykę w rozdzielczości do 24 bitów/192 kHz. Ciesz się muzyką bez przerw i doświadcz najwyższej jakości dźwięku. Wiim Amp kompatybilny jest z platformami wysokiej rozdzielczości, takimi jak Amazon Music Ultra HD, TIDAL, Qobuz czy Twoją własną biblioteką muzyczną.

 

 

 

 

 

Sterowanie

 

Opanuj swój wszechświat audio dzięki aplikacji WiiM Home. Przesyłaj strumieniowo z najlepszych usług muzycznych i zarządzaj swoim systemem bez wysiłku, pokój po pokoju. Dostosuj głośność, zsynchronizuj głośniki, zapisz ulubione, ustaw alarmy i dostosuj ustawienia - wszystko w jednym miejscu. Wolisz swoją aplikację muzyczną? Nie ma problemu, graj prosto z niego. Dodatkowo, idź bez użycia rąk z poleceniami głosowymi. Niezależnie od tego, czy używasz Alexy, Asystenta Google, czy Siri, sterowanie jest tylko o słowo, nawet z dołączonym pilotem głosowym

 

 

Dane techniczne:

 

Łączność bezprzewodowa
Wi-Fi 2,4 GHz lub 5 GHz oraz Bluetooth 5.1
Moc wyjściowa 2 x 60W (8 Ohm), 2 x 120W (4 Ohm)
Sieć 802.11 b/g/n/ac, dwuzakresowe Wi-Fi 2.4 GHz i 5 GHz; 10/100M Ethernet
Wspierane formaty MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG, AIFF
Streaming
AirPlay 2, Chromecast Audio, WiFi Multiroom Streamer, Roon Ready, kompatybilny z Alexa, Siri, Google Assistant, Stream Hi-Res Audio firmy Spotify, Amazon Music, Tidal i inne
Wejścia cyfrowe
HDMI (z ARC), optyczne toslink , USB-A
Wejścia analogowe
Line in RCA stereo
Wyjścia audio
SUB out
Korekta dźwięku
Equalizer (sterowanie z aplikacji)
Waga 1.84 kg
Wymiary 190 x 190 x 63 mm
Akcesoria w zestawie
Przewód USB A-C (do zasilania 5V/1,5A), kabel RCA - RCA, kabel optyczny toslink, kabel HDMI, instrukcja obsługi, pilot